Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój ostatni spam!


Gość anna.anakaia

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :)

 

Nie wiem gdzie powinnam założyć ten temat (może jakiś dobry mod gdzieś go przeniesie :roll: ).

No. Pożegnać się chciałam bo napisałam do Kasi prośbę żeby jutro usunęła moje konto (bo jeszcze dziś mam nadzieję pospamować :twisted: ).

Pewnie tu wrócę z podkulonym ogonem ale...

Chciałabym Wam czegoś życzyć ale musiałabym napisać do każdego z osobna i pewnie pisałabym tak do wiosny. Na pewno chciałabym żebyście po prostu byli zdrowi i szczęśliwi, bo Was polubiłam. Nawet nie wiedziałam, że mogę tak polubić ludzi, których na oczy nie widziałam :shock:

Będzie mi brakować tego forum i Was, ale muszę wybrać bo nie umiem podzielić czasu między życie realne i wirtualne, wkręciło mnie tu na maks :)

No i co tam jeszcze... nie wiem, Macgyver dla Was

macgyver.jpg

> Jak już se zniknę to możecie se tu pospamować w imię pamięci po mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, będzie mi barować Twoich merytorycznych postów jak i spamu. Przez ten krótki czas jaki byłaś na forum dałaś się polubić i będzie Ciebie brakować. :why::why::why: 3 pytania i zagadki filmowe juz nie będą takie same :why:

 

a może jeszcze zmienisz zdanie i zamiast usunięcia konta bana sobie przyznasz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anna.anakaia, trzymaj się ciepło. ;) I powodzenia w wytrwaniu na odwyku od świry.com. :mrgreen:

 

Zmotywowałaś mnie właśnie do podjęcia odwlekanej decyzji -też robię dilejt. Zacząłem RL zawalać przez to forum, a w pracy oczy podkrążone przez darki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie! :cry: Przez ten niedługi mój czas tu na forum byłaś dla mnie jednym z najbardziej charakterystycznych użytkowników, obok rottena, carlosa.

Nie cierpię świadomości, że ktoś kogo bardzo polubiłem znika z mojego życia, teraz nawet wirtualnego, rozumiem jednak Twoją decyzję, smutno mi :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja Cię pożegnam muzycznie. Mocniejszą nutą, bo taka Ci jest bliższa, choć wiem, że akurat drumu nie słuchasz.

[videoyoutube=Y3zVAOwPCFw]Netsky - Come Back Home[/videoyoutube]

 

Wystarczy home na forum zmienić. ;)

 

-- 16 gru 2013, o 16:18 --

 

Reiben,

Nie cierpię świadomości, że ktoś kogo bardzo polubiłem znika z mojego życia, teraz nawet wirtualnego, rozumiem jednak Twoją decyzję, smutno mi

Mam dokładnie tak samo.

 

A mówią, że to tylko internet. Ch.ja prawda. Po mnie przynajmniej to nie spływa jak po kaczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×