Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

Wiadomości w tym temacie: 15861

Strona 410 z 1133  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413 ... 1133  Następna strona

Czy paroksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 70%  70%  [ 188 ]
Nie 17%  17%  [ 46 ]
Zaszkodziła 13%  13%  [ 36 ]
Liczba głosów : 270
Reklama

Autor

PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

Post 19 paź 2012, 21:46 

Od: 19 lip 2006, 19:55
Miko a przez jaki okres brałeś xetanor??

______
'LUDZIE LUDZIOM......'

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 19 paź 2012, 21:57 

Od: 23 sty 2010, 13:05
miko84, a pod jaka nazwa konkretnie bierzesz sertraline?

______
Pośpiech nie był konieczny,moja decyzja o śmierci nie była chwilowym kaprysem.Była dojrzałym,twardym owocem,który powoli wzrastał i nabierał wagi,łagodnie kołysał się na wietrze losu,byłem przekonany,że następny podmuch z pewnością go strąci.
"Wilk stepowy", Hermann Hesse

Post 19 paź 2012, 22:00 

Od: 24 sty 2009, 16:42
Wcześniej sertagen, teraz miravil bo najtańszy :) za 30 tabletek 100 mg płacę ok 8 zł.

aniołek 20 mg przez 3 miesiące i 40 mg przez kolejne trzy. Niestety senność nie mijała i miałem napady ogromnej senności w ciągu dnia, bardzo to męczące było.

______
"Men ought to know that from nothing else but the brain come joys, delights, laughter and sports, and sorrows, griefs, despondency, and lamentations." Hippocrates, On the Sacred Disease (Fourth century BC)

Post 21 paź 2012, 13:28 

Od: 31 lip 2012, 04:37
witam ponownie.

Sluchajcie mam od dzisiaj (rana) ogromny problem :( otoz od 3 tygodni jestem na dawce Parogenu 30mg. Dzisiaj rano podczas kąpieli pod prysznicem slyszalam tak jakby glos dziecka , ale zadnego dziecka w lazience nie bylo , w domu rowniez. Kiedys pytalam lekarza jak to jest z schizofrenia. Powiedzial , że jak ktoś ma nerwice natrectw to nie moze miec schizofrenii, poniewaz schizofrenia jest o jakis tam szczebel nizej w kategorii chorob. Jak ktos ma nerwice natrectw , to nie może miec schizofrenii - tak mi wytlumaczyl. Teraz ja sie zastanawiam co to wtedy bylo :( czy to objaw juz schizofrenii :( jestem ciagle teraz pod strachem , że wlasne byl to objaw, że ta choroba pojawi sie nagle ani nie bede wiedziala kiedy :(

Wczoraj bylam na weselu , spalam 4 godziny , moze to byl efekt przemeczenia.. za sciana mieszka rodzina z 5 dzieci , moze to ich glosy , a moja wyobraznia odebrala to inaczej :( dziwne to bylo , bo naprawde wydawalo mi sie , że slysze ten glos - malego dziecka. Na weselu bawilam ciagle jednego malucha 2,5 letniego i wtedy podczas kapieli wlasnie sobie o nim pomyslalam- to wiem, no ale ten glos wydawal sie byc bardzo realny.

Wiem, ze to moze wydac sie smieszne , dziwne , glupie... :( ale od tamtej chwili o niczym innym nie mysle :( boje sie , ze do schizofrenii nie zostalo mi juz duzo :( :( :(

Post 21 paź 2012, 16:12 

Anika spokojnie,to nie jest objaw schizofrenii, masz lęk przed tą chorobą i Twoje myśli wciąż krążą wokół tego więc dużo nie trzeba by mózg zaczął pracować nad pseudo objawami,ja np. bardzo często mam lęk przed jakimś schorzeniem i poprzez autosugestię po krótkim czasie występują u mnie różne objawy tego co sobie wkręcam.Nie jestem specjalistą, ale takie jest moje zdanie.Postaraj się już o tym nie rozmyślać, raz się zdarzyło i koniec!pozdrawiam

______
'LUDZIE LUDZIOM......'

Post 21 paź 2012, 18:23 
aniołek, bierz część dobowej dawki rano a resztę wieczorem, np. 15/15 albo 10/20

Post 21 paź 2012, 21:01 

Beladin,a w jakim celu mam tak robić?? :bezradny:

______
'LUDZIE LUDZIOM......'

Post 22 paź 2012, 21:24 
Żeby nie odczuwać senności.

Post 23 paź 2012, 19:58 

Od: 14 mar 2012, 21:36
a ja własnie wchodze na parogen i nie jestem zadowolona. biorę rebo plus ..cos tam.i tym razem cos tam to paro.i porazka. lękow generalnie nie ma(po rebo juz nie było az tak duzo)ale jest bulimia i nerwicowe popijanie. a ja mam nerwice,fobie i zaburzenia odzywiania. i juz wkuta chodze bo mysle histerycznie za duzo o zarciu,jem za duzo a potem wymiotuje.a pod wieczor łykam piwo.nie "codzien" ale problem będzie narastał bo ciągle napięta jestem i ciagle podgryzam. a po piwie gorsze samopoczucie więcek podgryzania i wiecej rzygania.i tak w koło macieju.jestem na 10 parogenu(tak kazał lekarz)zwiększam do 20 daje paro tydzien i jak ciągle bedzie we mnie ta pustka pożądliwa żarcia wracam do fluo. rebo i fluo.działało na najnizszej dawce prawie połtora msc.moze tym razem na wyzszej podziała odrobine dłuzej i zdąze dokonczyc prawko przed nowym rokiem.czyli pozytywne mysli są jakies;)

Post 23 paź 2012, 20:41 

Nie powinnaś Qrulewno pić alko podczas brania leków,być może to powoduje u Ciebie zaburzenia lub je zwiększa

-- Wt paź 23, 2012 9:46 pm --

Beladin dziękuje Ci za radę,ale teraz odkąd zwiększyłam dawkę wszystko się pokręciło : rano po obudzeniu nie mogę dojść do siebie senność jest masakryczna,potem już nie chce mi się spać,mija już tydzień z większą dawką a mi lęki i niepokój dokuczają jakby bardziej masakra,jak wcześniej miałam bardzo rzadko lęk przestrzeni tak teraz jest ogromny i ten niepokój mnie rozbija od środka.Zastanawiam się czy zwiększona dawka w ogóle mi pomoże :(

______
'LUDZIE LUDZIOM......'

Post 23 paź 2012, 21:20 

Od: 24 wrz 2012, 10:57
Dostałam Seroxat 20. Ale lekarz mnie uprzedził, że na początku może być ciężko :(
Napiszcie, jak Wam z nim szło, bo ja już się boję, że powali mnie tak, jak Escitalopram!!!

______
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Post 24 paź 2012, 11:38 

qrulewna, omeeena tak to leki które początkowo mogą pogorszać stan by po paru tygodniach pomóc (czasami szybciej). Nie ma innej możliwości jak przetrwać nasilenie objawów i skutków ubocznych.

______
"Men ought to know that from nothing else but the brain come joys, delights, laughter and sports, and sorrows, griefs, despondency, and lamentations." Hippocrates, On the Sacred Disease (Fourth century BC)

Post 24 paź 2012, 12:25 

Od: 14 mar 2012, 21:36
miko84 niby wiem ale....czas ucieka w ja ciągle cos memlam w buzi.nie moge sie powstrzymac.pierwsza sajko nie dawała mi paro zadnego mowiąc ze z moją bulimią to cudo mnie zabije i wykonczy psychicznie(tycie)terazniejszy sajko poznał mnie w wadze normalnej a nawet wedłoog niego za szczupło się miałam(sam wyglada na 120kg).i ten robak,ta swiadomosc nie daje mi spokoju.parogen-tycie.skoro juz memlam biorąc dziennie 4 edronaxu!!! paro działa dodatnio na moj apetyt.to powoduje rzyganie a rzyganie sprzyja piciu.
aniołek wiem.u mnie to objaw związany z bulimią.jak nie ma rzygania nie ma przymusu picia.
duzo ludzi przytyło na paro?

Post 24 paź 2012, 13:12 

Pewnie lepsza by była sertralina, lub fluoksetyna, ale to lekarz decyduje.

______

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 15861 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 407, 408, 409, 410, 411, 412, 413 ... 1133  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |