Skocz do zawartości
Nerwica.com

O co w tym wszystkim chodzi ? Witam


Ivona82

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego oczekuję na tym forum, przez kilka dni wahałam sie czy napisać czy też nie. Nie oczekuję współczucia, jedynie czasem jakiejś malutkiej drobnej sugestii, która mogłaby mi pomóc. Mam wsparcie niesamowite ze strony chłopaka i przyjaciół, za co im bardzo dziękuję. Nie chce przypisywać sobie diagnoz do tego co mi jest, jedynie mogę się domyślać. Chciałabym z tym gdzieś iść, ale za każdym razem szukając pomocy u psychologa, już do nich nie wracam (najwidoczniej nie znalazłam nigdy nikogo, kto przypadłby mi do gustu). Nie będę na razie opisywać co mnie dręczy i męczy dajcie mi na to trochę czasu.

 

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego oczekuję na tym forum, przez kilka dni wahałam sie czy napisać czy też nie.

 

Witaj

Skoro napisalas, to jednak czegos szukasz. Ja Ci powiem ze ja tez przez dlugi czas wahalem sie z zapisaniem....tylko wpadalem na forum poczytac.

Zawsze mozna sie tu wyzalic......to naprawde pomaga :) Wiec zbieraj sily i pisz do nas :)

 

A co do psychologa....to moze nie trafilas na jakiegos konkretnego. Ja zaczynalem od neurologa, a teraz lecze sie u psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ivona82. Miło Cię poznać.

 

Nie ma pośpiechu. Nie rób niczego, czego nie jesteś pewna. Zaglądaj do Nas a na pewno znajdziesz temat, na który chciałabyś porozmawiać i wówczas słowa popłyną swobodnie i bez lęku, że coś Ci grozi. Daj sobie czas.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×