Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

SadSlav, jolantka, oj tam, oj tam :P trzeba być bardziej otwartym na nowe brzmienia tego samego zespołu, rozwijają się chłopaki, troszku tolerancji ludziska :P Mi tam się podoba :D

 

-- 24 wrz 2012, 19:34 --

 

[videoyoutube=B9dmsVlEvXs&feature=related][/videoyoutube]

hmmm.... stare, dobre czasy mi się przypominają kiedy tego słucham :D imprezy i beztroska wolność :D a ja chcę żeby to wróciło, dupa, dupa, dupa !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uneasy, tzn. może być ten nowy Muse ale jako wierny fan albumu "Origin Of Symmetry" ciężko mi zaakceptować pewne zmiany i brzmienia zespołu :P

 

-- 24 wrz 2012, 19:43 --

 

Mi ze starymi, dobrymi czasami kojarzy się zespół Silverchair:

[videoyoutube=8KHwuOtcALQ][/videoyoutube]

Początkowy riff kojarzy mi się z utworem "For You" HIM-a. Jest wręcz bliźniaczo podobny tylko tempo trochę inne. Poza tym chyba się identyfikuję z tym utworem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, faktycznie to brzmienie do złudzenia przypomina to z utworu "For you" HIM, hehehe, dobre :P Niestety nie znam za bardzo dorobku zespołu Silverchair, jakiś tam utwór kiedyś słyszałam, ale tego nie znaju :? Czy oni nie nagrali kiedyś utworu związanego z anoreksją? Coś mi się tak kojarzy, ale może coś mi się popieprzyło, hehehe. A z czym konkretnie utożsamiasz się w tym utworze, mam nadzieję, że nie uważasz siebie za dziwoląga, hehehe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uneasy, masz rację, wokalista Silverchair cierpiał swego czasu na anoreksję i nagrali nawet utwór opowiadający o tym. Zresztą pada tam owo magiczne słowo:

[videoyoutube=zNK_r2QAXAo][/videoyoutube]

A jeśli chodzi o "Freak" to uważam się za wybryk natury:P

 

Ja obecnie zasłuchuję się w Staindzie z mojej ulubionej płyty:

[videoyoutube=g9l_wsYE5Fs][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, no właśnie o ten utwór zespołu Silverchair mi chodziło :D To chyba przypadało właśnie na okres mojego liceum - dawno i nie prawda :P

Takim "Freak'iem" to chyba każdy może się czuć, bo każdy jest na swój sposób dziwny. Różnimy się od siebie, ale to jest właśnie piękne, to czyni nas niepowtarzalnymi okazami :mrgreen:

 

Fajny cover :D

[videoyoutube=I7imqO-OBVk][/videoyoutube]

 

-- 26 wrz 2012, 08:06 --

 

Staind jak najbardziej zajebisty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×