Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Mi by było szkoda na takie zemsto-zabawy czasu. Życie za krótkie jest, aby tracić swój cenny czas, na rzeczy nic nie wnoszące no naszego życia.

 

A czy dla niego nauczka, sądzę, że takie osoby mają to wkalkulowane w grę :)

 

Ty się zemścisz na nim, on odbije to później na innej, no i jak świat ma być normalny :(

 

No ale wiadomo ego ego ego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Agasaya, to czekam na relację z tej chwili kiedy przestanie mu się wydawać. ;)

 

masz to jak w banku :mrgreen:

 

PsychoQuest, myślę że on nic nie ma wkalkulowanego w grę bo był strasznie oburzony kiedy udawałam że wykasowałam jego nr telefony i nie wiem kto do mnie pisze :mrgreen: więc jak zamiast poruchać pocałuje klamkę :hide: chyba mu czaszka eksploduje :yeah:

 

-- 04 paź 2012, 23:37 --

 

ale wyładowujące złą energię.

otóż to

za długo kładłam uszy po sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, nie mogę się doczekać. ;):P

 

Tylko że on potem będzie wygadywał "jakie kobiety są okropne", "jedna chciała ze mną uprawiać seks i uciekła"

 

-- 04 paź 2012, 23:39 --

 

ale wyładowujące złą energię.

otóż to

za długo kładłam uszy po sobie

.. ja tak zemsty do końca nie popieram, ale lepsze to niż dusić w sobie. ... i chcę posłuchać relacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>

nie popadaj w paranoję :smile:

to był żart. nikt nie rozumie mojego poczucie humoru.

 

inbvo, ja go nie zamierzam wywalać z łóżka bo bym nie dała rady z takim wielkim chłopem. myślę że go nawet do domu nie wpuszczę w celach bezpieczeństwa... ale co sobie chłopczyk pojeździ to jego :P
teraz mi do głowy przyszło coś jeszcze gorszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya no może i tak, skoro nie rozumie nie ... :)

 

Osobiście bym się w to nie bawił, chodź, jeszcze miesiąc temu plany w głowie piękne mi się tworzyły :) gdy zostałem sam ...

 

Ale jakoś z czasem, rachunek sumienia zrobiony ... emocje opadły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewidoczny,

Ty nie rozumiesz , ona chce tylko sobie samopoczucie porawic tym czyms a to róznica spora.

 

-- 04 paź 2012, 23:50 --

 

Dorcia jest jak jak z tego filma:

Upokorzona przez ojca i męża Nancy Archer zostaje porwana przez UFO. Tuż po tym incydencie zaczyna rosnąć do niespotykanych rozmiarów. Od dzieciństwa posłuszna i spolegliwa kobieta jest coraz bardziej nerwowa, co powoduje, że staje się jeszcze większa. Wkrótce potem doprowadzona do ostateczności Nancy wpada w szał. Teraz sytuacja staje się na tyle groźna, że potrzebna jest pomoc Gwardii Narodowej by poskromić kobietę-olbrzyma!

 

A pokarz mu co se mysli ;)

http://zalukaj.tv/zalukaj-film/9741/atak_kobiety_olbrzyma_attack_of_the_50_ft_woman_1993_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upokorzona przez ojca i męża Nancy Archer zostaje porwana przez UFO. Tuż po tym incydencie zaczyna rosnąć do niespotykanych rozmiarów. Od dzieciństwa posłuszna i spolegliwa kobieta jest coraz bardziej nerwowa, co powoduje, że staje się jeszcze większa. Wkrótce potem doprowadzona do ostateczności Nancy wpada w szał. Teraz sytuacja staje się na tyle groźna, że potrzebna jest pomoc Gwardii Narodowej by poskromić kobietę-olbrzyma!
autor tego scenariusza to ma fantazję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×