Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

niewidoczny,

nie rozumiesz ona go n ie chce , ona chce zeby sie poczuł tak jak ona głupio , dlatego ze sama dała sie wkrecic, jak się za kimś teskni i mysli o tym kims to człowiek tak nie zrobi

 

-- 05 paź 2012, 00:38 --

 

inbvo,

mnie sie wydaje,ze czasem te scenariusze pisza upaleni albo przyćpani

niewidoczny,

moim zdaniem zemsta jest niotrzebna, ale rozumiem to postepowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewidoczny,

ale ona nie chce na niego wpływu wywrzeć, ona to robi dla siebie, to jest róznica

zapomniec sie nie da czasami i ktos moze zrobic komus krzywdę, i zupelnie inaczej odbiera sie zeby poczuc spraiwedliwośc a zupełnie inaczej jak sie teskni , to dwie rózne sprawy , wiem to , czasem chcą ludzie sie zemsic tylko po to zeby poczuć sprawierdliwosć a jak sie zemscisz na kimś na kim ci zalezy to masz wyrzuty sumienia, to trzeba rozróznic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, tylko mszczenie się to takie babranie się w błocie dobrowolne. Nie wystarczy, że samemu się jest ok? Choć wydaje mi się, że ta cała relacja od początku do końca była chora.W kazdym aspekcie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleepwalker myślę, że w takiej sytuacji nie ma raczej znaczenia co czuje i jaka jest ta druga osoba, istotne jest to że nam nie odpowiada, i nie chcemy w takich kręgach się obracać ....

 

Miałem na myśli obojętność na istnienie takiej osoby, na zasadzie niech jej ziemia lekko będzie, mnie to ani ziębi ani parzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PsychoQuest, masz rację, tak bym postąpiła gdyby pan L. był mi obojętny... zlałabym go...

ale widzisz... nie jest...

więc sobie poużywam... w formie małej zemsty...

ale przynajmniej poczuję się lepiej ;)

rybka połknęła haczyk

zastanawiam się czy to on jest taki głupi czy uważa mnie za taką... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się czytać całego tematu dlatego odpowiem na pytania Agasaya możliwe ,że już ktoś napisał coś podobnego.

Zle szukasz faceta ,jeżeli go poznajesz przez internet i mieszka on bardzo daleko ,to prawie napewno mu zalezy wyłącznie na seksie.

Niestety jeśli związek dzieli odleglość ,to nikłe szanse ,ze wyniknie coś z tego.Prędzej czy pozniej ktoś zrezygnuje.Za dużo barier powstaje.Cały tydzień pracy ,więc jezdzenie do swojej połówki co drugi dzień jest męczące,idzie na to kasa,a wiadomo ,ze teraz z nią jest licho.Widzicie się tylko raz w tygodniu załóżmy ,że w sobotę i niedzielę,a pozniej rozłąka.Facet który przejedzie pól Polski zeby się z toba spotkać myśli logicznie ,a kobieta na odwrót dla niej to jest znak ,ze moze akurat ten będzie na całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A baby to ... :P

 

Przeczytałem trochę tego tematu z ciekawości i po prostu nie wierzę w to co czytam.

Dorota, masz pretensje do wszystkich facetów na świecie, że są egoistami. Pomijam głupie uogólniania, ale rozumiem jak się czułaś, mnie też ostatnio zostawiła dziewczyna i mógłbym teraz wrzucać na wszystkie kobiety świata i pieprzyć jakie to są fałszywe suki, ale tego nie robię, bo po co.

 

Ale ta niby "zemsta" to jeszcze większa głupota, przez którą tylko powstanie błędne koło, nic tym sposobem nie zmienisz na lepsze i wcale nie poczujesz się lepiej. Nie mam zamiaru Ci moralizować czy coś (chociaż skoro założyłaś ten temat i piszesz tu wszystko, żeby ludzie krytykowali to chyba tego właśnie oczekujesz, czyż nie?), ale zobaczysz, że jak emocje opadną to poczujesz się z tym jeszcze gorzej, będziesz sobie jeszcze bardziej wkręcać różne bzdury na temat mężczyzn i samej siebie i nic dobrego z tego nie wyniknie.

Oczywiście zrobisz co zechcesz, ale jeżeli na serio chcesz postępować w ten sposób to znaczy, że sama czujesz "coś" do tego gościa i jeżeli chcesz to zakończyć to mówię Ci, nie w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po prostu nie wierzę w to co czytam.

tu nie ma nic do wierzenia :mrgreen:

 

a tak serio to wróciłam właśnie od przyjaciółki która wyprała mi mózg swoją bezstronnością... wręcz wzięła L. w obronę i wytknęła mi wszystkie moje błędy- w myśleniu i zachowaniu :hide:

otworzyły mi się oczy...

ale teraz tym bardziej jestem załamana bo nie wiem co robić...

 

L. znów chce kontaktu... pisze, dzwoni... chce się spotkać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya

 

wytknęła mi wszystkie moje błędy- w myśleniu i zachowaniu :hide:
jakie to błędy: tutaj albo na PW. jestem bardzo ciekaw

 

tak w ogóle to chyba ten pomysł z zemstą nie był najlepszy.

 

weź to na chłopski rozum: jak chcesz się spotkać, to się spotkaj, jak nie to nie. przynajmniej trochę wiesz czego chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×