Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

też piszesz bez sensu jak pitu

czyli Pitu jednak pisal bez sensu?

 

No właśnie , niedoczytałem

 

Wykończony co jest z Tobą ?

 

-- 30 wrz 2012, 22:57 --

 

Poinformowany, nie no zaraz się rozbiegnę i w drzewo je...

milion razy już pisałam w tym wątku o co mi chodzi... chyba naprawdę jestem nienormalna bo wy nie kapujecie :hide:

 

to napisz jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany,

Mnie tylko nurtuje fakt że jak facet chce tylko pyknąć jak to nazwałeś, zwykle nie powie tego wprost tylko mami kobietę słodkimi słówkami i wizjami "żyli długo i szczęśliwie". Rozumiesz? Czy ja naprawdę mówię po chińsku? :roll:

Bo widzisz jak ja mam ochotę jakiegoś faceta tylko pyknąć to mu to mówię i się pykamy albo nie... ale przynajmniej nikt na tym nie cierpi robiąc sobie nadzieje...

niestety ja trafiam na facetów którzy dla pyknięcia mnie są w stanie obiecać mi złote góry a potem zwinąć dupę w troki, z wielkim oburzeniem że nie tylko nie dałam się pyknąć ale w dodatku że ich przejrzałam

 

-- 30 wrz 2012, 23:01 --

 

inaczej mówiąc "kobieta jest warta tyle, na ile otwarta jest jej... "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany,
Mnie tylko nurtuje fakt że jak facet chce tylko pyknąć jak to nazwałeś, zwykle nie powie tego wprost tylko mami kobietę słodkimi słówkami i wizjami "żyli długo i szczęśliwie". Rozumiesz? Czy ja naprawdę mówię po chińsku? :roll:

Bo widzisz jak ja mam ochotę jakiegoś faceta tylko pyknąć to mu to mówię i się pykamy albo nie... ale przynajmniej nikt na tym nie cierpi robiąc sobie nadzieje...

niestety ja trafiam na facetów którzy dla pyknięcia mnie są w stanie obiecać mi złote góry a potem zwinąć dupę w troki, z wielkim oburzeniem że nie tylko nie dałam się pyknąć ale w dodatku że ich przejrzałam

 

-- 30 wrz 2012, 23:01 --

 

inaczej mówiąc "kobieta jest warta tyle, na ile otwarta jest jej... "

 

 

Przecież Ja nie używam takich słów jak Ci "pogrubiłem " to nie jest mój tekst który edytujesz... Nie używam takiego słownictwa jak pyknąćitp , już to nie raz napisałem ,że świadczyło by to o braku szacunku dla kobiety więc jestem daleki od takich słów. Jeśli chodzi o treść tego wątku nigdy bym nie podszedł do kobiety i powiedział np. zrób Mi loda , nie jestem takim typem faceta. Ja szanuję kobiety i tego samego ządam od kobiet ,w przeciwnym razie na takich fundamentach nic nie zbuduję.

Co do wartości kobiet , wydaję Mi się że każda kobieta jest wartościowa , i warta poświęcenia uwagi. Nie ma złych kobiet są tylko nie doceniane. :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, masz rację... ale chodziło mi o to że te sępy lgną do mnie jak muchy do gówna... a ja nie wiem dlaczego tak się dzieje... nie chodzę z cyckami ani z dupą na wierzchu przecież... wydaje mi się nawet że mam znośny charakter... ale może tylko mi się zdaje...

 

shinobi, tylko że ja wewnętrznie umieram każdego dnia z głodu zwykłego przytulenia... kurwa nie jestem przecież cyborgiem... potrzebuję zwykłego dotyku... ale nie da się... jak widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wszystko ok jeśli obie strony zgadzają się na taki układ. Kłopot w tym, że takie układy moim zdaniem nie istnieją. W 99% przypadków któraś ze stron zaangażuje się emocjonalnie i wcale nie musi to być kobieta.
to się nazywa FvB i niektórzy mówią "dlaczego nie wymyślono prezerwatyw na serce". Ale jak układ jest od początku jasny, to jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, gdyby nikt Cię nie chciał nawet na seks to jakiego doła byś miała? pomyśl?

 

 

nie jest z Tobą tak źle, jak potrafisz kogoś sobą zainteresować seksualnie, to w końcu trafisz na odpowiednią osobę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×