Pośmiejmy się z siebie :D

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Solestrek 10 sie 2017, 09:12
I think I can find more information in this thread.

przez kazashi 13 sie 2017, 02:11
1. Sprawdzanie czy wszystko w pokoju stoi na swoim miejscu codziennie przed snem, łącznie z rzeczami na szafkach itd.
2.Zależnie od tego czy jestem zdenerwowany i zmęczony, sprawdzam po kilkanaście razy czy zablokowałem telefon i ustawiłem budzik/// wiem głupie xd
3.Informatycy mają swoje ustawienia w kompie, ale ja nie wpuszczam nikogo "na" swój komputer, ciągle wycieram biurko i okolice kompa.
4.
Klaudia Kate napisał(a):Mam też z tym sikaniem zawsze tak miałam. Leżę czytam książkę i potrafię sprawdzać skupiać się czy chce mi się sikać i iść do łazienki. Ale nie przytłacza mnie to zbytnio. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jeśli byłem się załatwić przed snem otwieram książkę czytam 5 stron i wiem, że zaraz zasnę to idę jeszcze raz do wc i znów sprawdzam wszystko od nowa xd
5.Dywanik na podłodze musi być zawsze tak samo, fotel, biurko itd co do mm...
6.Jak gram w strategie to często bardziej skupiam się nad tym czy ustawiam coś symetrycznie niż nad tym czy będzie to odpowiednio ustawione taktycznie.
7.Dziś po powrocie z pracy sprawdzałem z 10 razy czy nie zgubiłem gdzieś dokumentów albo czegoś.
8.Wszystko muszę robić po swojemu, jeśli się na czymś znam i widzę jak ktoś to robi inaczej niż ja bym to zrobił to jest kiepsko.
Najgorsza jest walka pomiędzy tym co wiesz, a tym co czujesz...
Masz ochotę popisać?
Napisz z chęcią odpiszę.

Sortuj wg