Skocz do zawartości
Nerwica.com

skurcze dodatkowe serca


Magda

Rekomendowane odpowiedzi

tylko że byłam już u kardiologa i stwierdził ze zadnych leków nie musze brac, a psychiatra powiedział ze mam lęki i depresje i że u osob z ta dolegliwością zdarza sie to!! biore lek na depresje i leki ale mam zamiar jeszcze iść do neurologa bo to chyba neurolog stwierdza nerwicę????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak masz wypadanie płatka to i nerwice ,prosta sprawa jesteśmy przewrazliwieni na punkcie serducha i stąd ten cały cyrk ,ja tez mam wypadanie płatka i dużo czasu mi to zajęło żeby zrozumieć że nic mi nie jest , teraz już od dawna sie tym nie przejmuje ,trzeba sprawę olać i będzie ok ;) Ale musisz dbać o siebie ! nie brac używek ,sport (ogólna tzw higiena życia) bo jak nie to tak jak to było u mnie nerwica może się pogłębić ( to była wyłącznie moja wina bo wpadłam w alkoholizm )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialoby sie powiedziec ze to dobrze ze masz tak samo jak ja ale to cierpienie jest okropne, a to tez masz problemy z serduchem czy po prostu deprecha znowu dopadla? bo ja przez ten koszmar-depresje przechodze pierwszy raz .

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:26 pm ]

nerwica jest popier....lona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ja za każdym razem kiedy czułam się dobrze bardzo wierzyłam, że wygrałam tą walkę i teraz też wierzę, że wygram przecież do końca życia to gówno nie będzie mi psuło nastroju ;) teraz czuję się nieźle wieczory są niezłe najgorzej rano :cry: wtedy odechciewa mi się żyć i gdyby nie mój mały synek ...... to różnie mogło by być, ale walczyć musimy nie damy się jakiejś cholernej nerwicy nie warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje trzeba robic wszystko zeby sie tylko nie poddac, ja tez mam bardzo ciezkie poranki i wieczory sa dla mnie najlepsze bo ulge przynosi mi mysl ze ide spac i mysl ze moze jutro bedzie lepiej- TRZEBA WMOWIC SOBIE ZE JUTRO RANO ZJEM SNIADANIE Z USMIECHEM (nawet wymuszonym) i tylko mam nadzieje ze dzis zasne bo problem ze snem tez mam. TO CO JUTRO WSATJEMY W LEPSZYM NASTROJU??przynajmniej udawajmy-pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak na zdjeciu widac Very Happy

Piękna kobieto niech ten uśmiech nie gaśnie!

Czy mi się wydaje :shock: czy Ty paluszek pokazujesz na zdjęciu :shock::lol:

 

Eh, Jovita, kiedyś sport był moją pasją. Trenowałam zawodowo siatkówkę. Ale mam za słabe serduszko. Miałam wadę wrodzoną, ale nie ujawniała się do momentu zapadnięcia w anoreksję. Wtedy wada się ujawniła i pogłębiła. Teraz nie ma mowy o większym wysiłku. I dobrze :evil: I tak mi się nie chce :evil: jak Tobie - wiesz depresja :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja cie rozumie bo sama tesz mam depresje i tak strasznie sie zmuszam do wysilku i wogole do wszystkiego.. a juz od paru dni zmuszalam sie zeby glowe sobie umyc i mi sie nie chcialo ale juz wczoraj umylam :D ale bylo ciezko sie zmobilizowac do takiej czynnosci!!! ciekawe czy wytrwam z tym zmuszaniem sie do wszystkiego!!!

Jak widac paluszek pokazuje to co pokazuje :D ale nie martwcie sie to nie do was :D to tylko do złych ludzi :twisted:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:05 pm ]

anoreksja...?? paskudna sprawa udało ci sie z niej wyjść?

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:05 pm ]

anoreksja...?? paskudna sprawa udało ci sie z niej wyjść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że paluszek będzie Nas przed takowymi chronił :lol:

Szkoda, że nie można go zabrać ze sobą wszędzie :lol: to tak jak łapka królika na szczęście :lol:

No no kobieto, chylę czółka za umycie włosów 10 punktów!

Powaga, ja sobie zrobiłam skalę 10 punktową - na ilość przyznanych punktów za wykonanie jakiejś czynności składało się parę czynników, m.in. jak długo się zmuszałam do zrobienia tego czegoś, ile wysiłku mnie to kosztowało itp. :D Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, wyjście do kina! To dopiero wyczyn w depresji! Trzymam za Ciebie kciuki! Dasz radę!

A facet to zamiast zmuszać to lepiej by zrobił jakby zmotywował ale cóż, to tylko mężczyzna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź, idź. Też miałem problemy w kinie. Zresztą dalej czasem mam, chociaż już znacznie mniejsze i znacznie rzadziej. Wiesz, usiadź sobie z brzegu, będziesz miała w umyśle zawsze świadomość, że w każdej chwili możesz wyjść. Jak będzie ostro można też na sekundkę umknąć do toalety, może przejdzie. A kino to czad :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez balam sie chodzic do kina, a kocham ogladac filmy. wydawalo mi sie, ze zaraz zemdleje, ze jest okropnie duszno i napewno nie zdarze do lazienki jak zrobi mi sie niedobrze. jak z tym walczylam?? poprostu chodzilam, a w glowie powtarzalam sobie, ze wcale nic mi sie nie stanie, bo tyle razy juz bylam w kinie i nigdy nic mi sie nie przydarzylo... i tak za kazdym razem bylo coraz lepiej... Jovita do kinq marsz, zobaczysz jak sie wciagniesz w film to zapomnisz o wszystkich objawach (ja tez tak mialam). pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez balam sie chodzic do kina, a kocham ogladac filmy. wydawalo mi sie, ze zaraz zemdleje, ze jest okropnie duszno i napewno nie zdarze do lazienki jak zrobi mi sie niedobrze. jak z tym walczylam?? poprostu chodzilam, a w glowie powtarzalam sobie, ze wcale nic mi sie nie stanie

oj wlaśnie tak dokładnie tego sie obawiam ale racja jakby co to beda ze mna bliscy i mnie uratuja- dziękuje wam bardzo kochani juz wiem ze do kina na pewno pojde :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×