Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


Josek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum,.

Mam 18 lat i od kilku miesięcy mam prawdopodobnie nerwicę.

Ale mysle ze mogą być to lęki poalkoholowe, zacznę od początku jak to się zaczęło...

Jakies 3-4 miesiące temu byłem z kolegą na dworze i przyszedł jego kolega który wrócił z za granicy i poczęstował mnie papierosem a po 10 minutach kiedy byłem już w domu zaczęło robic mi się bardzo słabo, serce mi bardzo szybko biło, nie moglem zasnąć chociaż bardzo chciało mi się spac, ale ogólnie tez bałem się isc spac..W końcu usnałem i gdy się rano obudziłem było wszystko okej. Potem kilka dni później pojechałem z kolegą do jego szwagra i piliśmy wódke, piwa wwino wytrwane i tak przez kilka dni, az w końcu wstałem chyba po 5 dniach picia i szedłem do sklepu po piwo o 7 rano i nagle tak zle się poczułem, zaczęło mi się robic duszno, bardzo się bałem, miałem zawroty głowy, rece mi się trzęsły , czasami było mi zimno czasami gorąco i tak miałem przez 2-3 dni, potem czasami znowu miałem duszności nie mogłem czasami prawie oddychać, szybsze bice serca az raz wieczorem zadzwoniłem na pogotwie, pojechałem na sor zrobiłem badania i okazało się ze jestem zdrowy . Potem znowu miałem podobne objawy i byłem kilka razy u lekarza i prawdopodobnie jest to nerwica, u lekarza nie powiedziałem ze piłem.. Skierowała mnie do psychiatry i chyba będę musiał się wybrać, teraz tez wypiłem z 4 dni pod rząd ale piłem same piwa i nic innego, ale pilem tyle ze się upijałem i dzisiaj około 14 się bardzo zle czułem, było mi bardzo gorąco, byłem czerwony na twarzy, robiło mi się słabo, nie czułem pratycznie wcale nóg i rąk tak samo.. Powiedzcie mi czy to jest nerwica czy bardziej te leki poalkoholowe ? Dzisiaj myslalem ze umre, tak się zle czulem ale trwało to tylko jakąś godzine, a potem zrobiło się już trochę lepiej.. Czasami już nie wiem co mam robić.. A tak w ogóle przy nerwicy można palic papierosy lub pic alkohol?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×