Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

inbvo, Dlaczego nie napiszesz do Agasaya na pw, z czego co widziałem dużo udzielałeś się w wątku , Faceci którzy nie zaznali seksu , przecież przeciwności się przyciągają jak magnes kurna. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, Dlaczego nie napiszesz do Agasaya na pw, z czego co widziałem dużo udzielałeś się w wątku , Faceci którzy nie zaznali seksu , przecież przeciwności się przyciągają jak magnes kurna. :hide:

przeciwności?

przepraszam bardzo jak mam to rozumieć?

że jestem rozwiązła? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poinformowany, co napisałem że Cię to gorszy? zaprezentowałem tylko inny punkt widzenia. Chociaż z drugiej strony za to co napisałem spodziewam się linczującej krytyki.

 

Dlaczego nie napiszesz do Agasaya na pw
myślisz że by mnie chciała? ...

 

-- 28 wrz 2012, 22:03 --

 

inbvo, Dlaczego nie napiszesz do Agasaya na pw, z czego co widziałem dużo udzielałeś się w wątku , Faceci którzy nie zaznali seksu , przecież przeciwności się przyciągają jak magnes kurna. :hide:

przeciwności?

przepraszam bardzo jak mam to rozumieć?

że jestem rozwiązła? :?

On chyba chciał mnie sprowokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inbvo, nawet nie spróbowałeś to raz, dwa że ja tu jestem i proszę o mnie nie mówić w osobie trzeciej bo mnie zaraz coś trafi a trzy że ja seksu mam już po dziurki w nosie (co nie znaczy że go nie chcę) ale etap z kwiatka na kwiatek mam już dawno za sobą i chciałabym choć raz w swoim życiu zaznać czegoś stałego, trwałego i bezpiecznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiemocokaman, jakiej przyczyny?? :roll:

 

spoko puszczają mi nerwy bo czuję że jestem nierozumiana...
ja rozumiem o co Ci chodzi, nie wiem czy wszyscy faceci patrzą tylko przez pryzmat "dupy", wiem że większość tak. Zaprezentowałem swój, kontrowersyjny :P punkt widzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już poważnie .Agasaya czemu wine za brak stalego związku zrzucasz na ogół meżczyzn ? Są 2 powodu ku temu że nie masz nikogo na stałe .Pierwszy to nie spotkalaś faceta ktory widział by w tobie atrakcyjna seksualnie kobietę oraz widział w tobie to czego oczekuje od partnerki życiowej ,widział tylko atrakcyjność seksualną.Drugi to być może masz w sobie coś co odstrasza facetow przed stałym związkiem.Co takiego ? nie wiem ,nie znam Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya masz szczęście bo mogła ci wyrosnąć na czole a nie wyrosła. :D

w takim razie Ty masz szczęście że Ci w ogóle wyrósł :mrgreen:

 

-- 28 wrz 2012, 22:31 --

 

.Pierwszy to nie spotkalaś faceta ktory widział by w tobie atrakcyjna seksualnie kobietę oraz widział w tobie to czego oczekuje od partnerki życiowej

spotkałam i nawet miała wyjść za niego za mąż ale ja nie widziałam w nim tego czego oczekuję od życiowego partnera i w porę ocknęłam się że nie chcę "całować żaby" do końca swoich dni

 

Drugi to być może masz w sobie coś co odstrasza facetow przed stałym związkiem.

to jak dla mnie nawet pewne i coraz bardziej wydaje mi się że chodzi o ogół mnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie wychodzi na to że TYLKO JA nadaję się TYLKO DO DYMANIA

cudownie

Może ci inni nie mają śmiałości do Ciebie podejść?

To całkiem możliwe. Agasaya jest dość "głośna" i przypuszczam że bardziej nieśmiałych facetów to odstrasza.

Bardziej mi chodzi o zapętlenie się w szacunku do kobiety :P . Był kiedyś film o takim gościu który właśnie nie postrzegał kobiet przez pryzmat "dupy" i nigdy z powodu tego szacunku nie potrafił uwieść tej która mu się podobała podczas gdy inni goście którzy postrzegali przez ten pryzmat potrafili.

 

.Pierwszy to nie spotkalaś faceta ktory widział by w tobie atrakcyjna seksualnie kobietę oraz widział w tobie to czego oczekuje od partnerki życiowej

spotkałam i nawet miała wyjść za niego za mąż ale ja nie widziałam w nim tego czego oczekuję od życiowego partnera i w porę ocknęłam się że nie chcę "całować żaby" do końca swoich dni

A czego oczekujesz od życiowego partnera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekujesz od życiowego partnera?

szczerości, odpowiedzialności, wierności, zaufania, opiekuńczości, czułości, przedsiębiorczości

to takie podstawy, mój niedoszły mąż wyłożył się na szczerości, zaufaniu i odpowiedzialności czyli na podstawach...

 

Mushroom, tak od dzisiaj będę milczkiem :roll:

 

wykończony, a czy ja krzyczę na cały świat? daleko mi do tego jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nic ci po tym .Zrozum że sama jak coś chcesz posiadać to zwracasz uwagę na walory przedmiotu i jak ci odpowiadają to wchodzisz w ich posiadanie .Z facetami podobnie jest tylko że aby wejsc w posiadanie męża trzeba także woli męskiej części małżenstwa.Widzę że szukasz praktycznie ideału sądząc po wpisie.Sama nim jesteś?Może zamiast stawiac tak surowe kryteria pomyśl że ideałów nie ma i każdy jest w czymś niedoskonały.Nazywa to się kompromisem ale ty kompromis akceptujesz tylko taki gdy jest tak jak ty chcesz .Takie cechy jak opisałaś u faceta wskazują na jakąś popierdółke a nie faceta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×