Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: ospałość, ból głowy, nudności, nerwowość ...Nerwica?

Wiadomości w tym temacie: 23

Strona 1 z 2  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Reklama

Autor

ospałość, ból głowy, nudności, nerwowość ...Nerwica?

Post 28 gru 2009, 15:19 

Od: 21 lis 2009, 19:17
Od nie dawna biorę Magnefar B 6 i Persen, po 1 tabletce dziennie.
Dzisiaj czuję się źle.Jestem strasznie senna, mam ociężałą głowę, oczy same mi się zamykają, chwilami boli mnie głowa(czoło),chwilami kłuje mnie w głowie, lub uciska, mam chwilowe nudności, chwilowe zawroty głowy, denerwują mnie dzieci, jestem drażliwa i jestem bez życia.Czy to jest rzeczywiście nerwica ?

Boję się przyszłości, boję się pójścia do pracy, bo narazie nie mogę jej znaleść, mam obawy, że nie poradze sobie w przyszłości.A największym moim lękiem jest to, że boję się, iż mogę mieć tętniaka , raka, czy jakąś inną chorobę.Co mam zrobić ??? proszę o radę.

[Dodane po edycji:]

i do tego często mam tak, że słabo widzę, oczy mnie bolą, nie wiem, czy to też jest z nerwów..?
Noszę okularki czasami, ale mam słabą wadę wzroku, plus astygmatyzm.Co o tym myślicie ?

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Re: ospałość, ból głowy, nudności, nerwowość ...Nerwica?
Post 28 gru 2009, 15:27 
A masz napady paniki, lęku? Czy ten lęk jest taki ogólny i raczej niegrożny ? - wiesz, lęk o to że nie znajdziesz pracy itp nie musi od razu oznaczać nerwicy a zwyczajną obawę o swoją przyszłość. Złe samopoczucie czy ból głowy to też nie są jednoznaczne objawy wskazujące na nerwicę bo to może być tysiąc innych rzeczy. Co do wmawiania sobie tętniaka itp - to czysta hipochondria, nie nakręcaj sie. Byłaś u psychiatry, psychologa? My nie wystawimy Ci diagnozy. Robiłaś ostatnio wszystkie podstawowe badania? Być może masz zimową deprechę, przejściową...
p.s. Jedna tabletka magnezu to za mało, łykaj co najmniej dwie. Persen wg mnie nie jest za dobry, ja osobiście polecam Nervomix.

Zrób badania podstawowe typu morfologia+ob, zbadaj tarczycę, poziom cukru itd A potem wybierz sie do psychiatry.

Post 28 gru 2009, 15:29 

Od: 02 lis 2009, 07:28
właśnie, zrób badania, a potem zgłoś się do psychiatry :)

Post 28 gru 2009, 15:33 

Chodziłam kiedyś, do psychologa.Nic to nie pomogło.Nie chcę iść do psychiatry ;/, bo co moze mi pomóc psychiatra, jak nie pomógł mi psycholog ?

Badania tomografia, eeg, ekg, tarczyca miałam już robione.Wszystko było ok.

Post 28 gru 2009, 15:36 
christina122 napisał(a):
Chodziłam kiedyś, do psychologa.Nic to nie pomogło.Nie chcę iść do psychiatry ;/, bo co moze mi pomóc psychiatra, jak nie pomógł mi psycholog ?

Badania tomografia, eeg, ekg, tarczyca miałam już robione.Wszystko było ok.

Nie załamuj mnie, okej? :smile:

Większość ludzi pisze- co mi może pomóc gadanie z psychologiem skoro psychiatra nie pomógł?
Te rzeczy musisz połączyć! Psychiatra pomoże Ci to, że da Ci leki które stłumią Twoje objawy i pozwolą Ci rozpocząć terapię z DOBRYM psychologiem który Ci pomoże. Jeśli nie chcesz iść do psychiatry- chociażby po diagnozę CO Ci jest- to znaczy że nie chcesz wyzdrowieć. Twój wybór.

Post 28 gru 2009, 16:44 

Od: 29 maja 2008, 07:11
może masz depresję/ U mnie objawy były dokładnie takie same kiedy sie zaczęło...Byłam ospała (bardzo) wyczerpana, miałam bóle głowy m dłości i wiele wiele innych atrakcjii.Od dawna tak się czujesz?

Post 28 gru 2009, 16:54 
Ewaryst- też mam takie objawy min, ale nerwica mi je serwuje :/ :?

Post 28 gru 2009, 17:06 

Od: 03 maja 2009, 15:14
Christina podejrzewam ze mozesz miec nerwice.
Skoro wszytskie badania masz ok - ppozostaje Tobie tylka wizyta u psychiatry!

Post 28 gru 2009, 20:57 

Od: 03 sty 2009, 19:32
christina122 napisał(a):
Od nie dawna biorę Magnefar B 6 i Persen, po 1 tabletce dziennie.
Dzisiaj czuję się źle.Jestem strasznie senna, mam ociężałą głowę, oczy same mi się zamykają, chwilami boli mnie głowa(czoło),chwilami kłuje mnie w głowie, lub uciska, mam chwilowe nudności, chwilowe zawroty głowy, denerwują mnie dzieci, jestem drażliwa i jestem bez życia.Czy to jest rzeczywiście nerwica ?

Boję się przyszłości, boję się pójścia do pracy, bo narazie nie mogę jej znaleść, mam obawy, że nie poradze sobie w przyszłości.A największym moim lękiem jest to, że boję się, iż mogę mieć tętniaka , raka, czy jakąś inną chorobę.Co mam zrobić ??? proszę o radę.

[Dodane po edycji:]

i do tego często mam tak, że słabo widzę, oczy mnie bolą, nie wiem, czy to też jest z nerwów..?
Noszę okularki czasami, ale mam słabą wadę wzroku, plus astygmatyzm.Co o tym myślicie ?
No cóż nieciekawie to wygląda. Właściwie 90% tych objawów miałem w poprzednim roku.Obecnie tylko 5%.Ból głowy i zawroty głowy w moim przypadku nie mają nic wspólnego z nerwicą,tylko z krążeniem krwi .Pomaga mi MEMOBIL. Ucisku głowy nie mam już prawie 5 miesięcy[ w moim przypadku to był objaw nerwicy.Mam też okulary do pracy przy komputerze {specjalne szkła} i okulary do jazdy samochodem {blue blockery}, bez tych okularów też miałem ciągle problem z bolącymi oczami.Gdzieś przeczytałem ,światłowstręt to nerwica .Ale nie jestem lekarzem i nie wiem jak to jest naprawdę. Precyzyjne określenie czy dany objaw to nerwica wymaga czasu i doświadczenia. Prawdopodobieństwo wystąpienia nerwicy u Ciebie oceniam na 99%.

Post 29 gru 2009, 16:12 

Dzisiaj czuje sie dobrze, chyba dlatego, że rano wzięłam pół tabletki Zomirenu.
Ale muszę leczyć tą moją nerwice, bo nawet jak mam wielki stres to dostaje biegunkę. ;/

Post 29 gru 2009, 16:21 

Od: 04 gru 2009, 17:24
magdalenabmw napisał(a):
Nie załamuj mnie, okej? :smile:
Większość ludzi pisze- co mi może pomóc gadanie z psychologiem skoro psychiatra nie pomógł?
Te rzeczy musisz połączyć! Psychiatra pomoże Ci to, że da Ci leki które stłumią Twoje objawy i pozwolą Ci rozpocząć terapię z DOBRYM psychologiem który Ci pomoże. Jeśli nie chcesz iść do psychiatry- chociażby po diagnozę CO Ci jest- to znaczy że nie chcesz wyzdrowieć. Twój wybór.

Dokladnie tak.
Chyba, ze jest dziana dziewczyna i stac ją na TK (500zl), USG (ok. 50-100), Rtg (20zł) ... Skoro ma tyle kasy do wywalenia to faktycznie psychiatra (ponizej 200zł) jej niepotrzebny ;)
Skad masz Zomiren skoro nie bylas u psychiatry? To jest fajne pytanie, prawda? :D

______
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Post 29 gru 2009, 16:29 
Majster napisał(a):
Skad masz Zomiren skoro nie bylas u psychiatry? To jest fajne pytanie, prawda? :D

To jest zarąbiście dobre pytanie Panie Majster ! :mrgreen:
Skąd masz Zomiren???

<podziel sie z bliżnim ! :P ;) >

Post 29 gru 2009, 16:40 

Od: 29 maja 2008, 07:11
magdalena , powiedz mi od dana masz takie objawy? Ja z nerwicą zmagam się od wielu lta, i zawsze miałam pobudzenie , i bezsenność.A takie objawy jak wyczerpanie i sennosć , to raczej do deprechy pasują..

Post 29 gru 2009, 16:43 
Ewaryst- byłam pobudzona psycho-ruchowo tylko jak brałam leki (przez 3 miesiące od lutego do maja 2008) - potem czułam sie w miarę normalnie względem energii ale teraz to tak od września wlaczeję, chociaż nigdy nie byłam wulkanem energii. Jak mam coś do roboty to mam energię, ale ogólnie lenistwo mnie złapało- codziennie całe dnie spędzam w łózku i mówię sobie
-Jutro coś z tym zrobisz....

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |