Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wam!

Uznałam że chciałabym zmienić swoje życie, tylko nie wiem jak. Właśnie wypiłam sobie 3 piwka z hydroksyzyną i melatoniną i świat stał się lepszy, pomimo tego że dzisiejszy dzień z nową grupą na studiach był straszny, dziewczyny były niemożliwie niemiłe, prowadzące wredne, wszyscy zjebani, plan okropny, przedmioty nudne w .... Mogłabym coś zmienić, ale brak mi weny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, tak do pierwszej faktury :D Wogole to mi ogólnie czegoś w życiu brakuje tylko nie wiem jeszcze dokładnie czego. A dzisiaj miałam takie coś- słuchaj ;)tzn czytaj ;) Mój mi coś opowiada, a ja nagle wiem co mi zaraz powie i mam wrażenie, że już to się działo i rzeczywiscie powiedział to co w zasadzie już wiedziałam bo to przewidziałam :D Kurde, ale narobiłam masło maślane :bezradny:;)

 

-- 04 paź 2012, 01:04 --

 

tahela, może z tyłu coś blokuje :D

GreyEye, a jaki kierunek studiujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela - Gdybyś słyszała jak się dziś podlizywali do prowadzących i prawie bili się kto będzie wyizolowywał jelito przednie owada i układ nerwowy... Ludzie którzy żyją tylko uczelnią nie są spoko... Próbowaaałam, ale nie dało się porozmawiać... Tylko były te spojrzenia, jak na kolejnego cepa który nie wynosi ponad wszystko nauki... jak ja mam dosyć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×