Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nabór na stanowisko MODERATORA FORUM


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłaszam kolejny nabór na stanowisko moderatora

 

Przede wszystkim, zanim wyślesz zgłoszenie zastanów się, czy będziesz miał wystarczającą ilość ochoty, oraz czasu, na zajmowanie się forum.

 

Do obowiązków moderatora należą przede wszystkim:

 

-Dbanie o dobre imię i wizerunek forum

-Pilnowanie, aby posty były zgodne z regulaminem (w razie ich niezgodności blokowanie, przenoszenie lub ich kasowanie).

-Bezwzględne kasowanie postów wulgarnych, obraźliwych zawierających spam.

-Edytowanie postów aby były one czytelne.

 

Przywileje Moderatora

-Moderator ma możliwość przyklejania oraz ogłaszania wątków

-Moderator ma możliwość kasowania/przenoszenia/edytowania/dzielenia wątków w wybranym subforum

-Moderator dostaje konto pocztowe lub alias w domenie @nerwica.com

-Moderator dostaje specjalną rangę oraz zielony kolor na forum

-Moderator dostaje dostęp do ukrytego subforum organizacyjnego przeznaczonego dla funkcyjnych

-Moderator otrzymuje rangę operatora na kanale IRC w postaci @nick

 

Administratorzy posiadają w specjalnym panelu tzw. Rejestr czynności na którego podstawie mogą ocenić aktywność moderatorów, oraz jakie akcje są przez nich w danym momencie wykonywanie (blokowanie,kasowanie,przenoszenie,edytowanie). Tak więc jeżeli z góry zakładasz, że nie poradzisz sobie, lub nie będziesz miał w niedalekiej przyszłości już ochoty na bycie moderatorem nie wysyłaj zgłoszenia.

 

Jeżeli decyzja już zapadła sprawdź, czy spełniasz poniższe kryteria:

 

-Na swoim koncie masz około 100 postów, których analiza będzie miała główny wpływ na nasz wybór.

-Na forum zarejestrowałeś/aś się +/- 90 dni wcześniej

-Nie posiadasz na swoim koncie żadnego ostrzeżenia (lub minęło 30 dni od otrzymania ostatniego ostrzeżenia)

-Wypełnisz i wyślesz na adres admin [malpa] nerwica.com poniższy formularz:

 

  • login jakim posługujesz się na forum
  • Imię
  • Wiek
  • Skąd jesteś (miasto)
  • nr telefonu komórkowego, jeżeli takowy posiadasz
  • loginy, lub numery komunikatorów których używasz (np. gadu-gadu, jabber, Skype)
  • kilka słów o sobie
  • dział który chciał/a byś moderować (max. trzy)

 

Ostatecznie prowadzone jest głosowanie wśród osób zarządzających forum. Od jego wyniku zależy czy zostaniesz dołączony/a do naszego grona.

 

Pozdrawiam,

Admin

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiac.....wcale sie nie dziwię Snae...że zrezygnowała (i tu ją wspieram, sam bym zrezygnował)......Na forum robi sie "syf".......Rafik,Drań,Lith najwyraźniej olali cała sprawę....Shad moze czas coś z tym zrobić.......a nie zwalać 80% roboty na jedna osobę......Jeżeli tak dalej pójdzie, wątpie aby ktoś pokusił sie na stanowisko moderatora....... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje jedynie to, ile jest pracy na forum. Wg. rejestru czynności na forum, aktywność moderatorów oceniana była następująco:

-snaefridur - 42%

-shadow_no - 37%

-drań - 17%

-Lith - 4% (Lith nie ma zadania moderowania)

Rafik oraz Martusia Martusia mają tylko po jednym subforum, więc nie dołączam danych.

 

Jedyne co mogę zrobić, to czekać, aż ktoś z użytkowników będzie chciał podjąć się moderacji, bo niestety nawet jeżeli miał bym na tyle czasu, aby siedzieć prawie nonstop na forum, i tak nie był bym w stanie tego wszystkiego ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc jak widać......tylko dwie osoby robiły cokolwiek, aby forum stało sie czytelniejsze....Nie wyglada to dobrze......

 

Może wprowadzic grafik prac? Nie wiem.....ale jest za mało moderatorów na wciąż rozrastajace sie forum.....jeżeli szybko nie znajdzie sie rozwiazanie tego problemu.....grozi nam wojna domowa, rewolucja!!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drodzy :)

wiem, że jestem nowa ;) Pora zacząć czas z Wami przebywać :smile:

Ale czy ja bym mogła zgłosić się na stanowiśko moderacji :?:

Moderuję na innym forum i mam doświadczenie w tej kwestii ;)

Jeśli będzie taka potrzeba to poczekam i z 20 lat ;)

Mam nadzieję,że pozytywnie rozpatrzycie moją prośbę :?

 

Pozdrawiam serdecznie :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Lith - 4% (Lith nie ma zadania moderowania)

Aj tam. Nie ma, ale sie stara, a ze stara sie ostatnio malo to przeprosic was wszystkich zgromadzonych musi ;) Czas mnie goni i nie potrafie byc na bierzaco z forum, a kiedy juz wpadne mam zaleglosci ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dane te muszą do mnie trafić.

Prosił bym również o napisanie jakie subforum chciałbyś moderować.

 

Dobrze postaram się jakoś to zebrać późnym wieczorem.

 

Również pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesto jestem tu jako gosc z zasady sie nie udzielam typowy moderator jesli kogos to zainteresuje a mowie szczerze jestem tu raz dwa razy dziennie moge pomoc temat mam obyty prawie kazdy wiec pomyslcie wiadomosc na priv i podam wszystkie dane jakie sa wam potrzebne ps za czesto sie nie udzielam bo po co am syfic jak juz to ktos powiedzial opcja szukaj nie boli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×