Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Sranie w banie .Możemy mieć problemy przez zjebane dziećiństwo złe wychowanie ale nie pier..... że powielamy zachowania rodziców .Przykład ojciec chla to i syn musi ?

mysle , ze i ty powielasz :) Twoj tatus nie byl przypadkiem wszystko wiedzacy? I jego racja zawsze musiala byc na wierzchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj myślę, że powielamy i to strasznie schematy z dzieciństwa ....

najczęściej nieświadomie, w kluczowych sytuacjach, gdzie występują dość spore nerwy i emocje ...

 

I chodź mamy świadomość na co dzień że to złe, że nie zgadzamy się z takim swoim zachowaniem, nie chcemy tacy być, to jak przychodzi co do czego, niestety bardzo trudno, a często nawet nie możliwe jest zapanowanie na tym, stanięcie z boku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy są ludzie wiedzący trochę więcej niż przeciętny człowiek w temacie psychologii. Zwyczajnie dyskutujemy i staram się wykazć w dyskusjach błędy w rozumieniu innych ,gdy coś napiszę liczę na to że ktoś przez chwilę pomyśli zastanowi się i przyzna rację albo dojdzie do innych wniosków .Nie nie muszę mieć racji z reguły czytam sporo wątków i w rzadko którym głos zabieram. Czasem pomyślę o kimś z odmiennym zdaniem a żyj w utopii co będę tłumaczył .Nie wiem wszystkiego ale to co wiem to piszę czasem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że w dzisiejszych czasach ludzie na punkcie seksu mają już odbicia i faceci na siłę wyszukują jak najładniejsze kobiety, by dążyć tylko do seksu. Nie powinno się szukać nikogo na siłę, bo to i tak nic nie daję, a wiem to na swoim przykładzie.

 

-- 03 paź 2012, 18:49 --

 

Jak facet nie ma nic do zaproponowania kobiecie oprócz seksu, to z niego jest dupa a nie facet. Nie bądz naiwna i nie daj się omotać takim typom na miłe słówka, bo im tylko o to chodzi. Bądz zawsze czujna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys trafilam na forum gdzie dziewczyny opisywaly rozne takie przypadki. Najsmieszniejsze bylo to ze przez forum zgadaly sie, ze jeden facet oblatywal tam kilka lasek :shock: poznaly go na portalu randkowym i on mial czeste delegacje przez cala Polske. Zagadywal laski, ktore mial na trasie i tak potrafil bzykac z 5 zanim dojechal na miejsce robiac przystanki po drodze. Kazdej obiecywal zlote gory, wspolne wyjazdy w wakacje i chcial zeby byla matka jego dzieci. Na dokladke w lozku podobno byl cienki ale one chyba zdesperowane jezeli chcialy kiepskiego kochanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PsychoQuest,

 

I chodź mamy świadomość na co dzień że to złe, że nie zgadzamy się z takim swoim zachowaniem, nie chcemy tacy być, to jak przychodzi co do czego, niestety bardzo trudno, a często nawet nie możliwe jest zapanowanie na tym, stanięcie z boku ...

 

Szkoda ,że nie możemy dziedziczyć tylko pozytywnych cech od rodziców. :bezradny:

 

Agasaya, Widzę ,że nie jest tak źle skoro masz z tym facetem kontakt ... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany, bo się odezwał wczoraj z łaski swojej... a ja planuję to wykorzystać do realizacji swojej małej zemsty :mrgreen:

 

Nigdy nie zbudujesz zdrowych relacji manipulując ludzmi. Ja czegoś tutaj nie rozumiem , odezwał się z przekonaniem ,że nic nie zrobił , czy Ty się nie szanujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×