Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego faceci patrzą na kobiety przez pryzmat "dupy" ?


Agasaya

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogę faceci winni, tego, że masz duże cycki no padam :lol:

 

to nie znaczy, że oprócz pomarańczek nie lubią twojego charakteru :D;)

I bądź szczersza z następnym tym byś mi zapunktowała ;):great:

a ja nie lubię jak kobieta np jest feminazistką jak by to określił J. Korwin-Mikke. :D:D

Ps ostatnie zdanie nie jest skierowane do założycielki tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę faceci winni, tego, że masz duże cycki no padam :lol:

nie kochaniutki... faceci są winni że zapominają o tym że oczy mam kawałek wyżej i też podobno są niczego sobie

choć ja osobiście całą siebie uważam za brzydactwo i karykaturę kobiety

 

co to znaczy szczersza? jeśli chodzi o moje zaburzenia to uważam że na to zawsze jest czas, poza tym nie ufam już facetom nawet na tyle żeby się im zwierzać z takich rzeczy... to bardzo osobisty temat jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zdarza się ale nie wszyscy jesteśmy takimi draniami i o co tu się wściekać?

 

Ja tam lubię być draniem :twisted: Są w życiu takie sytuacje w których trzeba być pewnym siebie. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to niczego w temacie panie chąc czy nie są posiadaczkami niższej mniej szlachetnej części plecow i ta część ciała facetów interesuje .Nie wyklucza to zainteresowania także osobowością i charakterem kobiety .Faceci PATRZĄ NA JEDNO LUB DRUGIE A TAKŻE NA JEDNO I DRUGIE.Zależy jaki facet i jaki ma cel.Chamstwo rodzi się z wielu powodów i długo by pisać jakich ale nie wywodzi się tylko z jednego powodu typu głupota itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze kazdemu facetowi zalezy na seksie i nic w tym zlego...biologia ..ale kiedy zalezy mu rowniez na kobiecie potrafi uszanowac kiedy mowi "nie, jeszcze poczekajmy" i nie odchodzi szukac innej, bardziej chetnej

Każdej kobiecie też zależy, tylko Wy lubicie się z tym maskować.

 

-- 28 wrz 2012, 19:55 --

 

bo są wzrokowcami. o właśnie jak widza ładną dziewczynę to robią tak :shock:

jak widza duże piersi to robią tak :lol:

a później po nocach :105:

 

jak widza mnie to robią tak :hide:

po nocach to co innego z rękami robią :D

 

-- 28 wrz 2012, 19:59 --

 

A tak na marginesie dodam ,że kobiety też patrzą na pośladki u facetów , i przy tym jeszcze robią maślane oczy :mrgreen:

mają tą przewagę że jak się gapią na nasze tyłki to my tego nie widzimy i potem nie możemy mówić "ej, oczy mam tutaj". Cwaniaczki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdej kobiecie też zależy, tylko Wy lubicie się z tym maskować.

Ja tam sie nie maskuje :roll: ale nie sciemnial ze mi na kims zalezy zeby zaciagnac do wyra tylko stawiam sprawe jasno ..kochanek bedzie wiedzial ze jest tylko kochankiem a jak mi na kims zalezy to seks jest dodatkiem a nie celem samym w sobie

 

-- 28 wrz 2012, 20:01 --

 

mają tą przewagę że jak się gapią na nasze tyłki to my tego nie widzimy i potem nie możemy mówić "ej, oczy mam tutaj". Cwaniaczki :evil:

:lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mają tą przewagę że jak się gapią na nasze tyłki to my tego nie widzimy i potem nie możemy mówić "ej, oczy mam tutaj". Cwaniaczki :evil

 

Nie wiem jak Ty ,ale Ja się zawsze odwracam , i wtedy czasami można zauważyć ,że ona też jest odwrócona. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdej kobiecie też zależy, tylko Wy lubicie się z tym maskować.

Ja tam sie nie maskuje :roll: ale nie sciemnial ze mi na kims zalezy zeby zaciagnac do wyra tylko stawiam sprawe jasno ..kochanek bedzie wiedzial ze jest tylko kochankiem a jak mi na kims zalezy to seks jest dodatkiem a nie celem samym w sobie

 

i to jest prawidłowe i uczciwe podejście wtedy sie niko nie krzywdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×