Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem. Nie wiem co ze mną jest


onlysb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam taki problem.

Około dwa miesiące temu w wakacje zapaliłem tzw. "dopalaczy" nie była to duża dawka. Ale mój organizm strasznie dziwnie na to zareagował, czułem się jakbym nie był sobą, i wszystko wokół jakby mi się powtarzało, bałem się tego, lecz na następny dzień było ok. W poniedziałek gdy poszedłem na siłownie (około dwa miesiące po tym), ktoś tam wkółko powtarzał to samo, złapałem jakby taką "zwieche" i się przelękłem jakby tego(czułem się jak wtedy po zazyciu dopalaczy). Serce szybko zaczęło mi bić. Myślałem ze to przez to że kawe wypiłem przed siłownią, słabo mi się zrobiło i poszedłem do domu. Wkręcałem sobie ze mam jakies problemy z sercem, cały czas nadciśnienie. Czuje się jakbym nie był sobą i jestem cały czas jakby zestresowany z niewiadomej przyczyny. Już kompletnie nie wiem co robić. Czy wizyta u psychologa pomoże, co polecacie na taki problem? Ogólnie prowadziłem aktywny tryb życia, siłownia, treningi. Lecz od 3 dni coś jest ze mną nie tak. Proszę o rady i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie taka reakcja skoro pierwszy raz. Mój kolega po pierwszym "dopalaczu" przez 8 godzin widział wszystko czarno-biało, a przez pare kolejnych dni miał częste stany lękowe. Lecz IMO powinnieneś jednak udać się do lekarza rodzinnego na wszelki wypadek. Trzymaj się =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. moge Ci powiedzieć o podobnej sytuacji u mnie. Po pierwszym razie z MJ pojawiły się u mnie mroczki i lekkie stany lękowe. Wcześniej nigdy nie miałem do czynienia z MJ czy czymś podobnym. Tak prawdopodobnie wyglądał początek mojej nerwicy. Zlekceważyłem to, i teraz mam baaaardzo utrudnione funkcjonowanie, czasami nie daje rady wyjść z domu, wstać rano z łóżka, lub nawet olać cholernie ważne zajęcia, kursy byle tylko zostać w domu. Po drodze doszła hipochondria..

 

Ah oczywiście już nigdy nie brałem MJ czy podobnych rzeczy, raz tylko spróbowałem i teraz cholernie żałuje...

 

PS. pierwsze stany lękowe odczuwałem tak jakbym był pod wpływem MJ, w sumie identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze! Brałeś dopalacze, to teraz cierp! Bardzo się cieszę jak ktoś zasłużył na swoją karę! Uczucie napięcia jest wywołane stanem lękowym o charakterze neurologicznym(jeśli dopalacze zawierały neuroleptyki, możesz mieć nawet parkinsona polekowego). Teraz żebyś zmądrzał. Powinieneś powiedzieć o tym rodzicom, udać się do neurologa, (psychiatra to śmieszny zawód, więc odradzam), następnie do prokuratury i zgłosić SKĄD wziąłeś dopalacze. W Polsce są teraz NIELEGALNE!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku ? Nie, olałem i później pół roku mysłałem że mam raka płuc, później zrobiłem mase badań typu EEG, echo itp. Nic nie wykazało, później wmówiłem sobie białaczke, cukrzyce, tętniaka, udar, zawał a teraz "walcze" z guzem mózgu. (w dużym skrócie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×