Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Niechęc do pracy

Wiadomości w tym temacie: 1888

Strona 39 z 135  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 135  Następna strona

Reklama

Autor

Niechęc do pracy

Niechęc do pracy
Post 12 mar 2012, 20:16 
Największy Forumowy Maruda

Od: 02 lip 2011, 15:27
Ja to mam problem żeby się skupić na jakiejkolwiek pracy nudzi mnie wszystko i nie interesuje. Nawet takie prace przydomowe szybko mnie nudzą i nie potrafię się na nich skupić. Żeby jakoś przeżyć robotę często wyłączałem mózg, myślenie lub myślałem o innych rzeczach. Ludzie patrząc jak pracuję myślę że jakiś niedorozwojem jestem czekam aż mi ktoś wszystko pokaże jak się robi i co zrobić, samemu nie potrafię podjąć żadnej decyzji i nie przejawiam inicjatywy. I to nie dotyczy tylko pracy ale i całego życia.

Niechęc do pracy
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Niechęc do pracy
Post 12 mar 2012, 20:51 

Od: 08 cze 2006, 14:38
Ał :/ .

Ja do pewnego momentu jak byłem jeszcze młodym nastolatkiem miałem normalnie, tylko trochę się niecierpliwiłem, ale generalnie rzecz to się paliłem do kasy. Potem dopiero zaczęło się cierpienie z różnych powodów. Na początku dlatego, że bardzo tęskniłem do postaci z książek fantasy. Potem z powodu różnych niesprawiedliwości.

______
"As siren of weeping changes your routine
As clockwork fuse wakes you in the morning
As you strengthen a voltage of electric chairs
As you wish subconsciously all people were dead
You wish the world should be burned
I support you
There will be no peace"

INTP/INFP 4w5

Niechęc do pracy
Post 12 mar 2012, 20:54 

Od: 04 lip 2011, 14:12
Sorrow, uczysz się zaocznie?

______
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Niechęc do pracy
Post 12 mar 2012, 20:56 

Od: 08 cze 2006, 14:38
Dziennie. Zaocznie bym nie wyrobił. Zresztą jestem na takiej uczelni, że w tym semestrze z 7miu zaocznych grup zostały tylko 2wie.

______
"As siren of weeping changes your routine
As clockwork fuse wakes you in the morning
As you strengthen a voltage of electric chairs
As you wish subconsciously all people were dead
You wish the world should be burned
I support you
There will be no peace"

INTP/INFP 4w5

Niechęc do pracy
Post 12 mar 2012, 21:16 

Ja byłem na takich studiach że bardzo się było trzeba starać żeby wylecieć, nie zaliczyć roku. Każdy przy odrobinie chęci mógł je skończyć no ale też same w sobie ich ukończenie nic nie dawało. Przynajmniej się nie męczyłem przez te 5 lat bo jakbym miał jakiś ciężki kierunek skończyć i po tym nic bym nie miał w sensie pracy to bym się pochlastał chyba. :mrgreen:

Niechęc do pracy
Post 12 mar 2012, 23:00 

Od: 28 lut 2012, 17:14
Jak w temacie... Tyle, że u mnie ta niechęc do pracy przeradzała się w myśli samobójcze. Można powiedziec, że teraz mam problem z głowy. Całkowita niezdolnośc do pracy do 2015r. :hide:

______
"Wszystko mnie obchodzi. Nie obchodzi mnie nic."

Niechęc do pracy
Post 13 mar 2012, 13:03 

Jeśli ma się szanse na rentę, ok. Gorzej jak ma się niezdolnośc i zero kasy... Nie wiadomo czy ja dostanę rentę z tyt. niezdolności... :why:

______

Niechęc do pracy
Post 13 mar 2012, 13:37 

Od: 07 lip 2011, 12:10
missgrabelinka, jak to do 2015? :shock:

paradoksy, może Wam każą jeść w toalecie :roll: Nie wiedziałam, że pracujesz na wysepce.

______
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

F34.8

Niechęc do pracy
Post 13 mar 2012, 14:57 
Natręt Gramatyczny

Od: 12 kwi 2010, 20:32
Dziś mam niechęć do pracy. Pewnie dlatego, że dziś mam niechęć do życia. :roll:

______
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom.........

Niechęc do pracy
Post 13 mar 2012, 15:51 

Kiya napisał(a):
missgrabelinka, jak to do 2015? :shock:

Tak mam na orzeczeniu z komisji lekarskiej, na której stawałam niedawno. Całkowita niezdolnośc do pracy od 27.11.2011 do marca 2015

Ukrainka, nie mam pojęcia. Ja socjalnej nie dostanę. Nie spełniam warunków niestety.

______

Niechęc do pracy
Post 14 mar 2012, 12:00 

Ukrainka, oni wszystko mogą. Będę się starac o rentę z tytułu niezdolności. Mam nadzieję, że dostanę. Jak nie, to zniszczę ten kraj! :evil:

______

Niechęc do pracy
Post 14 mar 2012, 18:31 

Ja już tyle branż przerobiłam, że kiedyś stwierdziłam, że po prostu nie nadaję się do pracy z ludźmi... Muszę ogarnąc coś swojego :?

______

Niechęc do pracy
Post 15 mar 2012, 21:33 

Od: 19 lip 2009, 13:14
Ehh mam ten problem. Nigdy nie pracowałem, a mam 27 lat. No nie licząc stażu 2 miesiące i praktyki studneckiej też 2 miesiące. Ale to nie była praca, tylko takie siedzenie głównie. Nie skończyłem studiów, bo nie oddałem pracy inżynierskiej. Wiec formalnie mam średnie. Poza tym chyba nic nie umiem praktycznego i wydaje mi się że sie do niczego nie nadaje. Takie mam przynajmniej poczucie wartości. Chciałbym pracować w drukarni jako grafik, bo coś tam w tym kierunku umiem. Ale muszę przerobić 2 kursy, wideotutoriale które mam na komputerze. No i nie mogę się do tego kompletnie zabrać, do sam nie wiem kiedy... co najmniej roku. A może i nawet dłużej jakby tak policzyć.

Nie wiem czy ja jestem taki leniwy, czy czegoś się boje. Może jedno i drugie. Boje się że się do niczego nie nadaje, że się nie sprawdzę, że nie będę czegoś umiał i ktoś mnie wyrzuci, albo się zdenerwuje, rozczaruje itp. Z drugiej storny jestem strasznie leniwy. Nie chce mi się dbać o siebie nawet. Ani dobrze zjeść, ani posprzątać, ani coś zrobić.

I tak czas mija, a ja nic nie robie. Chodzę na terapię indywidualną, biorę leki, ale jeszcze to za wiele we mnie niezmieniło, jeśli coś w ogóle. Tak sobie myślę czy ja kiedyś będę funkcjonował normalnie? Sam nie wiem...

______
Chce lecieć nad światem życie zostawić pode mną,
Swój strach, łzy, troski, by promień światła ogrzał
Serce, które zwątpiło w istnienie dobra

Niechęc do pracy
Post 15 mar 2012, 22:04 

lochfyne
Ja też do 27 lat nie miałem żadnej pracy nie licząc kilku wakacyjnych a później 4 lata pracy nie do końca legalnej w której się niczego nie nauczyłem i teraz też siedzę i nic nie robię. Przynajmniej wiesz co chciałbyś robić ale brakuje ci sił, motywacji. Też biorę leki i chodziłem na terapie jakiś czas ale w tej kwestii to nic mi nie dało, nadal nie mam ochoty na pracę choć presja coraz większa. Również boję się że do niczego się nie nadaję, nic nie umiem a proste prace fizyczne mnie straszliwie nudzą.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 1888 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 135  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |