Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mity na temat mężczyzn.


Hans

Rekomendowane odpowiedzi

Vian, świetny przykład. faceci też się wzruszają, są wrażliwi i pozwalają sobie na łzy :)

 

kolejny mit, faceci myślą tylko o seksie- nieprawda, myśla też o żarciu i piłce nożnej ;)

 

a tak serio, to znam normalnych facetów, których świat nie kręci się wokół seksu i zaliczania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość sławnych kucharzy to chyba faceci. Nie sprawdzałem, opieram się na obiegowej opinii. Zresztą nie ma w tym nic nadzwyczajnego, jak ktoś lubi to co robi, to robi to lepiej niż ktoś kto musi to robić. ;)

 

Byłem kilka razy u kosmetyczki. Na ubrania wydaję mniej niż przeciętnie, lubię stare jeansy i trepy do tego. Ogólnie w tej kwestii płcie zaczynają się upodabniać, a może bardziej panowie do pań pod względem dbania o siebie (kosmetyki, strój), a panie do panów pod względem ubioru - zauważam więcej tzw. 'chłopczyc' niż kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszesz o sobie?

na przykład.a ja nie jestem jedynym rzezańcem na świecie.w Indiach są kluby dla takich.

 

-- 30 gru 2012, 16:11 --

 

nie chcialaby,m z kims takim byc. Uwielbiam orgazmy mojego mezczyzny

bezcenny komentarz...wy baby nie wiecie czego chcecie.najpierw opisujecie mężczyzn jako erotomanów,egoistów,niebezpiecznych a teraz to...same sobie zaprzeczacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezcenny komentarz...wy baby nie wiecie czego chcecie.najpierw opisujecie mężczyzn jako erotomanów,egoistów,niebezpiecznych a teraz to...same sobie zaprzeczacie.

 

 

 

w ktorym momencie opisywalam meczyzn jako niewyzytych erotomanow ? i w ktorym momencie sobie zaprzeczam?

seks powinien byc przyjemnoscia dla OBOJGA partnerow. Co mi po seksie gdzie facet mnie zaspokoi a sam pozostanie niezaspokojony? Do takich rzeczy wystarczy mi wibrator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie potrafi dac przyjemnosci partnerce?

zle przeczytałaś.napisałem że niektórzy mężczyzni tylko dają przyjemność swoim partnerkom jednocześnie nie mając żadnych przyjemności ze stosunku(samemu nic nie biorąc)

A jak ty to sobie wyobrażasz w praktyce? Bo ja nie potrafię, kobieta wiadomo może nie czuć przyjemności ze względu na budowę fizyczną, jest stroną bierną (w sensie fizjologii), ale facet musi podniecić, żeby mieć erekcję, a skoro jest podniecony to chyba ma w tym jakąś przyjemność? :D

 

Chcecie znać największy mit, chcecie? To wam powiem :mrgreen: Faceci to świnie.

 

btw. co ja tu w ogóle robię, sądziłem, że większość osób zdaje sobie sprawę, że wszystkie generalizacje to mijanie się z rzeczywistością, życie jest zawsze bardziej zróżnicowane niż takie teorie o tym jacy są faceci, jakie są kobiety, ale ok, to taka zabawa, rozumiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie potrafi dac przyjemnosci partnerce?

zle przeczytałaś.napisałem że niektórzy mężczyzni tylko dają przyjemność swoim partnerkom jednocześnie nie mając żadnych przyjemności ze stosunku(samemu nic nie biorąc)

A jak ty to sobie wyobrażasz w praktyce? Bo ja nie potrafię, kobieta wiadomo może nie czuć przyjemności ze względu na budowę fizyczną, jest stroną bierną (w sensie fizjologii), ale facet musi podniecić, żeby mieć erekcję, a skoro jest podniecony to chyba ma w tym jakąś przyjemność? :D

Ale może przecież nie mieć erekcji bo nie wiem - jest impotentem, albo miał raka jąder, albo coś takiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

w ktorym momencie opisywalam meczyzn jako niewyzytych erotomanow ? i w ktorym momencie sobie zaprzeczam?

seks powinien byc przyjemnoscia dla OBOJGA partnerow. Co mi po seksie gdzie facet mnie zaspokoi a sam pozostanie niezaspokojony? Do takich rzeczy wystarczy mi wibrator

nie piszę konkretnie o tobie tylko o tym iż zawsze to kobiety są opisywane jako ofiary pokrzywdzone,a mężczyzni zawsze są tymi sprawcami,niebezpiecznymi,zagrożeniem,nawet jeśli tylko spojrzą na kobietę to już jest to odbierane jako molestowanie a kiedy mężczyzna czerpie z tego przyjemność to jest uważane za kolejny dowód egoizmu i nieobliczalności,prostactwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, nie uzywaj slowa zawsze bo jak widzisz NIE zawsze.

a kiedy mężczyzna czerpie z tego przyjemność to jest uważane za kolejny dowód egoizmu i nieobliczalności,prostactwa.

nikt do tej pory tak nie napisal z tego co pamietam.. przynajmniej z tych uprawiajacych seks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×