Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy z orientacją.


Załamana17

Rekomendowane odpowiedzi

POwiedzcie mi czemu ja mam tak ze wydaje mi sie ze gosc mnie podnieca... mam strach patrzeć na tv strach isc do sklepu...? Np widze goscia i odrazu wydaje mi sie ze podoba podnieca.. ale nigdy nie dostalem wzwodu... towarzyszy tem strach powiedzcie czemu i nie czuje ochoty na sex?? A JAK PATRZE NA KOBIETE SEKSOWNA TO ODRAZU PRAWDZIWE PODNIECENIE I WZWÓD I OCHOTA NA SEX ! NIE MAM OCHOTY NA FACETA A JEDNAK TO PODNIECENIE JEST... POWIEDZCIE MI CZY MAM TEZ POCIAG SEKSUALNY DO FACETÓW? CZY O CO CHODZI BO SAM NIEWIEM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwiedzcie mi czemu ja mam tak ze wydaje mi sie ze gosc mnie podnieca... mam strach patrzeć na tv strach isc do sklepu...? Np widze goscia i odrazu wydaje mi sie ze podoba podnieca.. ale nigdy nie dostalem wzwodu... towarzyszy tem strach powiedzcie czemu i nie czuje ochoty na sex?? A JAK PATRZE NA KOBIETE SEKSOWNA TO ODRAZU PRAWDZIWE PODNIECENIE I WZWÓD I OCHOTA NA SEX ! NIE MAM OCHOTY NA FACETA A JEDNAK TO PODNIECENIE JEST... POWIEDZCIE MI CZY MAM TEZ POCIAG SEKSUALNY DO FACETÓW? CZY O CO CHODZI BO SAM NIEWIEM

 

Według mnie nie masz popędu do facetów. Jesteś zdrowy :) Po prostu patrząc na faceta utożsamiasz się z nim. To naturalne. On cie nie podnieca, tylko podobają ci się pewne jego cechy, ktore sam chciałbyś mieć w sobie. Po porostu źle rozumiesz emocje które cie w tym momencie dotykają. Gdybyś lubił facetów, to była by taka reakcja jak w przypadku kobiety, ale twój umysł jest zdrowy i reaguje zdrowo. To tylko zwykły lęk, bo sam się boisz że mógłbyś być inny. A lęk to naturalna emocja na coś czego się boimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja calkiem niedawno odkrylam dosc banalna rzecz hehe. Podniecenie i lęk oczuwa sie w tych samych czesciach ciała....podbrzusze, ledzwie...stad czesto mylimy podnieceenie z lękiem. Miałam tak, kiedy wkrecałam sobie,ze moge byc pedofilka..po prostu zle zinterpretowałam swoje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam strasznie;/ kazdy wydaje mi sie ze mnie podnieca;/ czuje takie mrowienie w kroczu;/ ale nigdy nie dostalem wzwodu. Chyba jakby mnie to podniecalo tak naprawde to bym dostal wzwodu? tak jak widze kobiete to by ta sama reakcja byla. Co lepsze to nawet z bardzo daleka widze goscia i juz wydaje mi sie ze mi sie podoba-podnieca. Nigdy nie mialem snów homoseksualnych zawsze z udzialem kobiet. Mam potworną ochote na kobiete tirówke oj...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keji akich komentarzy mamy juz tutaj tysiace a jak nie rozumiesz to sie nie odzywaj

 

pomysl sobie o czym takim czym najbatrdziej nie chcesz na swiecie a mysli ci mowia co innego i co milo ci fajnie i wogule ?

 

osobom nie wiedzacym o co chodzi powinno sie wzbaraniac tutaj wstepu ;/

 

-- 28 wrz 2012, 18:36 --

 

i mi sie pand adam nie podoba jak o tym mysle to mnie na wymioty bierze a z drugiej strony mysli daja swoje wiem ze nie chce sie z nim lizac ale mysli ci mowia sprubuj moze ci sie spodoba alebo jak jestes blisko typa to tylko o tym myslisz zreszta oglolnie o tym sie tylko mysli ale jak kolo typa to najbardziej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chybanerwica kolego przeszlo ci cos.? ja dalej nie za bardzo ale uznalem ze nie przejdą te mysli nigdy trzeba sie pogodzic i tyle ja wiem swoje ze nie chce nic miec z gosciem d czynienia i tyle. Ja to chyba nabawilem sie jakiejs fobi do facetów wogóle nie lubie przebywac w miejsu gdzie sa, nie lubie rozmaiwac z nimi nie lubie patrzec na nich... czuje strach jak widze jakiegos, i czasami to poniecenie... ;/ pomieszane ze stachem, niedługo wybieram sie do seksuologa w sprawie konsultacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci włączylem fotka pl i patrze na najladniejsze kobiety przełanczam fotki i co podniecenie ogromne wzwód, pozniej przełanczam na gosci, patrze i co? pierwsze co to strach i pozniej strach wymieszany z podnieceniem ale zero wzwodu nic.. patrze dalej i mysle co mi sie w nim podoba? i co i nic wlasnie no moze ma fajne miesnie i nie najgorzej wyglada ale nie podnieci mie tak jak kobieta nigdy, tylko od tej nerwicy wlasnnie chyba patrze na kobiete i czuje jakby taka nie dla mnie jakos tak.. niewiem dziwne uczucie patrze na goscia i tak jakby blizej byl... wogóle pokrecone wszytsko. NERWICA ROBI SWOJE WYNISZCZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keji akich komentarzy mamy juz tutaj tysiace a jak nie rozumiesz to sie nie odzywaj

 

pomysl sobie o czym takim czym najbatrdziej nie chcesz na swiecie a mysli ci mowia co innego i co milo ci fajnie i wogule ?

 

osobom nie wiedzacym o co chodzi powinno sie wzbaraniac tutaj wstepu ;/

 

Ależ ja bardzo dobrze wiem o co chodzi, bo miałam natręctwa i to z o wiele gorszymi treściami, natomiast te o orientacji- że jestem lesbijką- przeszły mi, kiedy pogodziłam się z faktem, że może tak być i w sumie co z tego, też będzie fajnie. Homoseksualizm to nie żadna choroba (Już pomijając, że w ogóle nimi nie jesteście), jeśli boicie się podważenia swojej męskości czymś tak strrrhasznym jak pociąg do innego chłopa, to lepiej zamiast tego spójrzcie obiektywnie na te wasze paniki, stękania i pełne lęku opisy wkładania sobie palca w tyłek by się przetestować, to jest dopiero żenujące. Stopień przewrażliwienia ma dla mnie po prostu granice...

 

nie chce sie z nim lizac ale mysli ci mowia sprubuj moze ci sie spodoba

No to spróbuj. Może ci się spodoba...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze to pojebane mysleni keji ;/ kurwa ale ludzie tak bardzo sie tego boja ;/ bo dla nich i dla mnie to zmarnowane zycie ;/ wiem ze chcialbym miec dziewczyne ;p i chcialbym przebywac tylka z nia i robic wszystko ;/

 

strach ;/ ehh ma wiele twarzy ;/

 

a nerwica to strach nadmierny niepotrzebny czlowiek z czasem sie boji wyjsc na ulice porozmawiac z kumplami z ktorymi wczesniej gadal normalnie bez takich mysli ;/ jak siedze tez z kumplami to wole spierdalac jak najszyebiej teraz zazwyczaj nie potrafi im sie patrzec prosto w oczy ;/ a z dziewczynami wogule sie nie zadaje bo mam stracha ze powiedza gej zalosne zalosne ;/ no ale jest duzo duzo lepiej niz wczesnije

 

wydaje mi sie ze do takiej decyzji keji trzeba dorosnac inaczej na chama sie nie da bo to raczej jeszcze popsuje niz polepszy nasz stan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Przemyślalem wszytsko i.. wydaje mi sie ze mam pociag do meżczyzn.. pisze tak ze wydaje mi sie bo niewiem jak jest naprawde!

Np. jak widze goscia to wydaje mi sie ze chciałbym cos wiecej z nim np jakieś pieszczoty-mózg mi tak mowi, mowi ze moze bedzie fajnie, wydaje mi sie ze mnie podnieca

ale jest kilka ALE:

mianowicie:

1) Dlaczego jak wydaje mi sie ze mnie podnieca to nigdy nie mam wzwodu przy facecie

2) nigdy Nie mialem snów homoseksualnych

3) jak widze seksowną kobiete to odrazu penis jest na baczność

4) jak mam ochote na sex to zawsze czuje ze chce sexu z kobietą nigdy nie czuje ze chce sexu z facetem

5)nie wyobrazam sobie jakbym miał dotknąc faceta;/

6) nie wyobrazam sobie jakbym mial go pocałowac!

7) nie chce byc homo

8) wewnętrznie czuje ze ciągnie mnie do kobiet

 

wiec niewiem jak jest... czasami mam takie mysli ze mam pociag do facetów jak widze jakiegos gdzies...;/ ale czy mi sie to wydaje? czy tak jest? jak myslicie? mam nerwice natrectw

 

-- 03 paź 2012, 13:10 --

 

mam trudnosci z ogladanie tv poniewaz wydaje mi sie ze kazdy mi sie podoba, podnieca zaraz wyłanczam tv i pojawia sie strach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stare smieci ;/

 

sam juz nie wiem jak z tym walczyc ;/

ehh to takie ciezkie do tego depresja jest chyba najgorsza bo sobie zadaje pytanie po co cos robic skoro i tak sie jest homo ;/ ale walcze z tym walcze z tym czyms co odbiera mi najmniejsza chec do zycia ;/

 

no i mi tez jak i tobie na zywo nigdy nie stanol do faceta sam juz nie wiem

 

zaczynam medytowac pomaga moze wszydtkiego chce za szybko ;/ 0 spokoju wewnetrznego jestem roztrzesiony chudy ;/ zle patrze moze na to

 

bo czy normalnoscia jest ze na twarzy wydaje mi sie ze chce zrobic loda 24/h ;/ wracam i wracam do tego samego

 

nie mam tabletek juz od kilku dni nie biore i tak maskuja tylko syf

 

w sumie patrze na to teraz inaczej przynajmniej pod katem tabletek ;/

moze trzeba ogarnac cel ktorym jest spokuj i wtedy dopiero zaczac ogarniac inne rzeczy chuj ze sam nie wieze w to co pisze bo jestem juz przez to niedowiarkiem ;/ w sumie czuje sie malo meski przez to no i przez slaba erekcje ehh ale nie moge przestac jarac fajek bo mnie kurwica bierze jak sobie o tym pomysle ze bede musial byc homo co robi lody ehhhhhh;/ chociaz tak bardzo tego nie chce a z drugiej strony jak sobie pomysle w przylsoc ze i tak nigyd nie bede juz przwdziwym facetem przez te zjebane mysli ktore kiedys nawet tam mialem ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybyscie byli gejami, nie odczuwalibyscie z tego powodu lęku. Poza tym orientacja seksualna nie zmienia sie pod wplywem chwili..z nia sie czlowiek rodzi. Przeciez wczesniej przed nasilonymi objawami nerwicy interesowały Was kobiety..to jakim cudem nagle stalicie sie homoseksualistami? Spokojnie..to tylko nerwica natrectw..to tak jak ktos nieustannie mysli o zrobieniu komus krzywdy chociaz brzydzi sie przemoca. To tylko mysli, im bardziej z nimi walczycie, tym wiekszy odczuwacie lęk. Pozwolcie im swobodnie płynac..a same dadza Wam w koncu spokoj:) Wiem co pisze, bo sama przez to przechodzilam/przechodze..i ignorowanie mysli działa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze musimy uciec do takiego swiata ze to juz nie bedzie wazne znalezc cos dla czego chce sie naprawde zyc ;/

 

moze to chora przekmina z mojej strony ale ja sie odnajduje jako zlodziej ;/ przyznam sie bez bicia lubie to i nie z tego powodu ze mozna miec kase ale z samej czystej zajawki ;/ ale dlugo juz nie kradne przez depresje i mysli o wiezieniu nie byly to jakies duze sumy rzeklbym zajawkowo i wtedy czujesz ze zyjesz jak ci sie uda ten dreszczyk ze zapominasz o calym swiecie i liczy sie ta chwila ;/ nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak mówiła bedzie.dobrze - ktoś, komu istotnie podobają się faceci, nie ma mysli typu: "ojej, czy ten facet mi się podoba i czy to znaczy, że...?", nikt tego nie analizuje w ten sposób. O ja też to miałem w nerwicy - tyle, że w przeciwną stronę. I wbrew wszystkim głupotom tu pisanym - od takiego nerwicowego myślenia żaden hetero nie stanie się homo ani odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak i wielu osobom nie patrz na to ja to nazywam przesileniem mozgu wydaje ci sie ze niby cie to jara a to gownow prawda tak dzieje ci sie przez to ze rozkiminasz caly czas i ci mozg juz zaczyna to wmawiac zobaczysz ze jak bedziesz sie dobrze czul to cie bedzie tylko obrzydzalo

 

wiec zluzuj i nie rozkminaj tak duzo ja o tym nie mysle to czuje jak mnie az mozg przestaje bolec serio nie raz mialem takie bole ze myslalem ze mi czaszke rozwali jak rozkminialem a teraz cwicze oddech kontrolowany sporbuj tego rozjasnia w glowie jak mam max stres :> wiem ze chce sie kochac z kobieta i marze o tym a z facetem sie boje ze moglbym to zrobic chociaz tego na maxa nie chce

zwyczajny strach ktory przerodzil sie w nerwice poprostu chcemy byc na maxa mescy dla kobiet a jestesmy nie uksztaltowani i tak nam sie podzialo ja to zaczynam rozomowac niedowartosciowanie itp itd i to sklada sie w logiczna calosc

 

 

sprubuj oddechu kontrolowanego pocwicz kilka dni i uwiez mi pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaję mi się żeby nerwica miała wpływ na orientacje.

Ja od zawsze czułam jakiś pociąg do kobiet, początkowo tylko myślałam ze jest to słabsze niż to do facetów.

Nerwicę mam w sumie od 8 lat. 3,5 roku temu bylam na próbe z chlopakiem ale przekonalam sie ze to nie jest to. Od 2,5 pozostaję wyłącznie w relacjach z kobietami. Jestem aktualnie w zwiazku od ponad pół roku. Nigdy nie miałam problemów z zaakceptowaniem swojej inności, rownież tego problemu nigdy nie bylo w grupie znajomych. Jedyny brak akceptacji ze strony rodziców, usilna chęc "wyleczenia" mnie z homoseksualizmu. Powoli się przyzwyczajają, nie ma juz horroru z tego powodu, powoli zaczyna się tolerowanie tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybyscie byli gejami, nie odczuwalibyscie z tego powodu lęku.

ee? A lęk ukryty, że społeczeństwo cię nie zaakceptuje? Dlaczego tyle gejów miało rodziny, chodziło z kobietami? Można odczuwać lęk z powodu bycia gejem. Lesbijki mają łatwiej bo społeczeństwo to bardziej akceptuje.

 

Jakbym był psychologiem i mój pacjent powiedziałby, że ma ciągoty homo i ,że ma depresje czy nerwice to od razu powiązałbym jedno z drugim. Pracowałbym nad akceptacją i samoświadomością.

 

Nerwice rodzą się z konfliktów wewnętrznych więc to idealnie pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ich natrectwa zwiazane z homoseksualizmem pojawiły sie nagle..pojawila sie pewnie mysl w stylu ' a jesli ten facet mi sie podoba..itd' i pojawil sie lęk zwiazany z ta mysla. Homoseksualisci, ktorzy maja problem z akceptacja swojej orientacji nie zaczynaja panikowac pod wyplywem jednej mysli..tylko pewnie jest to proces dlugofalowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×