Medikinet - lek łagodzący objawy ADHD

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ? Farmakologia czy psychoterapia... ?

przez EwaSS 09 wrz 2010, 10:30
Mój synek ma ADHD. Od pół roku stosujemy Medikinet - lek o wolniejszym uwalnianiu substancji czynnej. Jeżeli Wasze dzieci zażywają jakieś tabletki i niekoniecznie jesteście z ich działania zadowoleni to porozmawiajcie z lekarzem o Medikinecie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Medikinet - lek łagodzący objawy ADHD

przez miko84 09 wrz 2010, 10:48
Medikinet to dobry lek na ADHD i stosunkowo tani - to jest to samo co Ritalin w USA. Nie przejmuj się tym co ludzie będą tu zaraz pisać o tym leku ;) Jeśli pomaga to jest bardzo dobrze. Sam może będę go stosował za jakiś czas.
miko84

Re: Medikinet - lek łagodzący objawy ADHD

przez EwaSS 09 wrz 2010, 15:13
Dzięki. Wiem, że ludzie piszą różne rzeczy o róznych lekach. Medikinet jest naprawdę ok i żaden komentarz nie zmieni mojego zdania.

przez liliana 09 lut 2011, 11:49
EwaSS napisał(a):Mój synek ma ADHD. Od pół roku stosujemy Medikinet - lek o wolniejszym uwalnianiu substancji czynnej. Jeżeli Wasze dzieci zażywają jakieś tabletki i niekoniecznie jesteście z ich działania zadowoleni to porozmawiajcie z lekarzem o Medikinecie.

Zgadzam sie z toba ! moje dziecko tez zazywa Medikinet i naprawde dziala.

Sortuj wg