Można umrzec??

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Można umrzec??

przez Amandzia 10 wrz 2010, 19:45
Czy od takiego kołatania serca mozna umrzec? Przeciez to chyba nie jest normalne, serce to wytrzyma?
Ja naprzykład miałam tak ze na dodatek upadlam na podloge i zaczely mi sie skurcze miesni ze nie moglam sie podniesc, myślalam ze juz moje serducho nie wytrzyma :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Można umrzec??

przez Misiek_NL 10 wrz 2010, 19:46
Jeśli to nerwicowe to nie można umrzeć
Misiek_NL

przez martinka2403 11 wrz 2010, 21:15
powiem tak,że nerwica doprowadza do zawału,stres do miażdzycy a ta z koleji do zawału,jak masz kołatanie to obierz leki,idz do kardiologa,a nerwica może prowadzić do arytmi,u mnie si,e niestety tak zrobiło,mam arytmie i leki już zawsze musze brać,tylko ,żeby sie nie pogłębiało

przez Misiek_NL 11 wrz 2010, 21:32
Jeszcze nie było przypadku żeby ktoś umarł na nerwice albo depresje - chyba że samobójstwo
Misiek_NL

przez Valeria 11 wrz 2010, 22:06
Misiek_NL napisał(a):Jeszcze nie było przypadku żeby ktoś umarł na nerwice albo depresje - chyba że samobójstwo

tak ale odczucia mam zjechane na maxa....bol lęk brak kontroli nad sytuacją........czaesm mysle o samobojstwie ale ma dziecko ktore jest dla mnie całym moim zyciem

przez koszatniczka 24 wrz 2010, 22:03
ja też na początku nerwice (miałam 13 lat) myślałąm o samobójstwie, kompletnie nie wiedziałąm co to jest nerwica, co mi jest ale wiedziałam ze fatalnie sieczujęi nie wytrzymam całego zycia w takim stanie, teraz wiem ze to mija ze można to wyleczyć i już nie mam takich myśli, tym bardziej że jestem osoboą wierzacą i myśl o samobójstwie dodatkowo mnie paraliżowała (strach przed piekłem).... teraz wiem ze to tylko lęki , nic mi nie będzie wiem ze udało mi sieto pokonać już 100 razy i za każdym razem jak wraca juz nie jest tak silne, bo ja jestem silniejsza....

przez Misiek_NL 24 wrz 2010, 22:23
Też myślałem kiedyś o samobójstwie.... ale obiecałem sobie że nigdy sam siebie nie zabiję i tego się trzymam... Też wierze w Boga
Misiek_NL

przez Zenonek 25 wrz 2010, 21:40
pierwsze psychiatra potem kardiolog....

U kardiologa zlapiecie takiego stresa , ze Wam wyjdzie cisnienie 180/120 i trzeba bedzie karetke wzywac :)...

Na objawy pseudo-wieńcowe najlepszy jest Medazepam....

Betaloc-zok hamuje serducho i czesto sie go daje przy nerwicy serca.

No i badajce POTAS !!!!!!!!!!!!!!!!

przez sylwek3100 26 wrz 2010, 22:56
Ja Mam od dobrych paru lat (gdzieś tak może od 4-5 lat a może nawet dłużej ale dokładnie nie pamietam) W dzieciństwie też myślałem o różnych dziwacznych rzeczach (o tym że zaraz umrę ) ale z czasem dowiedziałem się co mi dolega (trochę za późno) i od tego czasu myśli mnie takie nie nachodzą raczej jestem bardziej spokojny w trakcie ataku niż wcześniej i wiem że przez nerwice nie umre
sylwek3100

Sortuj wg