Skocz do zawartości
Nerwica.com

Najseksowniejsi/najseksowniejsze


L.E.

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję temat dyskusyjno-motywująco-oko cieszący ;)

Idea jest taka, żeby wrzucać zdjęcia osób, które uważamy za wybitnie atrakcyjne i seksowne.

Będzie można pocieszyć oko, zmotywować się do pracy nad sobą, a przy okazji przekonać się, że każdemu podoba się coś innego.

Zacznę więc od siebie i mojego straaaasznie dziwnego gustu i wrzucę zdjęcia panów, którzy mi się podobają.

 

Marco Hietala

 

Marco_Hietala_II_by_GIVEthemHORNS.jpg

 

Joacim Cans

 

joacim1.jpg

 

Zapraszam do dyskusji i podzielenia się swoimi typami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję temat dyskusyjno-motywująco-oko cieszący ;)

Idea jest taka, żeby wrzucać zdjęcia osób, które uważamy za wybitnie atrakcyjne i seksowne.

Będzie można pocieszyć oko, zmotywować się do pracy nad sobą, a przy okazji przekonać się, że każdemu podoba się coś innego.

Zacznę więc od siebie i mojego straaaasznie dziwnego gustu i wrzucę zdjęcia panów, którzy mi się podobają.

 

Marco Hietala

 

Marco_Hietala_II_by_GIVEthemHORNS.jpg

 

Joacim Cans

 

joacim1.jpg

 

Zapraszam do dyskusji i podzielenia się swoimi typami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pan od L.E. fajny, ma ciekawe spojrzenie.

W tej chwili moim kobiecym ideałem jest chyba Barbara Palvin, choć trudno mi ocenić kogoś w oderwaniu od charakteru i osobowości. Zawsze jak jakiś aktor mi się spodoba to w kontekście granej postaci.

barbara-palvin-blue-eyes-fashion-girl-model-Favim.com-217247.jpgBarbara-Palvin-barbara-palvin-22777163-400-400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pan od L.E. fajny, ma ciekawe spojrzenie.

W tej chwili moim kobiecym ideałem jest chyba Barbara Palvin, choć trudno mi ocenić kogoś w oderwaniu od charakteru i osobowości. Zawsze jak jakiś aktor mi się spodoba to w kontekście granej postaci.

barbara-palvin-blue-eyes-fashion-girl-model-Favim.com-217247.jpgBarbara-Palvin-barbara-palvin-22777163-400-400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najseksowniejsze sa moje znajome, ale ich nie bede wrzucal, zeby nie naruszyc prywatnosci, a z osob publicznych to zdecydowanie Kamila Warzynkiewicz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×