Skocz do zawartości
Nerwica.com

Stres, pot, beznadziejność


seagate1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was,

jestem chłopakiem mam 22 lata i już nie mogę z tym dalej ciągnąć

do tej pory czyli do 22 lat , pociłem się tylko pod pachami ale to nie był problem ponieważ kupowałem co miesiąc preparat i nie było problemu takze nie o tym mowa , od jakiegoś pół roku zacząłem się strasznie wszystkiego bać wychodze z domu i normalnie boje się , szczególnie kobiet np idę do autobusu siadam w nim serce strasznie szybko mi zaczyna bić i się zaczynam pocić lekko na twarzy , ale gdy jakaś ładna kobieta koło mnie siądzie automatycznie się poce można powiedzieć ze mocno , jestem beznadziejny tak mnie to denerwuje jestem tak wkurzony na siebie ale nie mogę tego powstrzymać , gdy jest włączona klimatyzacja i jest poprostu zimno to jedynie serce mi wali jak głupie oczywiście przechodzi ten strach po jakiejś minucie/dwóch i juz wtedy jestem normalnym człowiekiem poprostu muszę się do tej kobiety przyzwyczaić - dzieje się tak tylko w przypadku kobiet które mi się podobają , stare babki `mnie nie ruszają` i nie poce się przy nich , to samo spotkania ze znajomymi (mowie tutaj o płci pięknej ) na początku gdy zaczynamy rozmawiać jestem strasznie , nie jestem sobą poprostu później juz wszystko ok i prowadzimy normalną rozmowe itp

miałem pójśc do lekarza , ale strasznie sie wstydzę, nie wiem czy będę w stanie opowiedzieć mu to co tutaj napisałem... dodam ze to nie tylko z dziewczynami tak sie dzieje, np gdy długo nie widziałem się z jakimś znajomym to na początku rozmowy takze sie stresuje, nie moge już z tym wytrzymać jakieś leki antystresowe dały by jakies rezultaty ? bo to jest śmieszne, wyjde sobie do sklepu zaraz cale plecy mokre, twarz czasami takze, a przy płaceniu rece mi się trzęsą po wyjsciu mam chęc sie wydrzeć ze jestem beznadziejnym debilem bo to jest chore ale tak jak pisze nie moge tego opanować , błagam o jakieś rady , dodam że nie imprezowałem nigdy nie byłem na żadnej dyskotece jedynie kiedys kiedyś w podstawócę , nie pale i nie pije

oczywiście kontakt codziennie z kolegami mam, gramy w piłkę , siatkówkę , kosza itp ale tak jak mówię, bardziej z koleżankami jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

seagate1990, witaj Wg mnie jestes raczej niesmiala osoba, i akurat masz taki czas, kiedy intensywnie Ci sie zaczely podobac kobiety, wiec to jest raczej normalna reakcja organizmu. Ale warto tez zbadac tarczyce, badania na hormony TSH.

W aptece kup sobie tabletki Perspi-block, to przeciwko potliwosci i zazywaj zgodnie z ulotka, oraz polecam Antidral to w kulce preparat. Mozesz go nakladac w nastepujacy sposob, ze odrobine rozprowadzasz na najlepiej papierze toaletowym i leciutko dotykasz nim twarzy. Zauwazyasz po kilku dniach ze Ci sie potliwosc zmiejszy na twarzy. Ale na noc koniecznie stosuj krem nawilzajacy bo takie preparaty maja to do siebie, ze dosc mocno wysuszaja skore. I jeszcze wylacznie stosuj raz dziennie Antidral na twarz. Ja to juz przetestowalam, bo sie lecze takze na tarczyce :) i w wieku ok 17 lat mialam podobne objawy, wraz z ustabilizowaniem tarczycy bardzo sie zmniejszyly. Antidral stosuj maksymalnie do 2 lat. Pozniej trzeba przerwe, ale mysle, ze jak sie oswoisz z przebywaniem wokol dziewcyzn to i minie Ci potliwosc. Warto isc do psychologa :) Na pewno nie wysmieje, ale pomoze, bo takie problemy ma mnostwo ludzi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba nie pot jest problemem nerwy masz słabe a jak je wzmocnić głów milion rozwiązania nie zna nikt każdy wpierdziela leki później płacze że je wpierdzielał itp. itd. W każdym razie ja jestem zdania że tylko hardcorowe wyczyny są w stanie przełamać te lęki sam grałem w piłke pół zycia, boksowałem i cóż no jak nie ma sukcesów w tych dziedzinach raczej same porazki to tez raczej dobrze nie wpływa na samoocene.

Jakoś rok temu złapałem fale chodziłem na sztuki walki piłem browary po robocie skakałem z budynków zjeżdzałem z górek na rowerze az sobie poważnie złamałem ręke i było po sprawie ale z tego co pamiętam jakieś takie ekstremy czyniły mnie kozakiem a wegetacja czyni mnie mała biedną wystraszona pipką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×