Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, na pewno będę bardzo kochać, bo miłości u mnie dostatek :D Jednak jestem osobą dość racjonalną, więc, chyba/??/, kocham mądrze, choć błędów nie uniknie nikt :!:

 

-- 01 paź 2012, 14:42 --

 

carlosbueno, sleepwalker, życie lubi płatać figle, więc nigdy nie wiadomo.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja jestem zdania ze dziadkowie sa od rozpieszczania. :D Wcale mi to nie przeszkadzalo ze moi tesciowie i moj tata rozpieszczali mi corke. Ona byla madrym dzieckiem i doskonale rozumiala ze u dziadkow moze sobie pozwolic na wiecej a w domu sa inne zasady i nie mieszala tego. A jednak miala poczucie takiej milosci totalnie bez wymagan u dziadkow i uwazam ,ze to jest fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakier do paznokci w pięknym kolorze :105:
Jaki? :D Jestem uzależniona od lakierów do paznokci. Zawsze jak mam gorszy humor to jakiś kupuje i teraz mam ich niezliczoną ilosć :P
ja jestem zdania ze dziadkowie sa od rozpieszczania.
Bardzo dobrze wspominam takie rozpieszczanie przez dziadków. I smutno mi jak pomyślę jak się to zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie nie rozumiem gromadzenia lakierow :D Porzadny lakier kosztuje okolo 20 zl jak nie wiecej. Nie ma mozliwosci zeby go wykorzystac w calosci zanim nie wyschnie nie mowiac o tym ze ilez mozna miec ten sam kolor paznokci. Ja wole isc do mojej kosmetyczki i mam kolory do wyboru.. samo malowanie 5 zl.. manicure 15 zl. Duza oszczednosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spacer z mama i bratem:) Śmialiśmy się, że w takim gronie to chyba 15 lat nie chodziliśmy :roll: Nawet chciałam ich wyciągnąć na plac zabaw, ale każdy gdzieś się śpieszył. Mimo naszego wieku, Jak za dawnych lat było miło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×