Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązanie jest proste chcesz kogoś darzyc miłością i oczekujesz tego samego w zamian .Cudem to osiągniesz tylko chyba. Rusz tylek i szukaj tego jedynego a to że czasem sie przeliczysz to koszt poszukiwan ,bez tego tylko cud jakiś sprawic może że on cię odnajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że szukasz praktycznie ideału sądząc po wpisie.Sama nim jesteś?Może zamiast stawiac tak surowe kryteria pomyśl że ideałów nie ma i każdy jest w czymś niedoskonały.Nazywa to się kompromisem ale ty kompromis akceptujesz tylko taki gdy jest tak jak ty chcesz .Takie cechy jak opisałaś u faceta wskazują na jakąś popierdółke a nie faceta.

że co proszę? ideału? :shock::lol:

człowieku ja mam 26 lat... mam trochę inne/ większe wymagania w stosunku do facetów niż jak miałam 16...

no to popierdółkę czy ideał? zdecyduj się...

to jest mój ideał owszem. wysuwasz daleko idące wnioski właściwie nic o mnie nie wiedząc... to ciekawe... wiem co to kompromis i uwierz mi że w przeszłości poświęcałam bardzo wiele dla mężczyzn których kochałam... więcej niż oni dla mnie... więc z łaski swojej nie pieprz bzdur w których w dodatku sam się plączesz i gubisz... nie znasz mojej historii nawet w 1 % a już mnie oceniłeś...

 

Candy14, mój ojciec to jest pikuś w porównaniu do tego co przeżyłam w związkach z facetami. ale staram się każdemu dawać od początku białą kartę. tylko co z tego skoro oni prędko zapisują te karty tymi samymi znakami... :(

 

Mushroom, pewnie że nie będę ;)

 

Peter_HS, gdybyś zobaczył moich ex to byś się zdziwił... mięśnie to oni mieli co najwyżej piwne... no poza ostatnim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peter_HS, jakbysmy na to patrzyly to pewnie mnostwo dziewczyn byloby samotnych.. ilu niby facetow ma wyrzezbiona klate i bicepsy?

Można też się zakochać w osobę, i dlatego nie ma tak wiele samotnych, ale gdy jest ciało dobre, to to najczęściej przyjmuje większą wartość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerości, odpowiedzialności, wierności, zaufania, opiekuńczości, czułości, przedsiębiorczości

 

Charakterystyka przeciętnego Kowalskiego :mrgreen: Myślę , że facetów stać na wiele więcej :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nawet lubię jak facet nie jest zbyt urodziwy... przynajmniej nie ma we łbie poprzewracane tak jak L.- główna przyczyna założenia tego wątku :roll:

 

niestety właśnie facet zwykle najpierw patrzy czy kobieta jest ładna... ba najlepiej piękna... dopiero potem orientuje się że nie koniecznie ma odpowiadającą mu osobowość. ale grunt że można się przeparadować ze swoją zdobyczą po mieście :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety właśnie facet zwykle najpierw patrzy czy kobieta jest ładna... ba najlepiej piękna... dopiero potem orientuje się że nie koniecznie ma odpowiadającą mu osobowość. ale grunt że można się przeparadować ze swoją zdobyczą po mieście :pirate:

 

O to to!

Z brzydką to obciach się pokazać na dzielni, więc trafiasz w sedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nawet lubię jak facet nie jest zbyt urodziwy... przynajmniej nie ma we łbie poprzewracane tak jak L.- główna przyczyna założenia tego wątku :roll:

 

niestety właśnie facet zwykle najpierw patrzy czy kobieta jest ładna... ba najlepiej piękna... dopiero potem orientuje się że nie koniecznie ma odpowiadającą mu osobowość. ale grunt że można się przeparadować ze swoją zdobyczą po mieście :pirate:

Dla mnie najważniejsza jest osobowość. Pewnie dlatego jeszcze nie miałem dziewczyny :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya ideał wg ciebie popierdólka wg mnie .Tak trudno to zrozumieć zamiast podniecać się niezdrowo wlasnym ograniczeniem. I jeszcze jedno masz w du.... to co tu napiszemy następny spamerski temat .Dla zinteresowanych patrzą na du... bo są facetami proste , od dostrzegania innych osobowościowych cech są koledzy ,przyjaciele itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agonista, mam w du... tylko to co Ty napiszesz :mrgreen: bo to jakieś płytkie próby podniesienia poczucia własnej wartości. cenię sobie konstruktywną krytykę ale na jakimś chociaż minimalnym poziomie kultury osobistej. tak trudno to zrozumieć? :roll: jak to kolejny spamerski temat to się w nim nie udzielaj. proste :papa:

 

Strasznie mnie to zaciekawiło! Ale to tak naprzemiennie ze wznoszeniem?! (o rytmikę mi idzie)

(paczy z emocją i zagryzioną dolną wargą w monitor co będzie dalej!...)

tak dokładnie

opadają przy całkowitym wydechu, wraz z opadnięciem ramion i głowy ;)

wznoszą się po dłuższym czasie ale jedynie z konieczności nabrania powietrza do płuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie chcę kłócic sie z tobą a swoją wartość znam tylko ty czujesz się atakowana gdy ktoś wspomni coś o twojej winie.Faceci nie patrzą przez pryzmat dupy gdy im o nią nie chodzi .Np koledzy ,przyjaciele ,znajomi.Przecież masz ich zapewne.Kandydat na męża czy partnera życiowego patrzy i na to chociaż nie tylko .Prostym jest że gdy odpowiada mu twoja osobowość i twoje ciało to bedzie z tobą .Gdy mu pasuje tylko ciało to pyknie i ucieka.Gdy tylko osobowość zostaje znajomym,kolegą itp.Czemu winisz takich ludzi robią to co chcą i mają do tego prawo .Tobie to się nie podoba i szukasz winnych a bardziej nawet oczekujesz potwierdzenia że faceci to chu...świnie bo zawiodłaś się na kimś.Prawdą jest że patrzą przez pryzmat tyłka i wszystko.Czemu wyjaśniłem. Tak żle oceniasz facetów a jednak brakuje ci faceta ale takiego według twoich kryteriów .No cóż ze świeczką szukac takich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kandydat na męża czy partnera życiowego patrzy i na to chociaż nie tylko .Prostym jest że gdy odpowiada mu twoja osobowość i twoje ciało to bedzie z tobą .Gdy mu pasuje tylko ciało to pyknie i ucieka.Gdy tylko osobowość zostaje znajomym,kolegą

hmm..przeczytalam to ze 3 razy i cos w tym jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×