Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica natręctw i inwalidztwo?


Mafju88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeczytalem na niejednej stronie ze nerwice natręctw trzeba leczyc psychoterapia, bo nieleczona moze prowadzic do inwalidztwa i leczenia szpitalnego... nie zaprzeczam ze tego sie strasznie boje :/ a jak wiadome to jedna z ciezszych nerwic i nie leczy sie jej krotko :/ co o tym wszystkim myslec?:> kiedy wogole to staje sie inwalidztwem ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samu że nie moge jush normalnie myslec bo nie wiem ktore mysli sa prawdziwe. w zadnej pracy sobie nie radze poprostu koszmar, leszcze nie dostalem pomocy takiej jakiej bym oczekiwal.

 

 

a jaka pomoc otrzymales i ile czasu sie leczysz (o ile sie leczysz)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostaje leki Tegretol 400 rano i aspargin oraz olzapin 5mg wieczorem, mam terapie ale moj terapeuta jest od narkotykow wiec nie wiem czy taki jaki powinien bo napoczatku wszyscy mysleli ze to od narkotykow mam te wszystkie mysli. Teraz mam straszny chaos w glowie tylko mysli nic nie jestem w stanie zrobic i ten silny ucisk w klatce. Lecze sie prawie rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak brałem i to powiem troche dużo tego było jest mi teraz wstyd ale cóż musze teraz płacić za wszystko.. i wiem co teraz powiesh jest to efekt brania ale nie wiem czy wczesniej nie mialem takich objawow teraz to mam straszny choas w glowie non stop mi przychodza rozne rzeczy nic normalnego tylko mysli typu a moze mam to bo jesli to to musze miec to albo cos innego po prostu koszmar a przy tym czuje przez 24 godziny stres.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze brales bo z czyms rady sobie nie dawales,tak zwykle jest a teraz nie bierzesz to mysli natretne sa w zaastepstwie,tak przynajmniej mi sie wydaje ze dziala bo ja mialam najpierw zołądkową a jak się uporałam z nią to przyszła lękowa a po uporaniu z nią natręctw i tak wsumie lecze się już6lat a moje życie całkiem zawalone... teraz mam lęki i natręctwa i całkiem mnie to dobija i przeszkadza w całkowitym normalnym funkcjonowaniu.Sama z domu po śmierci babci już nie potrafię. Myślę że to wszystko u nas to przez nerwy,stres,lęk i nadwrażliwość. Co myślicie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×