Skocz do zawartości
Nerwica.com

Niepowodzenia w życiu,kontra poglądy polityczne


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem,że te osoby.Nie tylko z Forum,którzy w życiu.Są pełni frustracji i nienawiśći.

Są zwykle za prawicą.

Myślę że osoby pełne frustracji są ogólnie radykalne politycznie, zarówno lewicowo jak i prawicowo. Choć w Polsce lewica słaba i na prawicy ich dużo więcej, ale na zachodzie Europy najbardziej radykalne jest lewactwo, antifa itd to oni robią dużo większe burdy niż prawica.

Szczęśliwe, spełnione osoby albo nie interesują się polityką, albo są ludźmi centrum.

Z dużych partii w Polsce to PiS najbardziej przyciągało osoby którym się nie powiodło, bo mówi kto jest winny temu że im się nie powiodło ( układ okrągłostołowy) i daje zachęty socjalne niwelujące to niezadowolenie. A ci którym się powiodło głosują na PO i Nowoczesną bo nie chcą zmian i nie chcą aby czasem innym się lepiej powodziło żeby nie utracić swojego poczucia wyższości. Oczywiście to pewna generalizacja ale tak to widzę z grubsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Reghum

Ja jestem lewackim mangozjebem. Nawet na avatarze na facebooku mam zdjęcie vaporwave anime a w tle linuxa i 30 znajomych xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×