Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Wiadomości w tym temacie: 1801

Strona 84 z 129  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 129  Następna strona

Reklama

Autor

Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Post 02 maja 2011, 10:42 

Od: 01 maja 2011, 11:17
Pasman- Najczesciej mam zawroty rano jak wstane ,przez 3 godz a pozniej w południe i wieczorem czuje sie dobrze

Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 02 maja 2011, 11:04 
Cytuj:
no tak tylko że one nie zlikwidują przyczyny nerwicy i objawów jedynie " uśpią " , " zamamroczą " człowieka...
Żeby to jeszcze chciało działać.

Post 02 maja 2011, 18:05 

Od: 22 lis 2010, 19:32
hej:P

a u mnie znowu to samo....czuje sie tak od 2 lat....2 lat atemu mialam tomografie... od czasu do czasu chodze do neurologa i nic. co jakie sczas, 2- 3 miesiace mam ten dziny stan w glowie....jakby ucisk, czuje sie jakbym miala kaca, byla pijana... jakby krecilo mi sie w glowie. to samo przychodzi, samo przechodzi nie wiem kieedy , nie wiem od czego zalezy, nie wiem jak sobie z tym radzic:( jestem ospala zmeczona:( pomozcie nie wiem juz moze to od kregoslupa...

Post 02 maja 2011, 18:50 

Od: 29 lis 2010, 12:11
paulik - znam to mam podobnie, tych bóli się nie da nawet opisać ....a do tego zawroty głowy - masakra jakaś :(

jestem po psychoterapii i polecam, znikną lęki i zniknie lęk przed chorobami i przestaniesz szukać i wątpić że to nerwica, a to pierwszy krok do wyjścia z tej " francy "...:)

______
...Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca on ze zdwojoną siłą...

Post 05 maja 2011, 14:03 

Od: 29 maja 2008, 07:11
Mam tak ciągle.A wiosna mnie jeszcze dobiła...Dziwne.;)

Post 21 cze 2011, 19:04 

Od: 20 cze 2011, 11:06
witam wszystkich mam podobne objawy,myślałam że to od kręgosłupa ale pewnie podłoże jest inne i bez leku się nie obędzie

Post 21 cze 2011, 21:26 

Od: 29 lis 2010, 12:11
napiszcie jak sobie radzicie z takimi bólami i ile u was trwają?

______
...Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca on ze zdwojoną siłą...

Post 22 cze 2011, 12:45 

Od: 14 wrz 2010, 15:56
zauważyłam że od dłuższego czasu nie mam problemu z wariacjami głownymi :D

______
nadzieja

http://florisfius.blogspot.com/

Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy.
Post 23 cze 2011, 15:01 

Od: 04 wrz 2010, 16:37
silne otepienie przy nerwicy lekowej

Pisze bo chce sie komus wyzalic jak mi strasznie zle.... Bylem na wizycie u specjalisty stwierdzil nerwice lękowa... przepisal fluanxol bralem go ale nie bylo zadnych rezultatow bardzo mocne otepienie... Wrocilem ze studiow wyszedlem pod blok tam masa dawnych znajomych stalem jak slup nie wiedzialem co mam powiedziec jak sie zachowac poprostu wsluchiwalem sie o czym rozmawiaja i czarna magia nawet nie nadazalem za tym co mowia nie bylem sobie w stanie wyobrazic co mowia... Lęk ogromny strach przed odezwaniem sie o to ogromne otepienie sparalizowalo mnie calkiem stwierdzilem ze pojde po piwo jedno i mi pomoze.... Tak sie stalo poszedlem po piwo zrobilo sie ok pozniej 2, 3, 4, 5 wypilem okolo 5,6 piw bylo super poszlismy na karaoke zabawa lux. Otepienie zniknelo mialem jedynie malutkie leki jezeli przyszlo spiewac ale to znikalo jakos z tym radzilem sobie... Nastepnego dnia umarlem.... Nie wiem co mi sie stalo.... Nie potrafie opisac tego slowami... Na kacu poprostu nie zylem nie umialem funkcjonowac... Pojechalem z siostra do przychodni na szczepionke siostrzenicy. Ja nie wiedzialem doslownie jak sie nazywam ile mam lat gdzie mieszkam co ja tutaj robie skad sie wzialem. Czulem sie tak jakbym nie mial mozgu.. poporostui tragicznie. Chodzilem w te i spowrotem nie moglem usiasc i powtarzalem jezu co sie ze mna stalo ja zeswirowalem jedno i to samo... Byl ze mna kolega on sie pytal co mi jest ale ja nawet nie slyszalem tego co on mowi powtarzalem tylko boze ja zeswirowalem cos ze mna sie dzieje. Od tego momentu nie ogarniam tematu nie wiem co sie dzieje dzisiaj wzialem 3 tabletki fluanxolu tak jak mialem brac i myslalem ze umre.... Polozylem sie o plakalem jak dziecko.... Wkoncu mialem jechac na myjnie samochodowa. Nie wiedzialem nawet jakie paliwo mam lac jak zaplacic do kasy jak umyc samochod w automatycznej myjni. Czy to otepienie jest normalne? Czy to aby napewno nerwica lekowa albo depresja? Nie wydaje mi sie ja nie potrafie zrealizowac najprostszych polecen typu idz do piwnicy i cos przyniesc.. Wyjdz z psem idz do sklepu.. Uciekam gdy widze sasiadow bo nie jestem w stanie powiedziec im nawet dziendobry.. Nie jestem w stanie z nimi porozmawiac. Ja juz nie umiem rozmawiac nie wiem jak sie mowi.. Zapominam nazwy rzeczy niektorych slow... Przekrecam je myle.. albo wogole nie pamietam.... Co sie dzieje z moja glowa? prosze o pomoc? Nie jestem w stanie zaakceptowac tego ze to moze byc nerwica bo nie mam nerwicowych objawow oprocz lęku nie kluje mnie w sercu nie jest mi duszno czujje tylko jedynie lęk i otępienie a to drugie jest tak potworne ze nie potrafie normalnie funkcjonowac.... NIE WIEM CO SIE ZE MNA DZIEJE? JA WARIUJE MOJ MOZG SIE KURCZY... prosze o pomoc tak strasznie sie czuje i nie umiem temu zaradzic 7 lipca dopiero mam psychoterapie ale ja do tego momentu zwariuje. Chce isc do lekarza i zrobic badania na otepienie albo na glowe rezonans tomograf wszystko co bedzie potrzebne bo ja glupieje poprostu....

______
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

Ostatnio edytowano 27 cze 2011, 20:46 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
połączono wątki z uwagi na tematykę Twojego postu

Post 23 cze 2011, 17:33 
Też takie jazdy (odrealnienie) miałem jak "chorowałem". Jak piłeś, to Ci przeszło - czyli to wszystko na tle lękowym. Alkohol działa na receptory GABA, co wpływa odprężająco i uspokajająco dlatego czułeś się dobrze - działa "tak samo" jak benzodiazepiny, których mechanizm jest - nazwijmy to - "podobny". I benzo i alkohol wyciszają poprzez działanie na te same receptory (często też z tego powodu jest uzależnienie krzyżowe).

Więc jak sam widzisz - nerwica, nerwica, nerwica i ściśle z nią powiązane odrealnienie.

Post 23 cze 2011, 20:06 

ale mowisz odrealnienie a mi chodzi o otepienie bardziej.... Umyslowe myslenie liczenie kazda czynnosc wymagajaca nawet w malym stopniu uzycia mozgu tak jakbyum poprostu mial góza albo udar czy niedtlenienie...

______

Post 23 cze 2011, 21:49 

Od: 22 cze 2011, 23:53
Dokładnie, guza, udar i niedotlenienie od razu możesz wykluczyć.

______
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232
Widnieję w userach zawsze, ze względu na Tapatalk

Post 23 cze 2011, 22:32 

Od: 24 kwi 2011, 00:20
mam to samo. Jak u Ciebie z uczuciami i kontaktami z ludzmi. Jak dlugo to trwa?

Post 24 cze 2011, 06:33 

na zerowym poziomie nie czuje nic kompletny brak uczuc kontakty slabo bo jak nie potrafie tesknic ani mam takie bynajmiej wrazenie kochac w 100 % to jak moze byc? kiepsko ;(

______

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 1801 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 129  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |