Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza mnie pierwszy dzień na uczelni, ludzie - chyba pierwszy raz miałam tak, że popatrzyłam na salę pełną ludzi, te wszystkie grupki i stwierdziłam, że wcale się za nimi nie stęskniłam, że ich nie lubię, denerwują mnie. Poza tym niby w zamierzeniu komplementy, że przytyłam i wyglądam lepiej. Nie lubię słuchać komentarzy na temat wagi. Moja sprawa czy chudnę czy 'grubnę' :?

 

-- 01 paź 2012, 13:44 --

 

I wkurza mnie jeszcze nowy plan zajęć, bo nie wiem co dalej z moja terapią, a nie chcę z niej zupełnie rezygnować :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

138 kg, zwykła waga chyba nawet tego nie obejmuje? Przynajmniej nie moja :mrgreen:

 

Problemy miałam, już kiedyś kilka lat temu leczyłam się z powodu anoreksji. Może już funkcjonuję normalnie, ale pewne nawyki zostają. Może właśnie dlatego drażni mnie, gdy ktoś zwraca uwagę na moją wagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, myślałam o tym przez chwilę, ale nie wiem czmeu nagle miałaby funty pokazywać..nie znam się, chłopak musi zobaczyć potem 8)

jak elektroniczna to mogło sie cos przestawić na funty lub na bóg wie co jeszcze. ja w ubraniu ważę dzis 100,5 kg czyli bez wciąż jeszcze poniżej 100kg pewnie no ale zima za pasem i pewnie przytyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że landlord nie odpisuje na smsy. Że wprowadził mi się chińczyk do mieszkania i jest najgłośniej jedzącym człowiekiem świata. A ja nawet tych cicho jedzących nie mogę znieść. No i to, że przez dwa lata studiów żyłam w błędnym przekonaniu co do sposobu w jaki jest obliczana końcowa ocena na dyplomie. Nie muszę dodawać, że system, który właśnie odkryłam, jest dużo gorszy od tego, o którym byłam przekonana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aperecium,

pięc lat tak zyłas czy trzy, dla mnie był na korzysc, jak mi wyliczyli średnia i wyszła ponad 4,0 to byłam w szoku, zabrakło mi1/10 punkta do 4,5 na dyplomie , lałam ze smiechu bo ja pilna specjalnie nie byłam i w sumie mile zaskoczona,

jAK WAM LICZA TE SREDNIA?że taka niezadowolona jesteś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skomplikowana sprawa, bo liczą średnia ważoną w 'piramidzie'. Nikt tak naprawdę nie wie jak to działa. Chodzi najbardziej o to, że byłam przekonana, że część przedmiotów w ogóle się nie liczy do dyplomu, a okazuje się, że liczą się chociaż na końcu, z najniższą wagą. Mimo to, to są moje najsłabsze oceny i mogą mi zaważyć na ocenie, szczególnie, że na moje tegoroczne wyniki składają się póki co tylko moje pobożne życzenia. Cóż sama, jestem sobie winna, przyjęłam wygodną wersję zamiast sprawdzić dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×