Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Agasaya, wiem, wiem, żartuję przecież. Nie wiem co Ci poradzić, niestety. Myślę, że na podstawie swoich doświadczen wyciągnęłaś trochę zbyt uogólnione wnioski. Może faceci nie są tak źli, a może mi się wydaje, że nie są, bo mnie np. seks średnio interesuje. Tak czy inaczej pewnie trafi Ci się w końcu jakiś odpowiedni ktoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, Nie potrzebnie we Mnie widzisz faceta , któremu chodzi tylko o seks czy jakiś numerek , zdobyłem trochę doświadczenia z poprzednich związków i wyciągam z nich konsekwencje , abym już nigdy nie popełnił tego samego błędy , mówiłem sobię ,że się zmienie na gorsze w stosunku do kobiet ale po krótkim czasie uświadomiłem sobię ,że to nie ma sensu , ponieważ to Ja będę bardziej toksyczny w takim rozumowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy, dziewczyny przez jaki pryzmat postrzegacie facetów ?!

 

Są takie, które lecą na kase, samochód, motocykl itp. a są też takie, które mają dalece w dupie, czy bogaty czy biedny, (a nawet lepiej jak nie bogaty, bo zazwyczaj wtedy charakter potrafii być nie do zniesienia) ale poprostu szukają kogoś z kim mogą porozmawiać itp.

 

Tak samo jest z facetami....tylko być może w innych proporcjach i już nic na to nie poradzisz ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no...

zostaje mi cieszyć się z każdej próby wyruchania mnie- dosłownie i w przenośni

Ale co chcesz żeby wynikało? Żeby ktoś wystawił diagnozę, dlaczego tak się dzieje u Ciebie? To będzie trudne...

 

Czy chcesz się dowiedzieć czemu facetów interesuje tylko "dupa"? Tu mogę odpowiedzieć i jest to proste: przez popęd seksualny, który działa inaczej niż u kobiet.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, Ty przede wszystkim :yeah:

 

shinobi, a ja myślę że gdyby nasze prawiczki skupili się na czymś innym niż tracenie prawictwa to ktoś by ich tknął... ale jak wszystko kręci się wokół dupy to nie dziwmy się że gówno z tego wychodzi

Ja się bardziej skupiam na twarzach i charakterze i i tak mi nie wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem całego tematu, tylko trochę pierwszej strony :mrgreen: Nadal mam konserwatywne poglądy i raczej tego już nie zmienię, aczkolwiek chciałbym, od czasu do czasu, aby jakaś dziewczyna zapytała się mnie czy chciałbym u niej zostać na noc, bo akurat rodzice wyjechali :D Post wyżej był raczej żartobliwy i miał wywołać lekką prowokację....;/

 

Tak z ciekawości....sprawdzałeś moje posty czy pamiętałeś ? Dość dawno byłem tutaj obecny, a tamten temat założyłem bodajże 2 lata temu.

 

@up

 

Masz jakieś studia czy coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości....sprawdzałeś moje posty czy pamiętałeś ? Dość dawno byłem tutaj obecny, a tamten temat założyłem bodajże 2 lata temu.

 

@up

 

Masz jakieś studia czy coś ?

Kto ma studia? Ja? Jedne mam - jutro drugie zaczynam.

 

Pamiętałem.

 

Tajemniczy Pan, myślę że zwyczajnie nie jestem kobietą z którą ktoś chciałby spędzić życie

widzę że złapałaś doła.

 

wariatek się nie kocha...
ja kocham wszystko co nienormalne, więc wariatki też :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×