Skocz do zawartości
Nerwica.com

Po co wy zyjecie tak naprawde???


Gość depresyjny21lat

Rekomendowane odpowiedzi

Tak se żyję, co zarobię to przepiję. A poważniej to chciałbym odwiedzić Zonę, nauczyć się jakiegoś słowiańskiego języka, spłodzić potomka, żebym miał komu przekazać pewien światopogląd, jest jeszcze sporo filmów do obejrzenia, trochę książek do przeczytania, masa używek do wypicia, wdychania, jedzenia i cała masa miejsc do odwiedzenia, żebym mógł ot tak spokojnie położyć się i umrzeć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie dla siostry (5l)

 

Jeej, dokładnie tak samo. Moja siostra ma 14 lat i nie chciałabym jej zostawiać z takim strasznym obciążeniem, jak samobójstwo starszej siostry. Jesteśmy ze sobą bardzo blisko i myślę, że ona by miała dość zmarnowane życie, gdybym ją zostawiła z czymś TAKIM. Niech już wystarczy, że ja mam życie spisane na straty. Chociaż ostatnio coraz częściej się zastanawiam, czy jeśli mój stan się nie polepszy w przeciągu paru najbliższych lat (miesięcy), to czy będę w ogóle w stanie dalej brać ją pod uwagę. I czy chęć uwolnienia się od bólu i beznadziei nie przysłoni mi wszystkiego, w tym chronienia właśnie Jej. Próbuję odgonić te myśli i jakoś się do tego zdystansować, ale one wciąż wracają i właściwie nie myślę już o samobójstwie w panice, jak dawniej, a jedynie jako o czymś co jest ostatnią deską ratunku. O czymś, co jest wentylem, bezpiecznym i łatwym wyjściem, żeby się dłużej nie męczyć. Nie mam już siły przyklejać sobie uśmiechu, żartować beztrosko z ludźmi i silić się na rozmowy o niczym, kiedy w środku wszystko krzyczy i wyje. Bawię się w to od około 3 lat i mam już serdecznie dosyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×