Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy


Waleria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Odkšd odstawiłam xanax prawie cały czas czuję ucisk w głowie, ucisk ale również jakby rozlewajšcš się ciepłš krew pod czaszkš, lub cierpnięcie skóry głowy. Po przyjęciu leków to szybko mijało, ale teraz, gdy nie mogę ich brać (jestem w cišży) to uczucie towarzyszy mi codziennie, zwłaszcza wieczorem. Bardzo się wtedy boję, że dostanę wylewu, choć lekarka powiedziała że to tylko klasyczny objaw nerwicy. Jestem już tym strasznie zmęczona. Czy wy też macie podobne objawy? Jak sobie z tym radzicie? Napiszcie proszę!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałam podobny objaw parę lat temu - okrelałam go jako uciski w głowie. Nikt nie zaproponował mi żadnego leku, internici nazywali histeryczkš. Miałam wrażenie, ze jak rozlunię się - pęknie mi cała czaszka, albo dostanę wylewu. Trwało to dwa miesišce, przeszło samo - a cislej - dołšczyły się inne objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam Was

 

moze ktos jaki swoj glowny

 

problem przy nerwicy ma uczucie utraty rownowagi, krecenie w glowie cos w tym stylu, uczucie wpadania w fotel

i moze ma

 

pomyslay jak sobie z tym radzic

 

to jest moj głowny powod meczarni

 

dziekiz gory za podpowiedzi

 

ps.wlasnie

 

od tkich objawow sie u mnie zaczelo

i tak jest przez 4 lata ponad :((((,

 

pozdrawiam

daro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mam i zazwyczaj staram się spowolnić swoje ruchy, tak

 

jakbym wszystko wykonywała w zwolnionym tempie. Bardzo ważne są spokojne i głębokie oddechy. Nie staraj się na siłę robić coś

 

innego lub wykonywać nerwowe ruchy, to może pogorszyć sytuację. Może to brzmi banalnie ale spróbuj po prostu się uspokoić.

 

Nie od razu to się udaje ale po paru próbach powinno być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne..często mi się zdarza...kiedyś świrowałam z tego powodu

 

ale wyjaśniono mi , że nic mi się nie stanie - ba ja sie zaraz boje, że padne plackiem...po prostu biorę głeboki oddech i

 

przez chwile staram się spokojnie siedziec bez jakichs gwałtownych ruchów...poza tym przypominam sobie,że jeszcze niogdy nic

 

mi nie było po tych kręciawkach i , ze tak samo bedzie teraz...czasami walne jhakies zaklecie i przechodzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

chcialabym porozmawiac z kims kto ma prblem zawrotów głowy. U mnie to jest problem nr 1,mam je prawie caly czas czuje sie tak jak bym kolysalam sie na statku. A w oczach mam obraz jakby za mgłą i po prostu zle widze.Proszę o odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również mam zawroty głowy, choć nie jest to dla mnie problem nr 1. tym, którzy takowe posiadają proponuję zrobić badanie EEG, które może być owocne przy stawianiu diagnozy. kieruje na nie lekarz neurolog.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te zawroty od nerwicy miałam robione badanie EEG, prześwietlenie głowy, Teraz nawet robiłam badanie tętnic dogłowowych pomijajac wszystkie inne bo na błędniki tez mialam. Więc jak sobie radzicie z tymi zawrotami głowy. Ja biore seroxat mialam juz go powoli odstwaiac i cala nerwica wrocila.Teraz zwiekszylam dawkę ale ciagle zle widze i chwileje sie jak nie wiem. Bo tam gdzie tylko moge to dupę sadzam bo sie boję stac, a jak już stoję to mam spiete wszystkie mięnie i najlepiej zeby sie trzymac czegos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dzien w dzien i juz sam nie wiem bo mialem je jak bralem tranxene potem go odstawilem bylem 2 tygodnie bez ale mialem dziwne uczucie braku czucia skornego i smaku tak jakbym nie dodykal swojego ciala i jadl powietrze a wy tak macie?? A kreci mi sie tak jakbym byl pijany mam juz tego dosc. ludzie ja mam prace szkole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawroty głowy i widzę przez mgłe, niewyraźnie pomimo okularów (dopasowane podobno idealnie). Widze rzeczy tak ogólnie - nie mogę na niczym skupić wzroku. Takie patrzenie w dal... cięzko to opisać...:( PS. Efekty bez brania leków :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem tu nowa ale mam te same problemy co wy to znaczy zawroty glowy codzienie przez caly dzien ciesze sie ze was znalazlam ze mnie wrescie ktos zrozumi czy ktos przytych zawrotach z was ma leki i roboi sie nie dobrze a jak lezycie to tez wam sie kreci bo ja tak mam nawet jak wstane rano to jusz je mam to jest straszne jestem zalamana swojim stanem POZDRAWIAM PA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamila ja ci streszcze swoje dolegliwości(niepokuj.lęk,zimne rece ,szybkie bicie serca,czasem ciężko mi oddychać żadko zawroty głowy ale czasem bywają,mysli mam przy ataku że zaraz umre dostane zawału czy wylewu i oczywiście skacze mi ciśnienie)Przy nerwicy niektóre objawy są takie same u wszytkich osub a niektóży mają to coinni nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×