Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

a cwicze na silowni od 2 lat tylko ze silowo-ciezarami i odkad mam depresje nie cwiczylam ale pewna osoba na forum mnie zmobilizowala, tylko musze nabrac sil wiecej zeby udźwignac hantle.. ale powoli wróce do formy to spobie postanowilam bo moje miesnie sflaczaly.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:45 pm ]

a to dzieki tobie anonim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw spawanie. Potem kitowanie. Parę godzin szlifowania - na sucho i na mokro! Wreszcie pokrywanie podkładem! Jutro inauguracja! Malowanie! Laughing

 

Skręciłam własnoręcznie fotel do kompa, który siostrzyca kupiła w hipermarkecie. Mr. Green

nie ma to jak nie zalezne kobitki, umiejace sobie poradzic bez faceta :lol:

Tygryska a po powrocie, nie ma co tylko pracy trza szukac :) a na ile jedziesz?? smutno tu bedzie bez Ciebie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małgonia35 trzymam kciuki.

 

Jak juz zrobicie ten szpagat to koniecznie pokażcie jakąś dokumentację zdjęciową :mrgreen:

 

vampirek wyruszam jutro, wracam w czwartek, więc to tylko 6 dni i prosze nie smutkować ;)

Po powrocie oczywiście będę intensywnie szukać roboty ale trochę sie martwię bo w ogłoszeniach bryndza, ja nie mam pomysłu na siebie :( i na dokładke boję się zbyt dalekich dojazdów.No ale dzis mam lepsze nastawienie i postanowiłam się nie zadręczać i nie dołować na zapas.W końcu coś musi się dla mnie znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zorki, co byś Ty bez bab zrobił :D

Miałbym mniejszą łysinę.

 

Ostatni dzień tygodnia lenia. Miałem co prawda pewną ważną, acz niekoniecznie pilną rzecz do zrobienia, ale odłożę ją sobie na potem. Po prawdzie to jestem już zmęczony, gorzej kontaktuję i cieszę się, że jutro weekend.

 

Małgonia, trzymam kciuki. Wpadniesz do nas jutro na spotkanie forumowiczów?

 

Gusia, a może po małej wódzie lepsza jesteś w dżudzie? ;)

 

wyruszam jutro, wracam w czwartek

Bon voyage!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis wyjezdzam do "tesciowej"... niby sie nie boje, ale wewnetrznie zastanawiam sie czy wszystko bedzie dobrze, choc zawsze jest, z reszta tyle razy tam bylam... eh, a walic to, bedzie co ma byc!!! juz mam dosyc zastanawiania sie!!! wyłączam te czesc glowy!!! jakos...

 

poza tym dzis od 8 nie mialam neta w pracy, nawydzwanialam sie, ze łooo i dopiero jakies 10 min. temu wlaczyli i dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenowałam zawodowo siatkówkę więc i też potrafiłam szpagat zrobić! Nawet dwa rodzaje. Ale już nie potrafię. Za to nadal 500 brzuszków zrobię!:lol:

 

W końcu coś musi się dla mnie znaleźć.

Baaa, Kochana, mamy teraz takie czasy, że możesz pozwolić sobie pogrymasić :D

 

 

Miałbym mniejszą łysinę.

...i zastój intelektualny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×