Skocz do zawartości
Nerwica.com

ANKIETY, BADANIA, MAGISTERKA - WĄTEK ZBIORCZY


anovi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do Was prośbę o wypełnienie zestawów testów do prac magisterskich - mojej i koleżanki :)

Poszukujemy kobiet i mężczyzn w przedziale wiekowym 20-40. Testy dotyczą relacji w związkach, w rodzinie oraz funkcjonowania seksualnego.

Jeśli ktoś miałby czas i chęci to poniżej są linki skąd można pobrać odpowiedni zestaw testów. Bardzo proszę o wysyłanie wypełnionych testów na mój adres e-mail:xxxxx@gxxxxxx

Z góry dziękujemy za udział w badaniu, pozdrawiam :)

 

https://hotfile.com/dl/174088674/c12f5f0/Zestaw_testw_-_dla_Kobiet.doc.html

https://hotfile.com/dl/174088697/9ff86f2/Zestaw_testw_-_dla_Mczyzn.doc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie.

Jestem studentką 5 roku psychologii klinicznej. Piszę pracę magisterską nt. nerwicy lękowej i potrzebuje przebadać ok.20 osób na nią cierpiących. Moje badanie trwa ok.35 min, polega na wypełnieniu paru kwestionariuszy oraz ocenie zdjęć i krótkich kilkusekundowych scenek filmowych. Jestem z Warszawy. Czy może Ktoś z Was (również ze stolicy) miałby ochotę wziąć udział w moim badaniu? Proszę o pomoc.

Jeśli mój post jest w jakiś sposób złamaniem regulaminu- to przepraszam. Grupę badawczą niestety bardzo trudno mi zdobyć, stąd postanowiłam poszukać badanych nawet na forach o tej tematyce. Mam cichą nadzieję, że może Ktoś zdecyduje się mi pomóc.

Pozdrawiam Was gorąco i czekam na informację.

Mój mail: lester11@op.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

funkcjonowania seksualnego

Droga Paulino,myślę,że najlepiej funkcjonowanie seksualne innych jednostek bada się praktycznie :mrgreen:

 

Taki krótki,że aż na 3 linki :roll::roll::o

Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim

A jakieś dzień dobry,cześć,hej???.Zero kultury ludzie,naprawdę...

 

-- Śr paź 03, 2012 11:23 pm --

 

przebadać ok.20 osób na nią cierpiących. Moje badanie trwa ok.35 min, polega na wypełnieniu paru kwestionariuszy oraz ocenie zdjęć i krótkich kilkusekundowych scenek filmowych. Jestem z Warszawy. Czy może Ktoś z Was (również ze stolicy) miałby ochotę wziąć udział w moim badaniu? Proszę o pomoc.

studentka8989, oj moim zdaniem nieżle sobie utrudniasz życie tymi scenkami filmowymi...i w ogólem takim typem badań.Będziesz miała pod górkę.No ale....życzę szczęścia.Warszawianie - zgłaszać się i pomagać biednej studentce!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nerwica- myślę, że dam radę ;) A rodzaj mojego badania został bardzo wnikliwie przedyskutowany z moją promotorką i scenki filmowe to zabieg celowy akurat w tym, co badam.

Niemniej trudno znaleźć odpowiednią liczbę osób... tym martwię się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Poszukuje do pracy magisterskiej osób z diagnozowana depresja. ZAstanawiam sie czy byłby ktos chetny do wypełnieni a3 kwestionariuszy w tej tematyce. Wiem, ze to wasz poswięcony czas , ale takie zadanie przede mną postawiono i muszę zrobić wszystko by sie wykazać i zaliczyc. Nie mieszkam W Polsce , natomiast tam studiuje. Nie mam moŻliwoŚci tu znalezienia takich osób, a CZAS MNIE GONI. Zaczęłam zajmować się wątkiem depresji od momentu gdy ktos bardzo bliski zachorował i ja w jakis bardzo bezpośredni sposób uczestniczyłam w jego zyciu. Stad zainteresowanie i pogłębianie wiedzy odnośnie własnie tego zaburzenia. Jeżeli jesteście w stanie mi pomóc- a Waszej pomocy potrzebuje ogromnie, jesli znacie osoby , które również mogłyby poświęcic swój czas bardzo prosze napiszcie na nizej podanego meila. Bardzo mi zależy, bez was sama tego nie pokonam!!! alanek09@onet.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własciwie czas mam do polowy grudnia, jednak do badania potrzebuje conajmniej 50 osób dlatego zaczęłam juz , a może dopiero teraz szukac. Pisze prace odnośnie schematów poznawczych u osób zdiagnozowanych na depresje i wyłącznie na to zaburzenie. Nie wchodzą w gre zaburzenia dwubiegunowe. Ponieważ jak pisałam wcześniej tematyka bardzo mnie dotyka-miałam przez te 5 lat taka pewną misje , aby stawić czoło temu zaburzeniu.Oczywiście jęsli uda mi się to osiągnąć zamieszcze tu całą moja prace-myślę, że poszerzy ona pewną perspektywe i pozwoli zrozumieć pewne tendencje. Nie jestem częstym bywaczem forum natomiast ponaglam swoją prośbę i wszystkim, którzy chetnie pomoga mi w wypełnieniu 3 kwestionariuszy bardzo serdecznie dziekuje. Sa to standardowe testy w których nie ma ani złych ani dobrych odpowiedzi.Jeszcze raz podaje meila alanek09@onet.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spirospero, jeśli nie przeszkadza Ci, że obok depresji mam nerwicę i jedno i drugie już prawie wyleczone (i nie popsuję Ci swoją osobą wyników) to odezwę się w tygodniu i wypełnię Ci tą ankietę ;)

 

-- 14 paź 2012, 17:45 --

 

Dobra, przeczytałam ze zrozumieniem i widzę, że ja Ci jednak nie pomogę.

Nie mniej jednak życzę powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam sie Izabela i jestem studentka piatego roku psychologii. Prowadze badania dotyczące schematów poznawczych w depresji.Potrzebuje chętnych osób, które poświęca swój czas na wypełnienie 3 ankiet dotyczacych tego tematu. Tematyka depresji dośc żywo towarzyszy w mojej rodzinie dlatego postanowiłam zając sie poznawaniem mechanizmów działania tego zaburzenia.Oczywiście dla chetnych zamierzam umieścić tu swoja prace w celu pogłębienia wiedzy i poznania pewnych tendencji sprzyjającym utrzymywaniu tego zaburzenia. Niestety potrzebuje reprezentatywnej próbki osób chorych na zaburzenia jednobiegunowe- depresja bądż osób w remisji. Bardzo byłabym wdzieczna za poświęcony czas i współprace.Jeśli ktoś zainteresowany prosze piszcie na adres alanek09@onet.pl. Dziekuje i pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich seredecznie :).

 

Chciałabym zacząć od krótkiego przestawienia się. Nazywam się Ania i jestem studentką psychologii. Ze względu na to, że sama jestem dzieckiem, które przeżyło rozwód rodziców postanowiłam napisać pracę na temat tego jak młodzi ludzie z rodzin po rozwodzie postrzegają związki partnerskie. Dlatego zwracam się do was z pytaniem i jednocześnie gorącą prośbą o to czy zechcielibyście wziąć udział w badaniach do mojej pracy? Takie badania odbywałyby się w grudniu może troszke wcześniej w listopadzie. Przygotowałabym wszystkie potrzebne kwestionariusze w formie ankiety interetowej i gdybyście znaleźli chcwilę czasu na jej wypełnienie byłabym ogromnie wdzięczna. Nie ma znaczenia fakt czy ktoś jest w związku czy jest singlem. Może znacie też innych ludzi, którzy by byli zainteresowani wzięciem udziału w badaniach.

Interesuje mnie temat DDRR, ponieważ jest mi bardzo bliski. Chciałabym się dowiedzieć jakie mechanizmy i uczucia towarzyszą nam w momencie gdy decydujemy się na bycie z kimś w związku zrozumieć to jak rozwód wpłyną na postrzeganie miłości.

 

Będę bardzo wdzięczna za odzew, jeśli wolicie możecie też do mnie napisać email na anenka1234@vp.pl i podać namiary do siebie gdy wszystko już będzie przygotowane przeze mnie.

 

Pozdrawiam was baaaaardzo serdecznie :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dotychczasową pomoc! Brakuje mi jeszcze ok. 85 wypełnień, ankieta dalej jest dostępna, tylko że pod nowym linkiem:

http://www.ebadania.pl/d7b3d9ff8cdde20b

Z góry dzięki!

 

 

Witam,

jestem studentką VI roku medycyny. Zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Pań o wypełnienie anonimowej ankiety

http://www.ebadania.pl/ffe6249441b5a029

na temat posiadania dzieci, postrzegania ciąży i porodu oraz oczekiwań związanych z opieką położniczą. W badaniu tym poruszam m.in. kwestię obaw i lęku związanego z ciążą i porodem. Wyniki ankiety oraz jej analiza zostaną wykorzystane w pracy badawczej w ramach Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Tychach (Wydział Opieki Zdrowotnej, Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach).

Ankieta jest skierowana wyłącznie do kobiet.

Praca badawcza posiada opinię Komisji Bioetycznej.

Jeśli mają Panie jakieś pytania, proszę o kontakt.

Z góry dziękuję :)

 

Agnieszka Bąk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem studentką psychologii klinicznej (IV ROK) i pedagogiki specjalnej (III ROK) i pisze pracę dyplomową (magisterką) o samobójstwach i próbach samobójczych. Praca ta może w przyszłości pomóc psychologom i psychoterapeutom w opracowywaniu skutecznej pomocy i terapii dla osób myślących o odebraniu sobie życia, jak i dla niedoszłych samobójców, którzy mają za sobą próby.

Dlatego PROSZĘ OSOBY KTÓRE MIAŁY KIEDYŚ LUB MAJĄ OBECNIE MYŚLI I/LUB PRÓBY SAMOBÓJCZE O UDZIAŁ W MOIM BADANIU :smile:

Będą tam różne pytania dotyczącej tego, jak spostrzegacie siebie, a także dotyczące Waszych cech charakteru czy też myśli i prób samobójczych. UDZIAŁ JEST OCZYWIŚCIE ANONIMOWY!

 

Pozdrawiam serdecznie i bardzo proszę o adresy e-maili na które będę mogła wysyłać opracowane testy (jednak zrobię to dopiero około lutego i marca)

 

Kasia :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam ogromną prośbę pisze pracę magisterską na temat samopomocy na forach internetowych ( uważam że rozmowy z osobami o podobnych problemach mogą nam pomóc lepiej radzić sobie z codziennym życiem). Jeśli nie sprawi wam to kłopotu proszę o wypełnienie krótkiej anonimowej ankiety która pomoże mi w uzyskaniu danych.

jeśli będziecie chcieli mogę wam przedstawić ogólne wyniki z ankiet.

 

Pozdrawiam

 

http://moje-ankiety.pl/respond-31431.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Anna Kubiak i przygotowuję rozprawę doktorską w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ramach tej rozprawy prowadzę badanie na temat celowych uszkodzeń własnego ciała (tzw. samouszkodzeń) i poszukuję osób, które mają takie doświadczenia i są chętne, by wziąć udział w badaniu.

 

Więcej szczegółów pod tym adresem: https://sites.google.com/site/zaproszeniedobadania/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam wszystkich mężczyzn do udziału w 3-minutowym badaniu.Badanie dotyczy kontaktów z kobietami, więc myślę, że jest bardzo ciekawe

 

Potrzebuję bardzo dużo wyników.Każdy jest dla mnie na wagę złota,bowiem od tego zależy moja praca magisterska...Z góry dziękuję za udział.

 

Oto link do badania:

http://moje-ankiety.pl/respond-34503.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem studentką V roku psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Na potrzeby swojej pracy magisterskiej prowadzę badania dotyczące postaw względem rozwodu.Szukam kobiet, których rodzice się rozwiedli. W związku z powyższym byłabym zobowiązana gdyby Pani mogła poświecić trochę swojego czasu, by pomóc mi w realizacji owych badań poprzez wypełnienie poniższych krótkich (całość zajmuje 5 min)kwestionariuszy:

https://docs.google.com/spreadsheet/embeddedform?formkey=dEtZTGpnMzMzWkh5ekptdk1ORHd6cVE6MQ.

Badania (oraz wszelkie dane osobowe) są anonimowe, a ich wyniki służyć będą jedynie celom naukowym. Pani odpowiedzi są niezwykle cenne, gdyż przyczynia się do lepszego zrozumienia, poruszanego w mojej pracy zagadnienia rozwodu. Dodatkową korzyścią z wzięcia udziału w omawianym badaniu będzie dla Pań możliwość uzyskania informacji zwrotnej odnośnie wyników wypełnionych testów (proszę napisać do mnie w tym celu na adres kasiaszol@gmail.com).

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w badaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do napisania pracę na temat dezintegracja osobowości. Prawdopodobnię piszę w zlym miejscu. Po uzyskanej odpowiedzi usunę swoje posty! :)

 

Czym jest w ogóle dezintegracja? Czy to to samo co rozpad? Jakie są synonimy tego pojecia i gdzie mogę znaleźć o tym informacje. DOstałam wskazówki od wykładowcy, aby szukać w psychiatrii dzieci i młodzieży oraz rozległych zaburzeniach rozwojowych. Ale siedzę na tym cały dzień i nie mam pojęcia, co stosuje się zamiennie do dezintegracji osobowościowej.

 

Punkty które musze uwzględnić w mojej pracy to

1. Definicja

2. Odkrywca, czas pierwszych publikacji

3. Etiologia zaburzenia

4. Charakterystyczne objawy kliniczne

5. Wczesna interwencja, rehabilitacja, terapie

6. Rokowanie (czy ogranicza życie/ czy śmiertelna itp)

7. Bibliografia (4-6)

8. Netografia (nazwy stowarzyszeń itp)

 

Przepraszam raz jeszcze za SPAM i dziękuję z góry za pomoc!

Ola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ola_japko, az sie boje zapytac co studiujesz... i dlaczego taki temat dostalas. To praca semstralna, licencjacka, magisterska?

wygooglowalam Ci definicje skoro sama nie potrafisz

Jest to stan załamania się integrujących mechanizmów funkcjonowania osobowości. Prowadzi do dezorganizacji (rozchwianie, rozpadanie) czynności poznawczych, emocjonalnych i motywacyjnych oraz zachodzących między nimi relacji. Typowe dla dezintegracji są objawy niedostosowania i ambiwalencji (występowanie dwóch sprzecznych odczuć w stosunku do czegoś np. pozytywnych i negatywnych), jednak przejawia się ona również innymi objawami zatarcia spójności, miary oraz proporcji przeżywania i zachowania (np. poczucie zatracania lub panowania nad własnymi zachowaniami), derealizacja (polega na wrażeniu, że otaczający świat uległ zmianie), depersonalizacja (poczucie obcości samego siebie), które sprawiają, że cała aktywność chorych staje się niezrozumiała, zaskakująca lub dziwaczna. W początkowym okresie zaburzeń stan dezintegracji może być subiektywnie odczuwalny np. przez poczucie zmiany, obcości środowiska i własnych przeżyć. Z czasem osoba chora wycofuje się z otoczenia i tkwi w błędnych wyobrażeniach na temat siebie i otaczającego świata. Zaburzenie to jest typowe dla psychoz schizofrenicznych (gr. schizis ? dezintegracja, rozszczepienie)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedagogikę?... I jest to jeden z dwóch tematów pracy zaliczeniowej na pedagogikę specjalaną.

Te wygooglowane informacje znalazłam, ale nie jest ich za wiele i właściwie padają w niektórych źródłach trochę sprzeczne informacje (np.co do nazewnictwa innego niż dezintegracja - po czym idąc za tym dochodzi się do innego zjawiska). Dlatego wolałam zapytać u "specjalistów" :) Rozmawiałam też ze znajomą rodziców, która jest po psychologii. Była bardzo zdziwiona i właściwie sama nie wiedziała jak to ugryźć...

także nie pozostaje mi chyba nic innego jak... się załamać :why: :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ola_japko, witaj! W tym roku sam podjąłem studia na tym kierunku, podziwiam za wybór ;)

Niejaki Kazimierz Dąbrowski: przytoczę fragment "Stworzył teorię dezintegracji pozytywnej, wg której rozpad (dezintegracja) pierwotnej osobowości prowadzi (przez wewnętrzne konflikty, poszukiwania i akty wyboru) do jej integracji na wyższym poziomie i wynika z procesów rozwoju psychicznego." Jak widać dezintegracja osobowości to nie tylko jakaś aberracja, ale także naturalny proces psychiczny typowy dla pewnego etapu rozwoju. Nie byłoby lepiej gdybyś zwróciła się do profesora i zapytała "co właściwie autor miał na myśli"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pedagogikę?

ufffffff

I jest to jeden z dwóch tematów pracy zaliczeniowej na pedagogikę specjalaną.

no to musieliscie to omawiac na wykladach..zajrzyj do notatek, bibliografi jaka mieliscie itd.

Gregg1991, myslisz ze dezintegracje pozytywna mozna podciagnac pod zaburzenia rozwojowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×