Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, cieszę się że u Ciebie już lepiej trochę :)

 

A ja dziś poszłam do dalszego parku, na bazar i tak się ogólnie kręciłam, mimo gorszego dnia przełamałam to. Rano w parku miałam lęki, ale wytrwałam. :) Dziś chłopak później wraca bo jedzie do ikei, jak wszystko dobrze pójdzie to już w ten weekend a nie następny będziemy mieć nowe mebelki!!! Strasznie bym się cieszyła gdyby tak było. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu z nerwów3 najpierw było mi niedobrze od żołądka, potem zawroty głowy ://// Mętlik w głowie. Cieszę się, że dzień się skończył. Miły filmowy akcent na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 8,00 obudzila mnie ekipa z wiadomoscia , ze pada wiec nie maja co robic i mozna ten czas wykorzystac na poszukanie kostki brukowej. Kiedy dotarlo do mnie o czym mowia powiedzialam , ze maja zjesc sobie sniadanie/wypic kawe/ poczytac gazete i obudzic za jakies 2 godziny bo teraz na oczy nie widze :evil::roll: Objechalismy chyba z 5 producentow ... i dopiero na samym koncu zobaczylam JĄ :105: i juz wiedzialam, ze chce ja miec :105: Zmienilam dla niej cala koncepcje parkingu i podjazdu. Jest cudna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 8,00 obudzila mnie ekipa z wiadomoscia , ze pada wiec nie maja co robic i mozna ten czas wykorzystac na poszukanie kostki brukowej. Kiedy dotarlo do mnie o czym mowia powiedzialam , ze maja zjesc sobie sniadanie/wypic kawe/ poczytac gazete i obudzic za jakies 2 godziny bo teraz na oczy nie widze :evil::roll: Objechalismy chyba z 5 producentow ... i dopiero na samym koncu zobaczylam JĄ :105: i juz wiedzialam, ze chce ja miec :105: Zmienilam dla niej cala koncepcje parkingu i podjazdu. Jest cudna :D

 

 

Myślałam, że Ty jakimś Bobem Budowniczym jesteś, a Ty chatę sobie stawiasz, dobrze rozumiem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój

5.00 pobudka

kawka,śniadanko,psiaki siku itp.

 

7.00 na autobus

7.20 autobus

7.50 urząd pracy

8-8.50 w Komendzie Policji.Czekanie na znajomą policjantkę i krótka rozmowa z nią

9-13.00 Kurs

13.25 autobus do Włocka

14-15. Latanie w poszukiwaniu durnego kabelka-bezowocnie i do sekretariatu szkoły podbić legitymacje

Następnie marsz do wynajętego pokoju,pytanie ludzi o drogę bo numery słabo oznaczone,a ja nie myślałam że to aż tak daleko.

16.00 wyjście na zakupy,zwiedzanie sklepu zoologicznego z niemiłą obsługą i zakupy 12 zł

Teraz papieroski,piwko,telewizja i niedługo spanko.

 

Rozbraja mnie facet który tu również wynajmuje pokój.Nie może załapać,że się uczę bo "jeszcze" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rana byłem na pobraniu krwi, potem wziałem pierwsza dawke concoru i serduszko bije okolo 55-60 razy na minute mimo wysilku i jestem przez to bardzo spokojny bo kazdy wysilek konczyl sie na nerwach a potem na przyszpieszeniu pulsu. Do tego wrocilem na jeden dzien do domku, byłem u psychologa dzisiaj, kobieta widać z fajnym podejsciem i bardzo oczytana i lubi sluchac i zadaje pytania (ogolnie mi sie spodobalo) mimo porazki kiedys :) Zaprosila mnie jeszcze na 2 spotkania i da diagnoze i powie co ze mna zrobi. Narazie powiedziala ze widzi nerwice oraz lekka depresje. :) Dzisiejszy dzien bez zadnego ataku!! Do tego pije sobie piwko!! Smakuje niesamowicie po jakis 2 miesiacach nie picia! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja.,

Może sie pozbieraj i idż chociaz na spacer, kurcze , nie rób sobie krzywdy.

 

Za pozno, pocielam sobie reke

a na spacery nie mam ochoty, za zimno jest

 

Nie tnij, kiedyś w końcu będzie lepiej, a blizny zostają na całe życie niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×