Skocz do zawartości
Nerwica.com

OMBERACETAM (Noopept) !Niedostępny w PL!


Gość QueenForever

Czy noopept pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

7 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy noopept pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      7
    • Nie
      0
    • Zaszkodził
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy kupowanie przez neta tego leku jest bezpieczne, niby opakowanie i skład pokazane i niby to nie jest przypadkowy człowiek z allegro, ale jakaś firma, która sprzedaje mnóstwo leków.

 

Potrzebuję bardzo czegoś co by mi polepszyło pamięć i koncentrację i zmniejszyło zmęczenie/senność.

 

Sam piracetam właściwie nic mi nie daje.

 

Ktoś brał? Może napisać czy faktycznie działa tak super jak to piszą? Ogólnie skoro na tym forum nic o tym nie piszą ludzie, to zastanawiam się czy zatem jest on bezpieczny do brania. Jakie skutki uboczne zauważyliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nim pójdzie do śmieci:

Sam piracetam właściwie nic mi nie daje

jakoś mnie to nie dziwi.

Noopept, to ciekawy wynalazek, jak Mad pokazuje na forum o nim sporo osób już pisało. Ale zanim zaczniesz kombinować załatwianie- próbowałaś już winpocetyny? Sam biorę i sobie chwale. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby tak,ale nie ma na niego osobnego wątku jak np. dla piracetamu i coś podejrzanie bardzo mało osób się na jego temat wypowiada... tak jakby to nie miało być takie bezpieczne jak piszą - skoro jest w Rosji (gdzie różne to podejrzane leki bywają) to dlaczego nie ma u nas czy u naszych nawet sąsiadów - Czechów, Niemców? I mało kto pisze konkrety o tym, częściej wymieniają nazwe, ale nie piszą z autopsji jak działało na nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopept? Okej, o to moje doświadczenie: Ogółem przejadłem go jakieś 3-4 gramy, w ciągu bodajże 3 tygodni. Miałem efekt pierwszej dawki, wzrok odrobine się wyostrzył, w głowie dało się odczuć taki powiew świeżości. Potem dzień za dniem, coraz lepsza pamięć, koncetracja, przy zażyciu ogromnej dawki (300mg) motyw jak z filmu Limitless (jednak słaby, ale był). I co dla mnie najważniejsze, wpływ na depresje i fobie... Doskonały! Łączyłem noopept z wenlafaksyną i mirtazapiną, efekt antydepresyjny podkręcony, większa stymulacja po wenlafaksynie, ogółem te 3 miesiące jedzenie ruskiego prochu wspominam dobrze. W smaku jest obrzydliwie gorzkie i pachnie przepoconymi skarpetami, do tego jest lepkie... Ale ważne, że działa. Nie jest to magiczny proszek, ale jak czytam o piracetamie - dochodzę do wniosku, że noopept jest 300x razy mocniejszy od piracetamu (żadne 1000x razy, są takie wpisy). Sam myśle nad innym nootropem, opracowany lata temu i okrzynięty najmocniejszym środkiem na pamięć, wywołuje pamięć fotograficzną, wyostrzenie wzroku (ludzie opisują, że w większej dawce naprawdę świat wygląda jak w Limitless) - to jest dopiero magiczny proszek. Do tego ma zgrabną nazwe: PRL-8-53 Najlepiej jednak zacząć od noopeptu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem noopept .Nie długo i nie wiele , ale nic nie poczułem na plus . Odkąd pojawił sie w moim życiu metylofenidat owe wszelkie nootropy teraz to już dla mnie shit. Kiedys brałem piracetam ( apteczny ) i bez wątpienia pomagał mi w kojarzeniu , mysleniu , przejrzystości , a nawet na kaca .

I jeszcze jedno , nie mam zaufania to tych proszków z Rosji w nylonowych opakowaniach /hu-j wie co oni tak ładują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem w tytule że to ruskie, przestałem się zastanawiać nad spróbowaniem tego :mrgreen: Nie lubię wszystkiego co ruskie, ta czerwona zaraza nas zacofała :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem coś na anglojęzycznym forum, że coś tam jechali po chińskiej wersji z jakimś tam oznaczeniem specyficznym czy coś, jakieś palpitacje serca itp....no cóż pin pongom mogło się coś usypać z taśmy obok jakiegoś syfiastego rc albo czego, nie wiem co oni tacy wymagający :>

tabletki zakupione w Polsce raczej powinny być ok, natomiast z USA kupiłem jakiś tani proch więc to pewnie chińskie i będę musiał tego brać po 1 mg i patrzeć czy nie zdycham ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, tez mam zamiar to zakupic i od razy 5-htp, gaba i co tam fabryka dała. tylko poczekam troche jak krolik doswiadczalny rejbenek lata po tym specyfiku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dr Mengele to była wyjatkowa i wybitna jednostka ,uważam że rozwinal medycyne 100 lat do przodu :)

 

http://elevatedminds.pl/7-wstyd-i-lek

 

co sadzicie o tych specyfikach, jak myslicie moze by wszystkie prochy pomieszac i zrobic cos na miare pigułki z filmu http://www.filmweb.pl/film/Jestem+Bogiem-2011-548252#

:great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurdę dostałem info, że doping czachy przyszedł ale do paczkomatu mam ze 200 m, a spłonę na 20-tym, fajne te paczkomaty ale wolałbym drony podlatujące do okna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×