Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: Nerwica a bóle nóg

Wiadomości w tym temacie: 30

Strona 1 z 3  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Reklama

Autor

Nerwica a bóle nóg

Nerwica a bóle nóg
Post 13 lut 2008, 14:02 

Od: 25 wrz 2006, 10:49
Od kilku lat zmagam się z nerwica.
Teraz spokoju nie dają mi nieustajace bóle i trzęsienie a raczej drgania mięśni nóg.
Nogi bolą mnie w pachwinach , w udach , mam takie słabe trwa to od 3 tygodni.
Zaczyna mi to doskwierać i to bardzo , cały czas o tym myslę.
Wstaję rano i zaczyna mnie boleć to straszne.
Czy miał ktos tak z Was? Ile to trwało?Czy zażywaliście coś na to?

Naprawdę ten ból jest upierdliwy jak by mi ktoś jeżdził żyletką po mięśniach i jeszcze do tego drgaja mi mieśnie :cry:

Bardzo proszę o odpowiedz.

______
Nerwica to wróg Którego trzeba pokonać.

udostępnij ten temat w: Udostepnij w Facebook { SHARE_ON_WYKOP } Udostepnij w Twitter { SHARE_ON_BLIP }

Nerwica a bóle nóg
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 13 lut 2008, 16:13 

Od: 21 paź 2007, 17:49
Bo to pewnie nie jest żadna nerwica, tylko lekarzom nie chciało się tego porządnie zdiagnozować. Zbyt byli zajęci walką o podwyżki.

Jakie masz jeszcze objawy?

______
www.nerwica.vegie.pl

Post 13 lut 2008, 16:44 

Rózne.
kołatania serca,dodatkowe skurcze,napady leku,niepokoju,
od 5 lat jestem na atenololu i tranksene
Bylam w szpitalu ia tam powiedzieli ze to nerwica bylo juz dobrze ale zaczely sie te nogi
czasami tak mam jak mam niski potas

______

Post 13 lut 2008, 21:32 

Od: 03 lut 2008, 23:17
O kurcze brzmi okrutnie! Ja nigdy czegoś takiego nie miałam ale zauważyłam, że jak jestem w stresie to na drugi dzień mam zakwasy w nogach bo miałam cały czas jest spięte. Skurczy w mięśniach nóg nie mam ale ostatnio mam codziennie w lewym ramieniu. Ale najlepsze jest moje oko, dolna powieka już drga od kilku miesięcy. Tego prawie nie widać. Częstotliwość pojawia się mniej więcej przy wdechu i wydechu. Nikt nie widzi tego z moich znajomych ale ja niestety tak i dodam że to nie żadna jazda. Miałam iść z tym do lekarza.....zapomniałam :( Chyba że ktoś może ma też radę na tą przypadłość drgań.

______
biegnę by uwolnić pajaca!

Post 13 lut 2008, 22:50 
Przyjaciel forum

Od: 14 mar 2007, 22:13
sylwusia a elektrolity zbadałaś? i przepływy żylne?

______
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna

Post 13 lut 2008, 23:41 

Ogólnie bóle nóg mogą być spowodowane wieloma różnymi przyczynami. Jak sugeruje Jaśkowa, może to być najzwyklejsze wypłukanie potasu. Sądząc z opisu który podałaś, masz skrajnie niski poziom magnezu w organizmie (dodatkowe skurcze bardzo często są od tego). Dziwi mnie tylko, że lekarz zamiast zapisać magnez, co jednocześnie wyleczyłoby nerwicę, zapisał jakieś szkodliwe leki i do tego kazał je brać przez 5 lat - dostawał jakiś procent od firmy farmaceutycznej? To nie był przypadkiem lekarz z NFZ? Do takich nie chodzi się, jeśli ceni się własne życie.

Do rzeczy, wypłukaniu magnezu często potem zaczyna towarzyszyć niski poziom potasu, co z kolei objawia się właśnie bólami mięśni. Dodatkowo powinny (ale nie muszą) pojawić się m.in. "strzelania" stawów oraz "dziury w pamięci". Ogólnie o magnezie poczytaj na www.nerwica.vegie.pl

Inne przyczyny to np infekcja krętkami, która również wywoła objawy nerwicy, może być lekka deformacja kręgosłupa, może być przytkanie naczyń krwionośnych (co prawda bardzo rzadko się zdarza, ale wykluczyć nie można). Może być kilkaset dosłownie innych rzeczy, ale na pewno nie może być wywołane nerwicą, sorki ale trafiłaś na lekarza idiotę.

Hetna, to samo, masz skrajnie niski poziom magnezu w komórkach. Drganie powieki oznacza, że w zasadzie Twoje komórki obumierają z głodu. Temu zawsze będzie towarzyszyć bardzo silna nerwica, która znika bez śladu jak tylko uzupełni się poziom tego pierwiastka (i zapewne kilku innych też).

Ludzie, jak Wy to robicie że sobie ten magnez tak wypłukujecie? Po 5 kaw dziennie pijecie? Żywicie się żarciem z hipermarketów?

______
www.nerwica.vegie.pl

Post 14 lut 2008, 00:00 

Od: 17 wrz 2007, 17:39
jak powiedziałam ostatnio terapeucie ze mam silne bóle nóg, to zapytał mnie:

- przed czym Pani chce uciekać?

Post 14 lut 2008, 09:31 

Ja mam magnez ponad normę.
Potas nie wiem dzisaj poszlam pobierac krew.
Nerwica daje takie efekty niestety nie tylko takie ale rowniez o wiele gorsze.Nie pije kawy , nie pale, nie pije alkocholu ani nawet herbaty.
Zylaków na nogach tez nie mam .bóle zaczeły sie przed egzaminem na prawo jazdy i trwaja do dzis bo niestety nie zdalam i czekam na drugi termin wiec wydaje mi sie ze to nerwica .

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:33 am ]
A zapomnialam a co do strzelania stawow to strzealja strasznie i mam tez zwyrodnienia kregoslupa.

______

Post 14 lut 2008, 09:36 
Przyjaciel forum

Od: 15 wrz 2007, 15:26
Mnie od pewnego czasu też nogi bolą ale łydki.Nie moge chodzić a o schodach już nie ma mowy muszę co jakiś czas odpocząć bo inaczej nie pokonałabym tych schodów :? Juz nawet masuję sobie nogi masażerem do stóp ale to nic nie pomaga :cry: Lydki mnie tak bolą jakby były cały czas spuchnięte już nie wiem co mam robić

Post 14 lut 2008, 10:32 

Od: 03 lut 2008, 23:17
nana x napisał(a):
jak powiedziałam ostatnio terapeucie ze mam silne bóle nóg, to zapytał mnie:

- przed czym Pani chce uciekać?

DOBRE!!!!!
moja terapeutka jak mówię jej że bolą mnie kolana mówi:
"Twojego ego się odzywa"

Choć szczerze,to wiem że każdy ból napięcia odzwierciedla faktycznie moje jazdy.
tomakin napisał(a):
Hetna, to samo, masz skrajnie niski poziom magnezu w komórkach. Drganie powieki oznacza, że w zasadzie Twoje komórki obumierają z głodu. Temu zawsze będzie towarzyszyć bardzo silna nerwica, która znika bez śladu jak tylko uzupełni się poziom tego pierwiastka (i zapewne kilku innych też).

Ludzie, jak Wy to robicie że sobie ten magnez tak wypłukujecie? Po 5 kaw dziennie pijecie? Żywicie się żarciem z hipermarketów?

Kawę jedną dziennie! Nie więcej! Po prostu czas wrócić do magnezu, który kiedyś piałam bo wierzyłam, że pomoże mi stresy!

______
biegnę by uwolnić pajaca!

Post 14 lut 2008, 16:29 
Przyjaciel forum

Od: 14 mar 2007, 22:13
a mi pękają naczynka na nogach i pojawiają się żylaki wygląda to fatalnie dobrze, że i tak nie chodzę w spódnicach :roll:

______
Jest taka cierpień granica za którą uśmiech pogodny się zaczyna

Post 14 lut 2008, 17:55 

Jaśkowa: Znowu uśmiecha się magnez, który jest jednym z elementów odpowiedzialnych za stan naczyń krwionośnych. Siniaki nie pojawiają się przypadkiem? U zdrowego człowieka siniak nie powinien się pokazać. Inne elementy które pomagają w takich wypadkach to np rutyna, ogólnie owoce cytrusowe mają bardzo dużo składników które ułatwiają krzepnięcie krwi i zapobiegają mikrowylewom. Witamina C też jest tu nie od parady. Ot, takie naturalne terapeutyki które nawet jak nie pomogą, to i nie zaszkodzą.

Sylwusia, ponad normę to możesz mieć magnez w osoczu, a w komórkach w ogóle go nie mieć. Jest taka możliwość, że masz zaburzenia metaboliczne - magnez u Ciebie przechodzi do osocza zamiast trafiać tam gdzie powinien, do środka komórek. Przy okazji - w naszym kraju nie zmierzysz zawartości magnezu w komórce. Jeśli masz problemy z nerwicą, magnezem we krwi który jest zbyt wysoki, do tego zaburzenia akcji serca - ja bym na Twoim miejscu poszukał DOBREGO lekarza, który oceni co tam jest nie tak. Nerwica niemal nigdy nie bierze się "z głowy", ona jest z reguły efektem zaburzeń działania organizmu. Połowę przypadków z tego forum można wyleczyć po prostu uzupełniając poziom magnezu.

Jeśli do tego masz strzelania stawów i zwyrodnienia kręgosłupa, to diagnoza niemal pewna - zaburzenia gospodarki jonami, nie powiem na odległość w którym miejscu u Ciebie to się zawaliło, musiałbym znać dokładnie dietę i wyniki badań. Przyczyn może być kilkadziesiąt, trzebaby ocenić poziom każdego z jonów i biopierwiastków, między innymi wapnia - jest możliwe, że masz walniętą gospodarkę tym pierwiastkiem a reszta to efekty uboczne. Oczywiście wapnia w kościach, nie w osoczu, ale badanie w osoczu też jest nie od parady.

Przy okazji, zawyżony poziom magnezu we krwi tak czy tak spowoduje w końcu całkowite rozregulowanie gospodarki wapniem, a co za tym idzie galopującą osteoporozę. Przestań oglądać się na lekarzy którzy wszystko tłumaczą nerwicą tylko poszukaj dobrego specjalisty, albo za kilkanaście lat zostaniesz po prostu kaleką. Całkiem możliwe że to jakiś banał, np brak wychodzenia na słońce spowodował niedobory witaminy D, ale cokolwiek by to nie było, trzeba to leczyć.

Hetna, co do magnezu, najczęściej wypłukuje się go po prostu jedząc białe pieczywo zamiast razowego, kawa po prostu przyspiesza ten proces. Niektórzy ludzie mogą kilkadziesiąt lat na takim czymś ciągnąć, inni niestety po kilku latach już mają niedobory - kwestia genów. Chodzi tu o to, że w pieczywie dostarczamy ponad połowę magnezu do organizmu, tak to jest w naturze ustawione. A białe pieczywo ma go 5krotnie mniej niż razowe. Żeby uzupełnić, trzeba niestety ale dość spore dawki brać przez 2-3 miesiące.

______
www.nerwica.vegie.pl

Post 14 lut 2008, 19:16 

Co do słońca to je uwielbiam solarium zreszta tez.
Latem zawsze jestem spalona na wegielek.
Niestety za długo na słońcu siedzieć nie mogę bo zaczyna mi się robić duszno , wali mi serce i kręci mi się w głowie.
Wtedy uciekam do cienia i piję dużo płynów.
Zaczelam zazywac magnez i witaminy z grupy b
Kiedys bylam u energoterapeuty i powiedzial ze mam praki podstawowych pierwiastkow kompendium krzemowe magnez potas wapno itp
Czasami jest lepiej czasami gorzej.
Juz sie przyzwyczailam
Do tego mam jeszcze wiotkosc platka zastawki i niedomykalnosc ehh wesolo :roll:

______

Post 14 lut 2008, 20:16 

No cóż, jak się chodzi do bioenergoterapeutów i innych szamanów i na podstawie ich czary mary ocenia poziom i metabolizm pierwiastków, to potem tak się kończy - 5 lat leczenia niewłaściwego schorzenia, najprawdopodobniej nieodwracalne zmiany zwyrodnieniowe.

Jak pisałem, albo zaczniesz leczyć to, na co naprawdę jesteś chora (a nie jest to nerwica, nerwica to tylko objaw choroby), albo zostanie Ci parę-paręnaście lat życia. "Podziękować" możesz pseudolekarzom, którzy zdiagnozowali "nerwicę" mając jak na dłoni zestaw objawów świadczących o zaburzonym metabolizmie.

______
www.nerwica.vegie.pl

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |