Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam juz dosyc własnych mysli , leków i tej bezsenności!!!!!!


kasiunia33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!! od 11 lat choruje na nerwice lekową . Przez ten czas , mialam rózne objawy ,doswiadczenia ,lęki itd z nerwicą, za każdym razem myślałam ze juz nic gorszego mnie nie dopadnie , ze juz przeżyłam wszystko , i wszystko wycierpiłam co jest zwiazne z nerwicą włacznie z bezsennoscią!!! (Ale sie mysliłam) Od jakiś 3 lat nie lecze sie wogole , jedynie mam cały czas przy sobie hydroksyzine w razie w , i oczewiscie bez niej nie zasypilam:( Przez ten czas jakos tam sobie radziłam...Ale od jakiegoś miesiaca , jest gorzej o wiele gorzej!!! Doszly mi natretne myśli , głownie zwiazane że zrobie komuś krzywde czy z bliskich czy z obcych .Nachodza mi same . tak natretnie ze nie moge tego znieś ,panicznie boje sie że w koncu tak sfiksuje ze zrobie coś komuś chociaz tego niechce , te mysli same i kreca sie po głowie nagle nachodza i oblawa mnie strach lęki ,panika i chce mi sie płakac bo niewiem co mam robić!!! Od jakiegos czasu na noc biorę zolpic . poszłam do lekarza 1 kontaktu bo juz sie czułam coraz gorzej , żeby mi cos dał na sen , bo hydroksizina juz nie pomaga. A ja muszę sobie poradzic do póki nie dostane sie do lekarz, a mója lekarz jest akurat na uropie i kazała dzwonic po15.I dopiero jak biorę na noc połowke zolpicu czuje ulgę , myśli odchodza ,przychodzi blogie wyciszenie i sen:) Wiem wiem ze to uzależniac ze ale muszę jakos ten okres przetrwac . póki nie dostanę odpowiednich leków. Poradzcie mi coś kochani , pocieszcie żebym mogła jakoś przetrwać??!!! i czy ktoś brał na to lek, :papa: i czy mu pomagłay itd..pozdrawiam serdecznie :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiunia33 :D witaj na forum. Masz poważny problem z nerwicą, nieleczona zaczęła się pogłębiać. Też cierpię na tą chorobę, też miałam problemy ze snem, wtedy lekarz zapisał mi cloranxen, świetnie wyciszał, rozluźniał pomagał zasnąć. Ale miał poważny defekt: cały dzień chodziłam senna, no ale coś za coś. Koniecznie udaj się do psychiatry, nie zaniedbaj tego. Póki co to przed snem spróbuj się zrelaksować, pójdź na długi spacer, dobrze działa melisa. Trzymaj się i głowa do góry :D myśl pozytywnie, musi być lepiej :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochana nie chce cie martwic ale na nerwice hydroksyzyna pomoże tyle co i nic - a właściwie nic

ty pomogą leki i psychoterapia leki z grupy SSRI

a to co opisujesz jest Nerwica natrectw z myslami o charakterze drastycznym , lek przed utrata nad soba kontroli i wyrzadzenia krzywdy innym

CBT plus SSRI i heja :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedzi kochani :D już sie troche lepiej czuje ,staram sie..samej sobie wytłumaczyc ze to tylko natretne myśli...ale jest jest lekko samo wraca ja bumerang :( cały czas się zastanawiam ?skad sie te myśli przyplątały? :bezradny::bezradny: Już wolałam jak te objawy ciała niż umysły !!!! cholerna nerwica!!! niech ja szlak :why: pozdrawiam was i życze zdrowia i wytrwałości :tel2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie chcesz zrobic to nie zrobisz nic nikomu, gorzej jak byś chciał a to tylko mysli lepiej przejsc nad nimi do porzadku dziennego , po prostu robic swoje, hydroksyzyna to rzeczywiscie nic nie daje ja ostatnio brałam na uczulenie swędziało i wyskaiwało na całym ciele pommogła ,ale na nerwice czy spanie to rzadnego efektu nie daje no moze u dzieci, chociaz nam ludzi, którzy mowią ze ich uspokaja , ale na większosć raczej nie działa, ja jestem na wenli 150 mg od dwóch dni i mam wrazenie ,że wella sie długo u mnie wkrecała ,ale w koncu dało efekt wcześnie75mg, wa dni w ogole byłam bez wenli i na drugi dzien czułam juz a teraz jest spoko ja wczoraj wieczorem 15o wzięłam i ok, uzaleniona jeszcze nie jestem sama od zolpa chociaz się obawiam, nie powiem :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×