Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Szczecin]- szukam znajomych


agnieszka_2008

Rekomendowane odpowiedzi

ej ej ludzie!! tak tu sobiepiszemy, że a i owszem, chętnie się spotkamy, podajemy nasze namiary i lipa. :blabla:

 

a więc rzucam konkret !!

6 października, sobota, DUBLIN irish pub [obok Medicusa], godzina 18:00

 

na bank będę ja i będzie kahir :yeah: pisać, kto chętny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, na jakiś nieokreślony czas przyjechałem do Szczecina i chętnie bym się z kimś spotkał. Pisać kto ma czas i ochotę.

 

zielonawitolda, też bym wpadł na spotkanie, jeżeli jeszcze tu będę w tym czasie. W tym pubie byłem chyba kilka lat temu, o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kahir, ja jeszcze nie wiem co będę robić, ale można się wstępnie gdzieś ustawić. Ja tu za bardzo nie znam miasta, więc chętnie odwiedzę jakieś ciekawe miejsca.

Nie wiem jakiej muzyki słuchacie, ale czy są tu jakieś miejsca, gdzie można posłuchać coś z klimatów psybient/psytrance/ambient/idm... itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia KeFaS, nawet nie rozróżniam tych gatunków muzycznych. poza tym w Szczecinie mieszkam od bardzo niedawna, więc póki co jeszcze się gubię przy wyjściu po piwo do sklepu. zwłaszcza gdy piję je w drodze powrotnej. to se pożartowaliśmy, a teraz konkrety :mrgreen: jak Tobie pasuje? dla mnie to wsio ryba, pod warunkiem, że nie chcesz się spotkać na jakimś wypizdowie Szczecina w godzinach porannych lub późno wieczornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj najprawdopodobniej odpadam z konieczności pracy :( mam nadzieję, że to nie Wasze/Nasze ostatnie spotkanie i jak się lepiej poznacie, to częściej będziecie się widywać i ja na następnym spotkaniu do Was dołączę, bo naprawdę z wielką chęcią bym się z Wami spotkała :) czekam na wieści :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacnie było towarzysze :D dziękuję Wam za to spotkanie :) mam nadzieję, że następnym razem również będzie tak sympatycznie, bo nie widzę opcji, żeby owego następnego razu nie było :mrgreen: osz ale pokręciłam...

 

no, a odnośnie wtorkowej medytacji http://buddyzm.szczecin.pl/osrodek.htm <- na tej stronie znajdziecie dokładny adres no i info o miejscu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×