Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica-depresja- czas - działanie leku


darkstar2

Rekomendowane odpowiedzi

Krótkie wprowadzenie.

Jakieś dwa lata temu skończyłem roczną kuracje citabaxem w końcowej dawce 30mg. Mój stan znacząco się poprawił, wręcz wrócił do normalności, uśmiech wrócił mi na twarz .

Obecnie znów wróciłem do citabaxu , przyjmuję go już ponad półtora miesiąca, dotarłem do dawki 30mg na dzień , rano . Wyobcowanie minęło ale pozostało uczucie lęku – takiego ucisku w gardle – brzuchu - w tej kwestii nic się od początku nie zmienia. Zastanawiam się czy iść ponownie do lekarza i powiedzieć o tym , czy może dać jeszcze szanse citabaxoiwi ?

Dodatkowa uwaga to taka, że jeśli dobrze sobie przypominam jak było za pierwszym razem - trochę inaczej reaguję na lek.

Zauważyłem , że mój stan jeśli chodzi o lęki pogarsza się podczas picia kawy. Staram się ją rzucić - połowiczny sukces – czasem wypiję (ok 3 kaw tygodniowo) . To w łaśnie kawa podnosi poziom kortyzolu i to on jest odpowiedzialny za moje lęki - takie wnioski z obserwacji.

Proszę o informację czy wstrzymać się jeszcze z wizytą u lekarza czy iść i prosić o zmianę leku ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×