ofiara gwaltu

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

ofiara gwaltu

przez iiwaa 03 sty 2017, 02:43
88eldorado napisał(a):Poczułam potrzebę, by się uzewnętrznić.
Ostatnio opowiadałam o tym chłopakowi i od tego czasu mnie to dręczy. To była dyskoteka, jakiś koleś się do mnie przypieprzył, groził, że "nie wrócę tej nocy do domu", i żebym się nie łudziła, że ktokolwiek mi pomoże. Muzyka była głośna (on wrzeszczał mi do ucha, dlatego go słyszałam), więc nawet nie krzyknęłam o pomoc, gdy mnie ciągnął w stronę łazienek. Opierałam się, ale był silniejszy. Przycisnął mnie do ściany, był wyższy, większy.
Wsunął mi rękę pod bluzkę. Byłam sparaliżowana, nawet nie mówiłam, żeby przestał. Po prostu stałam i nie wiedziałam, co robić. A on w tym czasie włożył mi dłoń w majtki. I wsunął palec w... Poruszał nim. Był bardzo blisko, nie mogłam się poruszyć, czułam jego erekcję. Dyszał mi w policzek, mówił, że to nie zajmie długo.
Moja koleżanka w tym czasie zwerbowała jakieś laski, wszystkie przybiegły mi pomóc, odciągnęły go. Nikt nie wiedział właściwie, do czego ten koleś się posunął, nikomu nie powiedziałam. Później tak się schlał, że ochrona go wyrzuciła, tyle go widziałam.
Trudno mi w ogóle myśleć, że byłam ofiarą. Byłam ofiarą? Co się właściwie stało? "Tylko" mnie zmacał, dotknął tam, gdzie nie wolno.

Zgwałcenie to nie tylko stosunek i penetracja.
Zgwałcenie to doprowadzeni do wykonania jakiejkolwiek czynności seksualnej bez zgody drugiej osoby albo zmuszenie do wykonania takiej czynności.
Obmacanie kogoś to też zgwałcenie (i dlatego też kobieta może zgwałcić mężczyznę).
iiwaa

ofiara gwaltu

przez Powietrzny Kowal 04 sty 2017, 00:21
NN4V napisał(a):Powietrzny Kowal, logika aleksytymika winna brać pod uwagę istnienie emocji u innych, bo ich istnienie jest racjonalnym faktem.

Tak???.... Obrazek
Coś o ludziach, dzieciach i kobietach... bez spięć... - https://www.youtube.com/watch?v=zyyTJ1TUW2M

ofiara gwaltu

przez 88eldorado 04 sty 2017, 18:55
Kowal, w każdej Twojej wypowiedzi znajduje się chichocząca emotka. To idiotyczne.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ofiara gwaltu

przez JERZY62 04 sty 2017, 19:55
Zgwałcenie mi się wydaje najbardziej się odbija na psychice... zostaje chyba na zawsze w psychice.
®

ofiara gwaltu

przez elo 04 sty 2017, 20:44
88eldorado napisał(a):Byłam ofiarą? Co się właściwie stało? "Tylko" mnie zmacał, dotknął tam, gdzie nie wolno.

niestety tak - jestes ofiara i zostalas zgwalcona

i nie daj sobie wmowic ze to bylo tylko zmacanie czy tylko dotkniecie na ktore nie wyrazilas zgody

smutne fakty sa takie ze wiekszosc gwaltow tak wlasnie przebiega i same kobiety pozniej sie zastanawiaja czy faktycznie do tego doszlo bo w spoleczenstwie panuje glupi mit o tym jak naga kobieta idzie sama przez park w srodku nocy i zostaje napadnieta - a to nie tak bo tego typu gwalty nie stanowia nawet procenta wszystkich dokonanych
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
always remember you're someone's reason to smile
because you're a joke
elo

ofiara gwaltu

przez iiwaa 05 sty 2017, 01:56
88eldorado napisał(a):Kowal, w każdej Twojej wypowiedzi znajduje się chichocząca emotka. To idiotyczne.

Nie zwracaj uwagi. Szkoda Twoich nerwów. W każdym poście chichoczące emotki, a w co drugim poście celowe pisanie "fsioki", "zaczynajo", "ówielbiam". Ewidentnie celowe. Jak ktoś lubi zgrywać idiotę, to proszę bardzo.
Rodzaj irytującego trolla.
iiwaa

ofiara gwaltu

przez Lilith 05 sty 2017, 10:12
Nie jest trollem. Ma w sobie więcej zrozumienia i znajomosci w temacie niż osoby, które czasami się tu wypowiadają. W końcu tyle czasu jest z osobą, która na własnej skórze doświadczyła traum, czyli ze mną. Specyficzny sposób pisania nie świadczy o tym, ze ktokolwiek ma Go z góry oceniać. Gdyby ktokolwiek zadał sobie trochę trudu i poczytal o aleksytymii, to wiedzialby, ze emotki w pisaniu sa próbą wyrażenia jakichkolwiek emocji, co jest dla aleksytymika mega trudne. A tu od razu taki ton. To bardzo płytkie zwłaszcza, że jesteśmy na Forum dla osób zaburzonych, gdzie teoretycznie powinno się okazywać więcej zrozumienia...teoretycznie...
Tyle razy prosiłam, że jak komuś przeszkadza cudze pisanie, to żeby włączył opcję ignoruj zamiast pisac podsycajace i oceniajace komentarze, które doprowadzają jedynie do burdelu w wątkach. Zazwyczaj tylko obserwuję z boku, ale, że ten wątek jest mi szczególnie bliski, to poproszę o spokój tylko raz. Kolejnej prośby nie będzie tylko blokady na dział.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

ofiara gwaltu

przez JERZY62 05 sty 2017, 10:45
Jest tych chorób :( jeśli by bóg miał ludzkie serce to by do tego nie dopuścił ;)
®

ofiara gwaltu

przez wiejskifilozof 05 sty 2017, 11:22
Ja jestem,za tym by gwałt ścigać z urzędu.Nie powództwa cywilnego.

ofiara gwaltu

przez wiejskifilozof 05 sty 2017, 11:25
Ja kiedyś miałem założyć ignoruj,na paru prawicowych-nawiedzonych.Ale nie chcę już mi się.

Gwałt to też słowa.Faceci,też nie lubię być napastowani słownie.Chociaż na początku,może być fajnie.

ofiara gwaltu

przez JERZY62 05 sty 2017, 11:25
wiejskifilozof, a teraz jak jest ścigany?
®

ofiara gwaltu

przez wiejskifilozof 05 sty 2017, 11:26
JERZY62 z tego co wiem,nadal wiele kobiet boi się zeznawać.I jak zwykle brak świadków :bezradny:

ofiara gwaltu

przez 88eldorado 05 sty 2017, 14:14
Artemizja napisał(a):Nie jest trollem. Ma w sobie więcej zrozumienia i znajomosci w temacie niż osoby, które czasami się tu wypowiadają. W końcu tyle czasu jest z osobą, która na własnej skórze doświadczyła traum, czyli ze mną. Specyficzny sposób pisania nie świadczy o tym, ze ktokolwiek ma Go z góry oceniać. Gdyby ktokolwiek zadał sobie trochę trudu i poczytal o aleksytymii, to wiedzialby, ze emotki w pisaniu sa próbą wyrażenia jakichkolwiek emocji, co jest dla aleksytymika mega trudne. A tu od razu taki ton. To bardzo płytkie zwłaszcza, że jesteśmy na Forum dla osób zaburzonych, gdzie teoretycznie powinno się okazywać więcej zrozumienia...teoretycznie...
Tyle razy prosiłam, że jak komuś przeszkadza cudze pisanie, to żeby włączył opcję ignoruj zamiast pisac podsycajace i oceniajace komentarze, które doprowadzają jedynie do burdelu w wątkach. Zazwyczaj tylko obserwuję z boku, ale, że ten wątek jest mi szczególnie bliski, to poproszę o spokój tylko raz. Kolejnej prośby nie będzie tylko blokady na dział.

Artemizja, OK, ale czy chichocząca emotka jest odpowiednia dla tego wątku? Rozumiem w wątkach luźnych itd., ale tutaj to nie na miejscu. Nie uważam, że to trolling czy coś, napisałam, że w moich oczach to idiotyczne, by wstawiać lola w temacie o gwałcie, gdzie wiele osób przeżywa ciężkie chwile.
III Miss Forum

ofiara gwaltu

przez Lilith 05 sty 2017, 14:36
88eldorado, po czesci sie z Toba zgadzam, ale tak, jak napisalam - aleksytymia polega miedzy innymi na tym, ze się średnio wie, że moglo się kogoś urazić, popełnić "gafe" w zakresie emocji, bo tutaj ma się do czynienia z systemem zero jedynkowym (przynajmniej w najprostszym porownaniu), wiec jak się spokojnie zwroci uwagę, to zostanie to przyjete do wiadomości. Kowal, to inteligentny człowiek tylko trzeba Mu na spokojnie powiedziec, że zrobil cos nie tak. Bez nerwów.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg