Skocz do zawartości
Nerwica.com

Miło mi poznać~


Szatejel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem obecnie 20 letnią dziewczyną, właściwie za dwa miesiące 21 letnią. Kończę technikum, lubię dobry kryminał, thriller i horror. Bardzo lubię seriale. Miewam zresztą dość specyficzne zainteresowania. Zresztą wg wielu moich znajomych jestem dość specyficzną osobą.

Myślę, że z problemami borykam się już od dawna, można powiedzieć, że pod koniec podstawówki świat tracił dla mnie kolory, a mniej więcej w gimnazjum całkowicie wyblakł. Postanowiłam zrobić coś z tym niedawno, bo od września tego roku. Tzn, od września tego roku zapisałam się do psychiatry, wcześniej chodziłam regularnie do psychologa, choć bez skutku. Kilka ostatnich przeżyć zadecydowało o tym, że trochę za dużo mi się nazbierało i postanowiłam to poukładać.

 

Miło mi poznać~I Wesołych Świąt, tak swoją drogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, miło mi Was poznać

 

O sobie napiszę, że mam 23 lata i jestem na V roku psychologii, ale nie mam zamiaru ćwiczyć tutaj swoich domniemanych umiejętności (o ile studia magisterskie takowe rzeczywiście wnoszą). Skoro zacząłem od tego czemu się dziś zarejestrowałem do Was, to, po prostu mam chyba jakieś potrzeby rozmowy, dzielenia się z innymi swoimi myślami i ogólnie odnajdywaniem siebie za pośrednictwem dyskusji. Brzmi to dziwnie, jak to piszę :)

Mam ostatnio sporo problemów ze sobą i przeciążam nimi innych mi bliskich. Niekoniecznie chcę i was nimi przeciążać, od tego mam terapię na którą od 3 miesięcy chodzę. Jednak chciałem żebyście wiedzieli choć odrobinkę o mnie, żeby nie było, że domorosły psycholog przychodzi i się mądrzy. Chociaż po prawdzie to niektórzy nie mogą znieść mojego wymądrzania się. Tak czy owak, sami rozsądzicie, czy się mądrzę, czy nie.

 

Fajnie byłoby znaleźć tutaj ludzi z którymi można byłoby podzielić się przemyśleniami, jak odnajdę to dobrze, jak wszyscy pouciekacie to trudno, poszukam gdzie indziej :)

 

A, jeszcze wypadałoby pożyczyć Wam wszystkiego najlepszego w tym dniu - dla wielu mocno obciążającego zdrowie psychiczne. Dla mnie najlepszym szablonem życzeniowym jest - Spokojnych Świąt- czego Wam szczerzę życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj i rozgosc sie :D

 

 

hehehe... :D:D:D

kapitalne zdjecie ! Jakbys sie mocno zaciågnela i czekala w skupieniu na nasze opowiesci np. z krainy snow ;)

 

Inkubator - takie mocne wejscie ! No my tu wszyscy sie dzielimy ze sobå swoimi przezyciami, sukcesami i upadkami wiec trudno abysmy wszyscy pouciekali. A jak sie bedziesz za bardzo wymådrzal, to bedziesz mial do czynienia z Dark_passenger. To jest nasz Big Brother, ktory pilnuje porzådku na wszystkich forach i od czasu do czasu daje po uszach tym krnåbrnym :mrgreen:

 

Ja tu tez od niedawna, poczåtkujåca ale coraz bieglejsza po interesujåcych mnie forach. Wiec zaglådam to TU to TAM.

Nie wiem czemu ale mam wrazenie, ze po ostatniej, dosc ostrej wymianie slow z Dark_Passenger Inkubator zmienil nicka i chce odwrocic naszå uwage od niejakiej Katarzynka40. Twoj post pachnie mi podstepem ! Ale jesli tak nie jest to prosze o wybaczenie i faktycznie rozgosc sie.

 

Acha, zajrzalam tutaj bo widze, ze przez te drzwi przechodzå osoby nowe a ja ominelam przywitanie ze wszystkimi i czym predzej podåzylam do pokoju CITALOPRAM bo wlasnie rozpoczelam kuracje. I tam tez wiecej mozna przeczytac o mnie.

 

Milo mi, ze odnalazlam nerwica.com i nie czuje sie taka osamotniona ze swoim problemem. Cierpie na ataki paniki wiec czytam najczesciej posty o psychoterapii i lekach z grupy SRRI. To tyle na dzis.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze SPOKOJNYCH SWIÅT BOZEGO NARODZENIA. Po szwedzku God Jul !

Nova from october 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby znaleźć tutaj ludzi z którymi można byłoby podzielić się przemyśleniami, jak odnajdę to dobrze, jak wszyscy pouciekacie to trudno, poszukam gdzie indziej :)

Jak optymistycznie! :) Chętnie Cię poznamy...

 

-- Wt, 24 gru 2013, 22:13 --

 

Szatejel, witaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona, cóż, oczekuję stanu spokoju przynajmniej na tyle, bym mogła spokojnie zasnąć.

 

Przechodziłam dokładnie to samo (przynajmniej w ogólnym sensie- nerwy nie pozwalały mi spać). A bardziej chodzi o to, że denerwujesz się (np. bieżącymi sprawami), ruminujesz, smucisz czy po prostu boisz się spać? Hmm, sypnę garścią rad, jak to mam w zwyczaju. Może coś uznasz za pomocne. Przestawić się na kawę bezkofeinową, chodzić spać o wiele wcześniej i wstawać przed 8 (późnym wieczorem jeśli nie spałaś dawno, masz wyrzuty adrenaliny), nie jeść wieczorem zbyt dużo, zapisywać wszelkie troski przed snem i zostawiać do przemyślenia "na później", popracować nad skojarzeniami związanymi z nocą i wszelkim napięciem, które budujesz, jeszcze zanim kładziesz się spać:) I ogólnie pracować nad sobą, co Ty już zaczęłaś robić (powodzenia!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smucisz czy po prostu boisz się spać?

wysłowiona, wszystko po trochu, cierpię na pewne lęki, które nie pozwalają mi spać, a przynajmniej nie wtedy, gdy jest ciemno na dworze. po prostu się boję.

 

byłam przez moment nawet szczęśliwa, bo zdałam maturę. :) chociaż tyle, teraz czekam, czy przyjmą mnie na studia.

Jutro zaś idę na psychoanalizę w sprawie fobii :) piszę z uśmieszkami bo w sumie jestem na fluxemedzie i promazinie.

 

Pozostałych niezwykle miło mi poznać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×