Skocz do zawartości
Nerwica.com

Omega-3, witaminy, minerały


fantomek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie-moglby ktos mi polecic cos odpowiedniego.wiem,ze najlepszym lekarstwem jest sen,ale pomimo tego ze spie 6-8 h to i tak jestem strasznie zmeczona,moze dlatego za mam bardzo duzo zajec na uczelni:(kiedy wracam nie mam juz sily na nic,mimo to probuje jeszcze jakos funkcjonowac ale bywa ciezko,zwlaszcza ze ta duza ilosc nauki dobija mnie psychicznie.wczoraj zaczelam brac magnez,a dokladnie mgb6 ale nie wiem czy to wystarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tytuł jest przesadzony, ale chciałem zachęcić was do przeczytania.

 

Znalazłem interesujący artykuł na temat kwasów omega-3 i tranu, więc polecam. Bardzo ładnie napisany, przeczytajcie i korzystajcie. Tran jest tani, a skoro ma takie właściwości to proponuje, żebyście spróbowali.

http://ar.pl/archiwum/an/23205

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przeczytałam obszerny artykuł o borderline, którego się raczej nie leczy farmakologicznie, a duże znaczenie ma niedobór pewnych składników, miałam problemy ze snem i koncentracją i wymyśliłam sobie taką "terapię": trochę ograniczyłam kawę, zainwestowałam w zielona herbatę, tran i banany (magnez i.t.p.) i na prawdę po niedługim czasie poczułam się zdecydowanie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze suplementów omega 3 jak najbardziej ma korzystny wpływ na wiele rzeczy w organiżmie...również podobno jako antydepresant działa podobno...

rozmawiałem kiedyś z gościem który brał omege 3 6-8 miesięcy w dawce 2 g na dobe i mu pomogło bo tyle trzeba brać żeby dało efekt i to codziennie regularnie!! 8) sam to biore od tego roku ale 1000 mg czyli jedną dziennie forte ale to i tak mało zapewne żeby podziałał jako antydepresant...

 

ale jak najbardziej warto brac nawet profilaktycznie bo nie ma to jak rybki samo zdrowie ale czy tylko suplement to pewnie zalezy już indywidualnie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1507 - nie mialam robionych .. a coz to takiego?

 

 

acha zmieniam zdanie czytalam ostatnio sporo artyklulow dotyczacych omegi a depresji poprawiam sie:

nie wolno spozywac ryb , zoltego sera, dziurawca ,dojrzalych bananow,awokado, duzych ilosci czekolady, sosu sojowego i pic wina kiedy bierzemy antydepresanty!!!!!!!!!!

produkty te zawieraja duzo tyraminy , a leki z fenelyzyna hamuja aktywnosc enzymu, ktory ja rozklada - co doprowadzi do niebezpiecznego podwyzszenia cisnienia krwi!! odczuwa sie to kolataniem serca a moze skonczyc sie smiercia lub zapascia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,dobrze że się dowiedziałam.Szkoda,że po fakcie :P.

 

Brałam omega 3 przez jakiś czas i jedyny efekt ,to lepsze nawilżenie skóry :/.No ale choćby dlatego warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×