Najlepsi specjaliści.

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

Najlepsi specjaliści.

przez Patrysssia 07 kwi 2008, 21:13
Kiedyś na jednym forum widziałam jak ludzie wymieniali się wiadomościami o najlepszych ich zdaniem specjalistach w danej dziedzinie z poszczególnych miast. Napewno wielu z nas szuka w tym momencie jakiegos dobrego psychologa psychiatry w swojej okolicy. O tym jak trudno jest znależć dobrego chyba wszyscy wiemy. Moja propozycja jest taka byśmy sie w tym temacie wymieniali opiniami o psychologach, psychiatrach z róznych miast by zwiększyć szanse na znalezienie naprawde dobrego specjalisty.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Katharina85 09 kwi 2008, 16:42
Patrysssia bardzo fajny pomysł!!! Ja juz od dawna nie radze sobie z moja choroba i mysle zeby udac sie do psychologa....ale cały czas zwlekam poniewaz nie wiem do jakiego....najlepiej jak ktos doradzi jakiegos dobrego bo samemu trudno jest znalesc, nie wie sie na kogo mozna trafic....Gdyby ktos wiedzial cos o jakims dobrym psychologu lub psychiatrze z Nowego Sacza lub okolic,ewentualnie Krakowa prosze napiszcie!!! Pozdrawiam!
"Ciesze sie ze jestescie!"

SPECJALIśCI

przez ESTER 09 kwi 2008, 18:55
WITAM!

Polecam dr.Owsiejczuka (psychiatra).Przyjmuje w klinice nerwic w Centrum Psychoterapii na ul.Dolnej 42 w Warszawie.
Ma bardzo indywidualne podejście do pacjenta tzn. nie wsadza wszystkich do jednego"worka" i jest ostrożny w przepisywaniu leków.
ESTER

przez Patrysssia 10 kwi 2008, 07:04
A czy ktoś zna jakiegoś dobrego psychoterapeute w Rzeszowie?

przez celineczka3 10 kwi 2008, 08:01
W Rzeszowie najlepsi są: Ewa Jakubowska-Kot(Przychodnia na ulicy Hetmańskiej-Poradnia Zdrowia Psychicznego,przyjmuje na NFZ )oraz Zdzisław Kuśnierz przyjmuje w gabinecie psychoterapii ''Focus'' na szopena(tez przyjmuje na NFZ, ale mozna tez prywatnie).Pozdrawiam:):)
celineczka3

przez Think_Er 14 kwi 2008, 12:45
To w takim razie wiedziałby ktoś, czy w Lublinie przyjmują jacyś dobrzy fachowi psychoterapeuci przyjmujący bezpłatnie na NFZ???

pozdrawiam
Nadzieja? Jeszcze ją mam:-)

Jakieś adresy terapeutów w Poznaniu?

przez Blizna 14 kwi 2008, 15:14
Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia o Terapii w Poznaniu to będę wdzięczna. Jestem co prawda zapisana już na wizytę, ale z terapeutą jak z e wszystkimi specjalistami, trzeba trafić na tzw. swojego.

Re: Jakieś adresy terapeutów w Poznaniu?

przez cinnamon_inspiration 14 kwi 2008, 16:56
Blizna napisał(a):Jeżeli ktoś ma coś do powiedzenia o Terapii w Poznaniu to będę wdzięczna. Jestem co prawda zapisana już na wizytę, ale z terapeutą jak z e wszystkimi specjalistami, trzeba trafić na tzw. swojego.

Prywatnie czy na NFZ?

Prywatnie - www.prohominis.pl (ja chodze do dr Michałowskiego)

na NFZ - http://www.katharsis.poznan.pl/ (ale nie wiem czy są dobrzy)

przez Beatkka 23 kwi 2008, 16:10
a ja szukam jakiegos dobrego specjalisty z świebodzina lub Zielonej Góry

pomocyyy

chcialabym na NFZ

przez vesna84 06 maja 2008, 08:43
Kraków, dr. Barbara Sokół- świetna specjalistka!!
i niech zawsze hip-hop jak kawa na nogi mnie stawia:)

Re: Najlepsi specjaliści.

przez Coltrane 18 maja 2008, 01:26
We Warszawie polecam Stowarzyszenie Psychologów hrześcijańskich z ul. Bednarskiej (w bramie, w podwórzu). Polecam także psychologa, doktor Tomasz Wilk, przyjmuje różnie, w różnych miejscach znaczy, ja uczęszczem na wizyty w Międzylesiu. Spotkania z psychologiem i z psychiatrą są płatne, ale bardzo mi pomagają. Pozdrawiam.
Jezus uzdrawia, serio.

Re: Najlepsi specjaliści.

przez kachnaaa 08 wrz 2008, 22:24
A w Lublinie? Ktoś już pytał ale odpowiedzi nie widziałam:) Chodzi mi o psychoterapię

Sortuj wg