ofiara gwaltu

Post-Traumatic Stress Disorder - PTSD - Forum wsparcia związane z tematem: stres pourazowy.

ofiara gwaltu

przez antylopa 06 lis 2016, 17:34
Eteryczna, seks??? mogłabym zapytać a co to? wywołuje panikę, stres. Wiec lepiej go unikać
Mówiłam, że chce żyć bez Ciebie: Nie chciałam!
Mówiłam, że Cie nie kocham: Kochałam!
Mówiłam, że dam sobie rady: Nie dałam!
Mówiłam, że zapomnę: Kłamałam!

ofiara gwaltu

przez Lilith 06 lis 2016, 19:42
antylopa, seks nie jest czymś złym. Jest naturalny i przyjemny, ale pod warunkiem, że obie strony tego chcą...
Znam dobrze to, o czym napisałaś, ale jest to totalnie niezgodne z tym, czym seks może być. Twoje odczuwanie jest powodowane traumą, ale wierz mi, że czegoś innego też można doświadczyć...
(powrót do starego nicka) Lilith=Artemizja

Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

ofiara gwaltu

przez antylopa 06 lis 2016, 20:05
Powoli wysiadam w tym temacie. A na terapii nie potrafię go poruszyc

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ofiara gwaltu

przez ultimate28 24 lis 2016, 19:54
Seks dla mnie nigdy nie był, jakby to nazwać. ..normalny. teraz już chyba nigdy nie będzie.

ofiara gwaltu

przez antylopa 08 gru 2016, 13:32
Padłam i leże.
Moja T powiedziała mi, że ktos kto mnie zgwałcił musi byc dla mnie bardzo ważny, że do tej pory psuje mi życie i tak bardzo nie potrafie tego zmienić a może nie chce.
Nie rozumiem....

ofiara gwaltu

przez Eteryczna 08 gru 2016, 16:49
antylopa napisał(a):Padłam i leże.
Moja T powiedziała mi, że ktos kto mnie zgwałcił musi byc dla mnie bardzo ważny, że do tej pory psuje mi życie i tak bardzo nie potrafie tego zmienić a może nie chce.
Nie rozumiem....
Ta osoba nie była Ci obojetna emocjonalnie ,w tym sensie .Chyba ,że to ktoś obcy to nie wiem.
ultimate28, Tak masz rację nie bedzie co nie znaczy,że nie mozęsz nauczyć czerapać się z niego przyjemności jeśli masz ten problem dobrze przepracowany,ale to wraca to prawda...
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light"

ofiara gwaltu

przez antylopa 09 gru 2016, 07:46
Eteryczna, ja tego nie rozumiem. Jak gwałciciel może nie być mi obojętny???
Wiadomo że jest

ofiara gwaltu

przez NN4V 09 gru 2016, 20:45
antylopa napisał(a):Eteryczna, ja tego nie rozumiem. Jak gwałciciel może nie być mi obojętny???
Wiadomo że jest

Nie wiadomo. Rozwiń.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

ofiara gwaltu

przez antylopa 09 gru 2016, 23:28
NN4V, Ale ja nie wiem jak to rozwinąć bo nie rozumiem T

ofiara gwaltu

przez 88eldorado 13 gru 2016, 14:04
Gwałciciel nie jest obojętny ofierze... raczej wywołuje emocje - nienawiść, złość, strach.

ofiara gwaltu

przez Powietrzny Kowal 29 gru 2016, 02:06
Logicznie i jasno - KAŻDY gwałciciel powinien z miejsca po bezsprzecznym udowodnieniu winy mieć odciętego fiuta z jajami ręcznie, w miarę powoli i bez znieczulenia (większe cierpienia w imię innych rzeczy się spokojnie znosi i przeżywa).
Pedofil - to samo.
Sadysta... (nie widzę wyraźnego związku.... ale dla zasady też! Obrazek
Temat i sedno może i brzmi zabawnie w moich słowach - ale zrobiłbym to wszystko za każdy razem tak samo jak napisałem - nawet ze śmiechem na ustach (w końcu aleksytymikowi można...)
Tym czasem ciężko jest nawet udowodnić często sam czyn, a o karze nawet nie wspominam... więc czemu nie skupić reszty życia na uje...baniu takiego śmiecia, tylko na umęczaniu się?... Polecam tylko i wyłącznie logikę (bez uczuć i emocji).
Coś o ludziach, dzieciach i kobietach... bez spięć... - https://www.youtube.com/watch?v=zyyTJ1TUW2M

ofiara gwaltu

przez NN4V 29 gru 2016, 09:56
Powietrzny Kowal, logika aleksytymika winna brać pod uwagę istnienie emocji u innych, bo ich istnienie jest racjonalnym faktem.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

ofiara gwaltu

przez 88eldorado 30 gru 2016, 14:55
Poczułam potrzebę, by się uzewnętrznić.
Ostatnio opowiadałam o tym chłopakowi i od tego czasu mnie to dręczy. To była dyskoteka, jakiś koleś się do mnie przypieprzył, groził, że "nie wrócę tej nocy do domu", i żebym się nie łudziła, że ktokolwiek mi pomoże. Muzyka była głośna (on wrzeszczał mi do ucha, dlatego go słyszałam), więc nawet nie krzyknęłam o pomoc, gdy mnie ciągnął w stronę łazienek. Opierałam się, ale był silniejszy. Przycisnął mnie do ściany, był wyższy, większy.
Wsunął mi rękę pod bluzkę. Byłam sparaliżowana, nawet nie mówiłam, żeby przestał. Po prostu stałam i nie wiedziałam, co robić. A on w tym czasie włożył mi dłoń w majtki. I wsunął palec w... Poruszał nim. Był bardzo blisko, nie mogłam się poruszyć, czułam jego erekcję. Dyszał mi w policzek, mówił, że to nie zajmie długo.
Moja koleżanka w tym czasie zwerbowała jakieś laski, wszystkie przybiegły mi pomóc, odciągnęły go. Nikt nie wiedział właściwie, do czego ten koleś się posunął, nikomu nie powiedziałam. Później tak się schlał, że ochrona go wyrzuciła, tyle go widziałam.
Trudno mi w ogóle myśleć, że byłam ofiarą. Byłam ofiarą? Co się właściwie stało? "Tylko" mnie zmacał, dotknął tam, gdzie nie wolno.

ofiara gwaltu

przez Eteryczna 30 gru 2016, 16:01
88eldorado, Tak byłaś ofiarą ponieważ zrobił to wbrew Tobie.
"Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light"

Sortuj wg