Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


Grabarz666

Rekomendowane odpowiedzi

nie mozesz powiedziec na podstawie metaanaliz że jest skuteczniejszę

Skoro ja nie mogę tego powiedzieć (potwierdzić) na podstawie metaanaliz, to ty tym bardziej nie możesz tego powiedzieć (zaprzeczyć) na podstawie ankiety z forum.

 

podałem ci fakty z forum... ale z tego forum jak widzę najbardziej ludziom pomoglo paro

Jeżeli za tymi "faktami" stoją takie osoby jak ty, to wybacz, ale nie biorę nawet tego pod uwagę.

 

wyszczać już się prawie normalnie moge,wysrać też , 1 raz dziennie robie kupe więc to jest jaknajbardziej ok , ale nie mozesz mówic po co sie truc antycholinetyczną parą , to fatk to jest jej minus , ale to ejst marginalne porownójąć do anafranka czy amitryptyliny . mi się już problemy jelitowo -żoładkowe normują , jak już bedzie w 80% normalnie to zwiększe z 30 na 40mg i to ostateczna dawka , jak nie pomożę no to już paro skreslam , ale fakt jest taki że kiedys mnie paro zmieniła o 180 stopni

Kiedyś to ja byłem piękny i młody xD

 

teraz nie wiem , może tolerancja,receptorki czy coś tam .

Dziwie się tylko, że w ogóle nie bierzesz pod uwagę wpływu uzależnia od benzo i z-etek (i innych substancji) na wynik leczenia farmakologicznego lekami p/depresyjnymi. Banzo są przecież taaaakie Okej.

 

a i grabarz upraszam o szacunek do mnie , kiedyś mielismy zgrzyty ale nie obrażaj mnie bo naprawdę mnie to WKURWIA . jak widzisz jestem spokojny , to też zasługa paro , normalnie bym cię zbeształ i zrównał z ziemią . ale nie mam ochoty na kłótnie jak widzisz , tu powinno sie pomagać , są odmienne zdania ale to nie przyczyna żeby kogos innego obrażać "jesteś spasiony" no wybacz grabarz . po 1 mnie nie widziałes po 2 to nie przystoi , chcesz za wszelką cene postawić na swoim i że to ty masz racje , a jak ktoś się nie zgadza to wyzywasz.

Odpowiedz proszę na moje pytanie: czy to co napisałem o tobie jest nieprawdą?

Może nie użyłem wyszukanych słów, ale spasiony oznacza po prostu otyły, to tylko różne słowa określające dany fakt.

Już chyba zapomniałeś (po tej paroksetynie) jak odnosiłeś się do mnie:

 

https://www.nerwica.com/post2248920.html?#p2248920

 

i teraz będziesz skarżyć na mnie....

Zapomniał wół jak cielęciem był...

 

więc zstanów się nad sobą.

Robię to codziennie, dlatego jestem w miejscu, w którym jestem, w przeciwieństwie do ciebie, bez obrazy, stwierdzam tylko fakt!

 

a lord kaucyn proszę cię o stonizowanie grabarza , wiem że tego nie zrobisz , bo chwalisz jego wiedzę (chociaż masz o 200% większą według mnie , jak nie największą z tego forum...ale bez przesady . porozmawiam z Artemizją/lilith . bo naprawdę ma docinki do mnie na każdym kroku , to forum jest żeby pomagać a nie obrażać

Myślę, że możesz nawet napisać anonimowy donos do ministra Ziobro (Ziobry?) :!:

(bo on wiedzy nie ma żadnej)

Jeżeli ja nie mam żadnej, to ty masz ujemną :lol:

 

Kończę, poniżej pewnego poziomu nie zniżam się. Nie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grabarz666,

 

Odpowiedz proszę na moje pytanie: czy to co napisałem o tobie jest nieprawdą?

Może nie użyłem wyszukanych słów, ale spasiony oznacza po prostu otyły, to tylko różne słowa określające dany fakt.

 

Dla rozluźnienia atmosfery Panowie użyję cytatu, jak to mówi JKM "dziwak nie może obrażać się o to, że nazywa się go dziwakiem". :lol:

 

A tak na poważnie benzowiec, nie dziw się, że jeżeli głosisz swoje "racje" - mając wiedzę amatora, to profesjonalista w swoich fachu ma prawo się w.kurwić, czy może lepiej - dobitnie przekazać Ci swoją (sprzeczną Twojej) wiedzę - tym bardziej kiedy ona mimo wszystko do Ciebie nie dochodzi, ba czytałem trochę tych Waszych konfrontacji, i to z reguły Ty wyskakujesz z agresją kiedy Grabarz obala Twoje teorie, a to Ty jesteś amatorem, a nie On - czyż nie? Oczywiście co do wiedzy Grabarza możesz się z nią nie zgadzać, Twój wybór - ale zachowaj jakieś maniery w kwestii dyskusji. Ciesz się swoją drogą, że dalej mimo wszystko Ci odpowiada. A jakieś tam odczepki ze strony Grabarza - to powinien być miód dla Twoich uszu przy tym mięsie którym sam rzucasz :) Peace.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Grabarz :) zmień ten nik bo jest do d....działa mi na nerwy..... weź to pod uwagę..... ... reszta może zostać :) .....

 

Układasz zgrabne zdania i masz coś do powiedzenia .... tego nie można Ci odmówić.... co do merytoryki trudno polemizować..... nie czuję się na siłach..... studiowałem co prawda kierunek techniczny ale daleki od medycyny ...... chemię owszem ...miałem ... pójdę do piwnicy.... odkurzę stare skrypty to wtedy pogadamy.... he...he.... :)

 

...Anonimowy donos do ministra Ziobro (Ziobry?)

...no dobre.... dobre.... a może lepiej do samego Prezesa ? .... :)

 

... Natomiast słowo ,,spasiony" użyte w takim akurat kontekście jest powszechnie uznawane za obraźliwe .... :) ....

i nie da się tego obronić.... tu poległeś... :)

 

 

 

 

Hej benzowiec84 :) ..... wyluzuj .... fajny z Ciebie chłop ale z tą skargą do jakiejś Artemizj / lilith to zabrzmiało tak żałośnie i komicznie zarazem że prawie spadłem z krzesła !!......he...he..... czym Ty się facet denerwujesz ?.... przecież to net !.... wirtualna rzeczywistość .... ! .... takim pisaniem kładziesz siebie bez walki a Grabarz bawi się w najlepsze .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Grabarz :) zmień ten nik bo jest do d....działa mi na nerwy..... weź to pod uwagę..... ... reszta może zostać :) .....

To ksywa, od nazwiska. Trzy szóstki mają podkreślać mój ateizm, który dla katoli, często, utożsamiany jest z satanizmem, dla mnie to tylko liczba, jeśli ktoś ma z tym problem, to cóż, nie mój problem :D

 

Układasz zgrabne zdania i masz coś do powiedzenia ....

Żaden ze mnie krasomówca, szczególnie po pregabalinie, na szczeście DHEA, który biorę, jest agonistą rec. sigma-1 i zmniejsza "antykognitywne" działanie tej pierwszej :smile:

 

studiowałem co prawda kierunek techniczny ale daleki od medycyny ...... chemię owszem ...miałem ... pójdę do piwnicy.... odkurzę stare skrypty to wtedy pogadamy.... he...he.... :)

Ja studiowałem chemię na uczelni technicznej, chętnie więc wymienię wiedzę, doświadczenie i poglądy.

 

... Natomiast słowo ,,spasiony" użyte w takim akurat kontekście jest powszechnie uznawane za obraźliwe .... :) ....

i nie da się tego obronić.... tu poległeś... :)

Jak zwał, tak zwał, od użycia mniej obraźliwego określenia tłuszczu przecież mu nie ubędzie...

 

czym Ty się facet denerwujesz ?.... przecież to net !.... wirtualna rzeczywistość .... ! .... takim pisaniem kładziesz siebie bez walki a Grabarz bawi się w najlepsze .... :)

Wyobraź teraz sobie jak musi zachowywać się w realu...

 

Dobra, kończę, bo szkoda czasu na głupoty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i przecieram oczy ze zdumienia. Kilkadziesiąt ostatnich postów w tym temacie (od końca):

 

- [OT] wpis o innym leku, który ma swój temat -> http://www.nerwica.com/pregabalina-lyrica-pregabalina-zentiva-pregabalin-sandoz-t12157.html ;

- [OT] wpis o innym leku, który ma swój temat, pośrednio zahacza tylko o temat paroksetyny;

- [OT] wpis o innym leku, który ma swój temat;

- [OT] luźna pogawędka;

- [OT] poradnia kardiologiczna on-line / dyskusja o innej grupie leków (TLPD) / luźna pogawędka;

- [OT] kącik literacki;

- [OT] poradnia kardiologiczna on-line / dyskusja o innej grupie leków / luźna pogawędka;

- [OT] poradnia kardiologiczna on-line / dyskusja o innej grupie leków;

- [OT] luźna pogawędka / kurtuazyjna wymiana grzeczności;

- [OT] luźna pogawędka / kurtuazyjna wymiana grzeczności;

- [OT] z poradnika zielarza c.d.;

- [OT] pytania o chińskie grzyby / suplementy diety;

- [OT] z cyklu negocjator policyjny w akcji / uruchomienie protokołu 4,9%;

- [OT] ataki personalne/odpowiedzi na ataki;

- [OT] wpis o innym leku, który ma swój temat -> http://www.nerwica.com/klomipramina-anafranil-t588.html

- [OT] krótko o paroksetynie, reszta wpisu o diagnostyce, zdrowym stylu życia, używkach, innej grupie leków;

- [OT] ataki personalne/odpowiedzi na ataki;

- [OT] krótko o paroksetynie, reszta wpisu - luźna pogawędka, fizyka kwantowa, pytania o życie, wszechświat i całą resztę;

- [OT] cwany user ze stażem masakruje młodszych userów;

- [OT] kilka postów o hipochondrii i globalnym spisku jaszczurów;

- [OT] wpis o DBS (głęboka stymulacja mózgu);

- [OT] analiza hipotezy monoaminergicznej, historia medycyny, opowieści z cyklu "Przychodzi baba do lekarza...";

- [OT] ataki personalne/odpowiedzi na ataki;

- post na temat;

- [OT] dyskusja ogólna o SSRI -> http://www.nerwica.com/ssri-temat-ogolny-t22183.html

- post na temat;

- [OT] dyskusja ogólna o SSRI, ataki personalne/odpowiedzi na ataki;

- [OT] śmieszkizm / luźna pogawędka;

- [OT] śmieszkizm (tak, biję się w pierś);

- [OT] zawoalowane ataki personalne/odpowiedzi na ataki;

 

A jak się nazywa ten temat?

PAROKSETYNA (Seroxat,Xetanor,Arketis,Paxtin,Rexetin,Parogen)

 

Nie chciałem naprawdę wcielać się w rolę nazimoderatora, ale zostałem do tego zmuszony. Od tej pory w tym temacie piszemy wyłącznie na temat paroksetyny: mechanizmu działania, farmakokinetyki, wskazań, skuteczności terapeutycznej, dawkowania, przeciwwskazań, interakcji, działań niepożądanych paroksetyny, samopoczucia w trakcie zażywania paroksetyny, odstawiania paroksetyny, preparatów generycznych paroksetyny- i na żaden inny!

 

Chcecie luźno sobie porozmawiać? Proszę bardzo, utworzyłem specjalnie temat - pogadanki-osob-na-lekach-i-nie-tylko-t61847.html , tam możecie rozmawiać wedle uznania o wszystkim. Moderator też człowiek, pogadać i pośmiać się lubi. Natomiast w tym temacie (to samo dotyczy innych tematów w tym dziale) każdy post zawierający OT będę wydzielał do kosza. Przykro mi, taki mamy klimat.

 

Grabarz666 & benzowiec84, po raz kolejny apeluję abyście Panowie wzajemnie skorzystali z funkcji "Wrogowie" -> ucp.php?i=168 . Działa ona w ten sposób, że wszystkie posty oponenta na forum są automatycznie przed Wami ukrywane. Może wtedy zanim odpowiecie to przynajmniej weźmiecie najpierw głęboki oddech, policzycie do 10 albo coś, i dojdziecie do wniosku, że lepiej w ogóle nie odpowiadać. Nie chcę naprawdę sięgać po inne sankcje przewidziane w Regulaminie - od warna, przez blokadę w dziale lekowym (każdy post przed publikacją będzie musiał przejść przez moją autoryzację), do bana włącznie. To strata mojego, jak i Waszego czasu.

 

W wolnej chwili - np. 15 minut dla zdrowia jelit o poranku - gorąco zalecam wszystkim lekturę tego tematu -> zanim-za-o-ysz-nowy-temat-albo-zadasz-pytanie-t26847.html .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja tu rządzę, ja tu sprzątam. Są to zasady ogólnie obowiązujące na grupach dyskusyjnych od lat 90', czyli popularyzacji internetu. Co do kwestii combosów to też istnieje specjalny temat -> http://www.nerwica.com/po-czenia-lekow-i-interakcje-w-tek-zbiorczy-t34797.html , porady co brać przy odstawianiu paroksetyny jak najbardziej mieszczą się w granicach tematu.

Po to właśnie wiele przydatnych tematów jest przyklejonych na stałe na pierwszej stronie tego działu, aby ułatwić nawigację po forum. Zapewniam Cię, że "nerwica" jest i tak bardzo liberalna w porównaniu z innymi forami dyskusyjnymi. Na innych forach modzi nie patyczkują się i z miejsca usuwają wszystko co zakrawa o Off-topic. Ba, niewłaściwie zatytułowany temat potrafi wylądować z miejsca w koszu. Mówię serio.

 

Jeżeli ktoś poszukuje informacji o tym leku, np. lekarz w gabinecie przed sekundą wypisał mu/jej receptę na Parogen, to po wpisaniu w wyszukiwarkę google (czy jakąkolwiek inną) hasła "paroksetyna" lub "parogen" liczy, że w temacie poświęconym temu preparatowi na forum dyskusyjnym znajdzie opinie na temat tego leku. Tymczasem co widzi? Połowa postów to przepychanki słowne, część to wpisy pt. "jak dzisiaj spędziłem dzień", posty kompletnie nie na temat (dotyczące grzybów, robótek ręcznych, komiksów itp.), a tylko garść postów traktuje o danym leku. Jeżeli taka osoba chce znaleźć interesujące informacje musi przekopać się przez 1600 stron wpisów o wszystkim i o niczym. Może to być przytłaczające, prawda? Naprawdę fajnie, że spędzamy tutaj czas w kolektywie, mamy poczucie jedności, wsparcia, możemy sobie wirtualnie podyskutować w gronie osób cierpiących na te same lub podobne przypadłości, ale jednak minimum porządku musi być zachowane. Zanim powstał Indeks z prawdziwego zdarzenia (segregacja medykamentów po nazwach międzynarodowych, a nie handlowych) panował tutaj straszny bałagan, tematy były powielane w niekontrolowany sposób, znalezienie czegokolwiek graniczyło z cudem. Zarejestrowałeś się w drugiej połowie 2014r., więc możesz to jeszcze pamiętać. Jeżeli uważasz mnie za służbistę to mogę podesłać kilka linków do for gdzie panuje wojskowa wręcz dyscyplina, szybko da się zweryfikować ten osąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^up

 

 

 

Jak czyścisz to zacznij od siebie ........ :) ..... sam zaśmiecasz forum a innym każesz być w temacie.... ... .. :)... ...

 

Znerwicowani ludzie (tacy jak ja.... ) szukają pomocy.... klikają na linka w nadziei że znajdą rzetelną informację o paroksetynie i co słyszą ?.... ironiczny śmiech ....he...he.... po czym wpadają w jeszcze głębszą depresję..... :) ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×