Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

I co z Kiya ?

Zapytaj Kiyę zamiast wypytywac o nia innych. Nie jest niepelnosprawna

 

Pisałem pisałem do Kiya ,ale Mi nie odpisuję podobnie jak Ty. Poł biedy jak bym się chciał z Wami skontaktować z inną sprawą ,ale Tu chodziło o coś bardziej poważnego , a moje zdziwienie było jeszczę większe ,że nikt nie chciał mi pomóc. ale to na marginesie...... Zareagowałem sam trudno się mówi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Jestem przekonany ,że danych osobowych nie można podawać ,ale gdy istnieją przesłanki zagrożenia życia to się interweniuje pomojając wszelkie regulaminy. Przynajmiej jestem spokojny wiedząc ,że zainterweniowałem. Tak jak wspomniałem było by znacznie szybciej.

 

 

ale Tu chodziło o coś bardziej poważnego

 

Candy14 Zapoznaj się z wpisami Kiya z dnia wczorajszego w dziale myśli samobójcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, Trudno odróżnic zwykłe biadolenie na odległość , a gdyby dziewczyna naprawdę potrzebowała pomocy ? Nie znam ludzi ,ale znam służby interwencyjne które wyjeżdzają do każdych zgłoszeń.

 

Nie nazwał bym tego cyrkiem z tego względu iż nie można bagatelizować podobnych spraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywista, Czuje ,że mam kompana na dzisiejszy wieczór.

Heh, rozniesiemy ten zacny przybytek :D

 

Relatywista, ja chyba dzisiaj nie poświruję,bo jutro mam terapię i zaś mi wszystko leci z rąk Chyba,że wypadające książki lub coś bardziej szklanego i lecące na podłogę można uznać za świrowanie

Słyszałem kiedyś, że jak ludziom wypadają z rąk przedmioty, to znaczy, że jeszcze rosną :D Ty, a może to już pierwsze objawy parkinsona :D

 

A tak na poważnie, to nie bój nic ;) Dasz radę ;) W końcu zuch dziewczyna jesteś :D

 

to ja ide wyjąć siekierę z szafy i możemy świrować. Relatywista, a co z grzybobraniem?

Bierz, bierz ;) Pójdziemy w miasto kręcić coś na miare "Teksańskiej Masakry" :D

 

Odnośnie grzybobrania to ni chuja :P Jak rok temu we wrześniu pełno się tego po łąkach walało, tak w tym sezonie, jak człowiek nabrał ochoty, to jeden wielki nieurodzaj :P No nic, będzie trzeba poczekać cierpliwie na październikowe deszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×