Skocz do zawartości
Nerwica.com

milion pytań,zadnej odpowiedzi


amistad79

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, kiedyś bywałam tu i posty które, czytałam wiele mi pomogły, teraz znów potrzebuje pomocy

6 lat byłam z kimś, odszedł od nas pól roku temu pojawił się w Boże Narodzenie, na krotka chwile i znów sobie poszedł, ponownie pojawił się w maju dokładnie na 8 dni i znów tylko na chwile ten ostatni raz bardzo przeżyłam, myśli samobójcze , w ostatnie chwili, tak mi się wydaje ktoś nademna czuwał i wylądowałam tylko na 3 godzinnej obserwacji w szpitalu psychiatrycznym

Upokorzył mnie, oszukał, potraktował jak śmiecia, i znów miesiąc go nie było, przez ten miesiąc wiem ze był kimś młodszym od siebie

nie udało się

I znów się pojawił, ale co mnie zadziwiło to jego podejście, było inne niż zawsze, zapytał się czy znów możemy być razem, po raz 1 widziałam w nim skruchę,zal

ale nie ufam mu już co z tego ze coś do niego jeszcze czuje, ale tak bardzo mnie skrzywdził ze miałam ochotę ze sobą skończyć mimo ze mam cudownych synów powiedzcie mi moi drodzy czy jest sens bycia razem w takim wypadku

powiedział ze zapracuje na moje zaufanie, ze chce pokazać jak mnie kocha, bo gdyby mi to teraz powiedział wyśmiała bym go, pewnie ma racje po tym co robił proszę was doradźcie, bije się myślami i powoli zaczynam wariować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale nie ufam mu już co z tego ze coś do niego jeszcze czuje, ale tak bardzo mnie skrzywdził ze miałam ochotę ze sobą skończyć mimo ze mam cudownych synów powiedzcie mi moi drodzy czy jest sens bycia razem w takim wypadku

Myślę , że sama znasz na to odpowiedź, w każdym razie ja uważam, ze nie.

 

powiedział ze zapracuje na moje zaufanie

myślisz, że to możliwe?

Upokorzył mnie, oszukał, potraktował jak śmiecia

dlaczego zastanawiasz się nad tym czy do niego wrócić?

6 lat byłam z kimś, odszedł od nas pól roku temu pojawił się w Boże Narodzenie, na krotka chwile i znów sobie poszedł, ponownie pojawił się w maju dokładnie na 8 dni i znów tylko na chwile

myślę, że nie można mu ufać, bardzo prawdopodobne, że znów zrobi to samo, skoro zrobił to już tyle razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×