Skocz do zawartości
Nerwica.com

2012 r - koniec świata


kari77

Rekomendowane odpowiedzi

Poinformowany, jednak większość ludzi dopiero wobec takiego faktu jak przykładowo koniec świata, dopiero zaczęłoby się zastanawiać nad swoim życiem. Nad wszystkimi szansami która zaprzepaścili, nad wszystkimi możliwościami jakie mogły by być przed nimi. Fakt, to tylko fantazjowanie, ale fajnie czasami tak się oderwać i powymyślać różne scenariusze.

 

sleepwalker Nie umiem tak fantazjować , może dlatego ,że zwyczajnie brakuje Mi na wszystko czasu.

 

-- 09 wrz 2012, 19:28 --

 

Czas jest jedyną rzeczą, której nie można odzyskać. Stracisz pracę, kasę, ukochaną osobę - te miejsca można zapełnić na nowo. Czas umyka bezpowrotnie, dlatego nie ma sensu czekać na jakiś koniec świata albo ostatni dzień.

 

Chylę czoło

 

:great::great::great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleepwalker Nie umiem tak fantazjować , może dlatego ,że zwyczajnie brakuje Mi na wszystko czasu.
aż dziw że go marnujesz na takie bezproduktywne forum ;)

 

carlosbueno Zapewniam Ciebie gdybyś był tu sam to tym bardziej chciał bym Ci pomóć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sleepwalker Nie umiem tak fantazjować , może dlatego ,że zwyczajnie brakuje Mi na wszystko czasu.
aż dziw że go marnujesz na takie bezproduktywne forum ;)

 

carlosbueno Zapewniam Ciebie gdybyś był tu sam to tym bardziej chciał bym Ci pomóć.

jeszcze niedawno prosiłeś moderację o usunięcie mnie z forum a teraz chcesz pomagać. :?::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×